2000x130-yildiz-ustbant.jpg
Sırala

Prima Yenidoğan Bebek Bezi

4 ürün bulundu
Sırala

PRİMA YENİ DOĞAN BEBEK BEZİ

Hamilelik sürecinde heyecanla bebeğinizi kucağınıza alacağınız zamanı beklersiniz. Koruma içgüdüsüyle yavrunuzu daha kucağınıza almadan onun ihtiyacı olacak her şeyin en iyisini edinmeye çalışırsınız. Sürekli kullanmanız gereken ve onun ilk ihtiyacı olacak olan şey yavrunuzun alt bezidir. Onun için tercih edeceğiniz bez, kilosuna uygun ve sağlığını destekler yapıda olmalıdır. Bu özelliklerin yanında bütçenize de uygun olması sizin için önem taşır. Çünkü bebeğinizin hayatınıza girmesiyle masraflarınız da artacaktır. Hem bütçenizi destekleyen hem de özellikleriyle miniğinizin sağlığını destekleyen, bebekler için en uygun olma özelliği taşıyan Prima yenidoğan bebek bezi ekonomik ve fırsat paketleri ile ebeveynlerin bu dönemde yanında!

 

Miniğinizin Hassas Cildi İçin En Uygun Ürün

Bebeğiniz henüz çok minik olduğundan zamanınızın çoğu onu besleyerek ve onun temizliğini sağlayarak geçecektir. Bu süreçte miniğinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek sizi mutlu ve huzurlu hissettirir. Onun huzurlu olması da sizin bakımınızla doğru orantılıdır. Emicilik oranı yüksek ve yumuşak dokuda olan, aynı zamanda nefes alan yüzeyi sayesinde miniğinizin cildini temiz tutan, göbek bağı oyuntusu ile yavrunuzun göbeğine zarar vermeyen bir yapıya sahip olmasıyla Prima yeni doğan bebek bezi bebeğiniz için en uygun üründür. Islaklığı emen ve bebeğinizin poposuna kuruluk hissi veren üç emici kanalı, bebeğinize altını kuru hissettirip huzurlu olmasını sağlar. Ancak yine de bebeğiniz ilk aylarında çok daha hassas olduğundan onun pis bezle temas etmesini olabildiğince engellemekte fayda vardır. Bu nedenle bebeğinizin bezini sık sık değiştirmeniz gerekir. Yavrunuzun narin cildine zarar vermeyen Prima yeni doğan bebek bezleri, fırsat paketleri ve daha uygun fiyata daha çok ürün satın alabileceğiniz ekonomik paketleri sayesinde bu süreçte işinizi kolaylaştıracaktır.

İhtiyacınızı Fırsat Paketleri ile Daha Uyguna Getirin

Minik bebeğinizin ilk günden itibaren altını bezlemek gerekir. Gün içinde de defalarca bezini değiştirerek altının kuru ve hijyenik kalması sağlanmalıdır. Bebeğinizin ilk zamanlar günde 4-5 kez kaka yapması normaldir. Bu sayı günlük beslenmesine göre daha da artabilir. Bunun yanında sürekli çişini de yapacak olan bebeğinizin sık sık altını değiştirmeniz gerekecektir. Prima yeni doğan bebek bezlerinin ıslaklık göstergesi sayesinde altına yapıp yapmadığını kolayca takip edebilirsiniz. Altını ne zaman değiştirmem gerekir diye tedirgin olmak yerine ıslaklık göstergesini kontrol ederek bebeğinizin altını zamanında değiştirebilmeniz sizi mutlu edecek bir özelliktir. Tabii ki yavrunuz büyüdükçe altını değiştirme sıklığınız git gide azalma gösterecektir. Fakat ilk aylarda bolca beze ihtiyaç duymanız da kaçınılmazdır.

Prima yeni doğan bebek bezi fırsat ve ekonomik paketleriyle ihtiyacınızı çok daha uygun fiyatlara karşılamanızı sağlıyor. Ekonomik paket içinde 68 adet ürün bulunur. Fırsat paketi içinde ise bu sayı 100’dür. Paketlerin içindeki ürün sayısı arttıkça adet başına olan fiyatı da avantajlı hale gelmektedir. Bunları göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan paketi satın almanız doğru olacaktır. Günde en az 7-8 kez bebeğinizin altını değiştirmeniz gerektiğini düşündüğünüzde bu avantajlı paketler sizin kurtarıcınız olacaktır.

 

Prima Yeni Doğan Bebek Bezleri Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

İlk zamanlar bebeğinizin ihtiyacı olabilecek her şeyi fazlasıyla almak istersiniz. Stoklamak isteyeceğiniz ürünlerin başında da her zaman elinizin altında bulunması gereken bezler gelir. Prima yenidoğan bebek bezi ekonomik paket ve fırsat paketleri ile bebeğinizin ihtiyacını uygun fiyatlarla karşılamanızı sağlıyor. Siz de kaliteli ve kullanışlı bu ürünlere tek tıkla internet sitemizden sahip olabileceğiniz gibi ebebek mağazalarımıza gelerek de sahip olabilirsiniz.
'