SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Fonksiyonlu Peluş Oyuncaklar

FONKSİYONLU PELUŞ OYUNCAKLAR

Peluş oyuncaklar geçmişten günümüze en çok tercih edilen oyuncaklardan biridir. Sadece çocukların değil, yetişkinlerin de keyifle kullandığı bu peluşlar evlerin başkahramanları. Hayvan figürlerinden, film ve çizgi film karakterlerine kadar içi dolgulu yumuşacık peluşları bebeğiniz hiçbir zaman yanından ayırmak istemeyecek. Bebeğiniz, bu peluşları uyku arkadaşı olarak da kullanarak huzurlu uykunun tadını çıkarır. Peluş oyuncaklara eklenen birçok özellik ile bebeğiniz sadece eğlenmekle kalmayacak, ayrıca öğrenmenin de keyfine varacaktır. Fonksiyonlu peluş oyuncaklar, artık bebeklerin vazgeçilmezleri arasında. Bu fonksiyonlu peluşlar, renkleri ve eğlenceli sesleri ile bebeğinizin en iyi arkadaşı olacak.

Bebeğinizin Vazgeçilmezi Peluş Oyuncaklar

Eskiden büyükannelerimiz ya da annelerimizin evdeki fazla kumaşlardan yaptığı oyuncaklar ile oynamayı çok severdik. Şimdilerde ise oyuncak sektörünü gelişmesi ile zevkimize göre oyuncak bulmak daha kolay. İçi dolgulu, yumuşacık kumaşlardan üretilmiş peluş oyuncaklar; bebeğiniz için ister uyku arkadaşı ister gün içinde evcilik oynadığı, isterse de seyahatte yanında ayıramadığı oyuncağı olacak. Çeşit çeşit renk ve karakterlerdeki peluşları en kaliteli markalar ile ebebek’te bulabilirsiniz.

Peluş Oyuncak Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Peluş oyuncakları seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Genellikle 1 yaşına kadar bebekler her bulduğu nesneyi ağzına götürme eğiliminde olduğu için, peluş oyuncağın tüylerinin bebeğinizin yutma ihtimaline karşı uzun olmamasına dikkat edin. Ayrıca cildini tahriş edecek ve de genel sağlığını tehlikeye atacak materyalden üretilmiş olanları tercih etmemenizde fayda var. Yıkanabilir ya da ıslak bir bezle silinebilir özelliğe sahip olan peluşlar ile hijyeni sağlayabilirsiniz. İçinde pil mekanizması bulunanları makinede yıkamamaya dikkat edin. Islak bir bez ile silerek peluşunuzu temizleyebilirsiniz. Ayrıca oyuncağın dikiş kısımlarının sağlam olması çok önemlidir. Dolgu malzemesinin dışarı çıkmayacak şekilde dikilmesi bebeğinizi olası yutma tehlikesinden korur. Peluşların üzerindeki aksesuarların yapıştırma yerine dikiş olmasına özen gösterin. Yapıştırma olan göz, burun gibi aksesuarları bebeğiniz yutabilir ve bu da boğulmaya yol açabilir. Tüm bu özellikleri bir arada bulacağınız en kaliteli fonksiyonlu peluş oyuncaklar için ebebek’e göz atmayı unutmayın!

Minik Ellere En tatlı Oyun Arkadaşları

Minik bebeğinizin eliyle kavrayabileceği ve de çıkardığı ses ile dikkatini çekecek olan peluş oyuncakları ebebek’te bulabilirsiniz. Canlı ve farklı renkleri ile dikkat çeken bu fonksiyonlu peluşlar ile bebeğiniz keyifli vakit geçirirken; köpek, zürafa ve maymun gibi hayvan figürlerinden üretilen bu peluşlarla, gövdesi sıkıldığında çıkan sesi ve kafasındaki çıngırağı ile bebeğiniz çok eğlenecek. Bebeğinizin sağlığına uygun materyalden yapılan bu şirin oyuncakları minik boyu sayesinde her yere götürebilirsiniz.

Yeni Nesil Peluşlar!

Artık peluşlara da diğer tüm oyuncaklar gibi yeni özellikler geldi! Fonksiyonlu peluş oyuncaklar da diyebileceğimiz bu peluşlar ile bebeğiniz birçok şeyi tek bir oyuncakta rahatlıkla öğrenebilecek. Oyuncak alanındaki en kaliteli ürünlere sahip markalardan biri olan harika bir oyuncak ile karşımıza çıkıyor. Ebebek’te bulabileceğiniz eğitici köpekçikbebeğinizin yanından hiç ayırmak istemeyeceği bir oyuncak olacak. Eğitici Köpekçik saymakla bitmeyen özelliklere sahip. Büyük ve sevimli gözleri, burnu ve ağzı ile bebeğinizin dikkatini çekecek. Köpekçiğin el, ayak, göbek, kulak ve burun kısmında bulunan gizli düğmeler ile tek bir dokunuşla çeşit çeşit şarkılar çalarak bebeğinize yeni şeyler öğretecek. Öğrenmenin en kolay yolu, müzik ile yapılandır. Bebeğiniz köpekçiğin vücut bölümlerini öğrenirken, her düğmeye bastığında şarkılar ve tekerlemeler eşliğinde alfabeyi, sayıları ve renkleri de öğrenecek. Bebeğinizin rahatça kavrayabileceği Eğitici Köpekçik aynı zamanda en iyi dostu olacaktır. Tüylerinin bebeğinizin cildine uygunluğu sayesinde bebeğinizi rahatsız etmez.

Eğitici köpekçiğin en önemli özelliği ise gelişim seviyesine göre içeriğinin değişebilmesi. Eğitici Köpekçik yaşa göre gelişim teknoloji sayesinde bebeğinizin gelişimine göre 3 farklı seçenek sunuyor. Keşfetme, teşvik etme ve taklit etme aşamaları ile bebeğinizin hem dil hem de duyu gelişimine birçok yönden katkı sağlayacak. Ayrıca Eğitici Köpekçik ve Kız Kardeşi ile evdeki kardeşlere de birer tane alabilirsiniz.

Farklı Karakterde Fonksiyonlu Peluş Oyuncaklar ile Bebeğiniz Çok Eğlenecek

Peluş oyuncakların olmazsa olmazı hem çizgi film karakterleri hem de ayıcıklardır. Bebeğiniz bu çok şirin fonksiyonlu peluşlar ile tekerlemeler eşliğinde sayıları, harfleri ve gece-gündüz gibi temel kavramları en eğlenceli şekilde öğrenecek. Bu peluşlar, yumuşacık dokusu sayesinde bebeğinizin en sevdiklerinden birisi olacaklar.

Bebeğinizin vazgeçilmezi peluş oyuncakları bütçenize uygun fiyatlarla ebebek’te bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteden ödün vermeden üretilmiş fonksiyonlu peluş oyuncaklar sayesinde, bebeğinizin hem eğlenmesini hem de öğrenmesini büyük bir keyifle izleyeceksiniz.