SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Tekli Süt Pompası

TEKLİ SÜT POMPASI

Anne sütü bebekler için yaşamsal öneme sahiptir. Bebeğinizin duygusal, zihinsel ve bedensel gelişiminde önemli bir rolü vardır. Bebeğiniz için saymakla bitiremeyeceğimiz nice faydası olan anne sütü, emziren anneyi de türlü sağlık sorunlarından korur. Anne veya bebekten kaynaklanan bazı rahatsızlıklardan dolayı anne sütünün emzirme yoluyla verilmesi bazen güçleşebilir. Çalışıyor olmanız emzirmenize engel olabilir, sütünüz çok geldiği için sizi rahatsız edebilir veya sütünüzü arttırma isteğiniz olabilir. Bu gibi durumlarda süt pompası kullanabilirsiniz. İsterseniz tek göğsünüzden bebeğiniz emerken diğer göğsünüzden tekli süt pompası ile sütünüzü sağabilirsiniz. Dışarıya çıktığınız zaman yanınızda kolayca taşınabilmesi ve istediğinizde kolayca kullanabiliyor olmanız büyük bir avantajdır. Göğüs pompası emzirme döneminde çok işinize yarayacak ve her açıdan fayda sağlayacak ürünlerden biridir.

Tekli Süt Pompasıyla Emzirme Döneminizi Daha Verimli Hale Getirebilirsiniz

Anne sütü, annenin bebeğine verebileceği en önemli ve en değerli hediyedir. Anne sütünün çok önemli olduğu bebeğin büyüme sürecinde, bebeğinizi uzun süre emzirebilmeniz için her detayı düşünürsünüz. Sütünüzü arttırma yolları ve sütünüzün yeterli olup olmayacağı bebeğinizi kucağınıza aldığınız günden itibaren aklınızı kurcalayan sorulardan olur. Sütünüzü arttırabilmek için çeşitli yollar denersiniz. Sütünüzün artmasını sağlamak, süt dolan göğsünüzü rahatlatmak, bebeğinizin yanında olamadığınız zamanlarda bebeğinizi anne sütüyle besleyebilmek amacıyla süt pompası kullanabilirsiniz.

Tekli Süt Pompasının Faydaları

Ebebek’te bulabileceğiniz hafif, taşınabilir ve kolay temizlenebilir olan tekli elektrikli süt pompaları, kolayca kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Elektriğin olmadığı yerlerde ve zamanlarda, pille çalışma özelliği sayesinde sizi yarı yolda bırakmaz. Uyarı özelliğinin bulunması sizin için önemlidir; çünkü verimli bir sağım gerçekleştirmek için göğüsün hassas bir şekilde uyarılması gerekmektedir. Bebeğiniz tek göğsünüzden emerken siz de diğer göğsünüzdeki sütü sağabilirsiniz. Bu durum, iki göğsünüzün de rahatlamasını sağlar. Özel tasarımı sayesinde ürünü hijyenik bir şekilde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Çalışan Annelerin İhtiyaç Listesinde Mutlaka İlk Sıralarda Bulunmalıdır

İşe gitmeden önce bebeğiniz için sütünüzü sağıp, bebeğinizin gün içince acıktığında anne sütüyle beslenmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda süt vermeye devam ediyormuş gibi gün içinde belli saatlerde süt sağmanız da gerekebilir. Bu, süt salınımının devam etmesi için önemlidir. İşteyken sağdığınız sütü özel saklama kaplarında saklayarak eve geldiğinizde minik bebeğinize verebilirsiniz. Ebebek’ten satın alacağınız süt sağma makinesi, bebeğinizin emişini taklit eden tasarımıyla ve anne göğsüne benzeyen biberon emziği ile en sık kullanacağınız ürünlerden biri olacaktır. Masaj başlığının kadifemsi dokusuyla cildinize herhangi bir zarar vermez ve süt akışınızın kolaylığını sağlar. Yumuşak masaj başlığı sayesinde kolayca uyum sağlanabilir özelliktedir.

Ebebek’te bulabileceğiniz bilindik markaların bazı ürünleri, sahip olduğu usb girişi ile çok avantajlıdır. Bu kablo sayesinde bilgisayarda, taşınabilir şarj adaptörlerinde rahatça kullanılabilir. Bu sayede dışarıda veya seyahatlerinizde de kullanabilmenizi sağlarsınız. Ne zaman göğsünüzden sağım yaptığınızı bilmek de sizin için önemlidir. Bu nedenle bu süt sağma makinesi sağımlarınızı hafızasına kaydederek sonradan ulaşmanızı sağlar.

Tekli Süt Pompası Fiyat Ve Model Seçenekleri

Ebebek ailesi olarak sizin ve bebeğinizin sağlığı bizim için çok önemli. Bebeğinizi kendi sütünüzle ilk 6 ay ve sonrasında 2 yaşına kadar besleyebilmeniz bebeğiniz için her açıdan çok kıymetli. Bu nedenle güvenilir markalarla her zaman ihtiyaçlarınızı gidermeye çalışmaktayız. Tekli süt pompası modellerinin çiftli modellere göre fiyatlarının daha uygun olması, istediğinizde yanınızda kolayca taşıyabiliyor olmanız, göğsünüzden bebeğiniz emerken diğer göğsünüzü de sağıyor olabilmeniz tekli süt pompası avantajları arasındadır. Alanında uzman markaların birçok ürününü mağazalarımızda ve sitemizde bulabilirsiniz.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo