SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Tulumları

BEBEK TULUMLARI

Tecrübeli anne babalara bebeğinizin kıyafet dolabından eksik etmeyeceğiniz ürün nedir diye sorsak, çoğunluğu tulum der. Bebek tulumları, bebeğinizle hastaneden çıktığınız günden 4-5 yaşına kadar kullanmaktan hem keyif alacağınız hem de bebeğinizin rahat edeceği kıyafetlerdir. Farklı desenler ve renklerle, her aya uygun bebek tulumları için mutlaka ebebek’i ziyaret edin.

Bin Bir Çeşit Bebek Tulum Modelleri İçin Haydi Ebebek’e!

Bebek tulumlarının en güzel yanı, bebeğinizi kıyafetlerinin verdiği darlık hissinden kurtarmasıdır. Özellikle yenidoğanların göbek kısımları hassas olduğu için lastikli pijama altı veya eşofmanlar ilk haftalarda bebeğinizi rahatsız edebilir. Bebeğinize bu zamanlarda tulum giydirerek daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bebek tulumu belki de çeşit açısından en geniş kapsama sahip kıyafetlerden birisidir. Bebek tulum modelleri saymakla bitmez. En yaygın olanları patikli ve patiksiz olanlarıdır. Sadece gün içinde değil, uykuya geçtiği zaman da bebeğiniz bu tulumların içinde çok rahat eder. Özellikle uyku için kullandığınız tulumları genelde kış aylarında patikli tercih edebilirsiniz. Bu sayede üstünü açan bebeğinizin ayakları üşümez. Hatta gün içinde ekstra koruma istiyorsanız patikli tulumun içine giydirdiğiniz bir çorap ile yürüyen veya emekleyen bebeğinizi soğuk yerlerden koruyabilirsiniz. Polar ve tüylü modelleri ile bebeğinizin şirinliğine şirinlik katar ve çok soğuk havalarda hasta olmasını engelleyebilirsiniz. Daha sıcak aylarda ise tulumların kısa kol ve şort tipi modelleri terlemeyi engeller ve bebeğinizin vücudunu ferah tutar.

Kısa kol, uzun kol, fermuarlı, yandan veya önden çıtçıtlı, penye, polar ve tüylü seçenekleriyle ebebek’te bebeğinizin her türlü ihtiyacını karşılayacak tulum çeşitlerini bulabilirsiniz. Sadece günlük kullanım için değil, davetlerde veya organizasyonlarda giydirebileceğiniz papyonlu, tüllü, dantelli ve benzeri modelleri ile özel günlerde de bebeğiniz şık görünürken konforun tadına varır.

Soğuktan Korunmak Hiç Bu Kadar Şirin Olmamıştı

Dış giyim bebek tulumları için ilk bakacağınız yer ebebek olmalı. Hem uygun fiyatları hem de kaliteli kumaşları ile çeşitli markalar ve ebebek’e özel üretilmiş markaların bebek tulum mont modelleri için internet sitemizdeki kampanyalı fiyatları mutlaka takip edin. Polar ve tüylü kumaşları ile bebeğinizin bacakları da dahil tüm vücudunu tek başına montun yetmeyeceği kadar soğuk havalardan koruyabilirsiniz. Ayrıca hayvan postu tipinde olan bu tulumlar bebeğinizin şirinliğine şirinlik katar. Eldivenli, eldivensiz, patikli, patiksiz ve kapüşonlu modelleri ile bebeğinizi rüzgârlı, yağmurlu ve soğuk havalardan korur; aynı zamanda sizin de içinizin rahat etmesini sağlar.

Sıcak Soğuk Fark Etmez, ebebek Her Zaman Bebeğinizi Düşünür!

Soğuk havalarda bebeğinizi ne kadar korumaya çalışırsanız çalışın bebeğinizin tüm vücudunun ısısını dengede tutmak bazen zor olabiliyor. Kışlık bebek tulumları sayesinde ister ev içinde ister dışarıda bebeğinizi rahatlıkla koruyabilirsiniz. Ebebek’te kadife, polar, triko ve kapüşonlu modeller ile bebeğinizi sıcacık tutacak tulumları rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu tulumların altına sadece bir body giydirerek bebeğinizi soğuk havalardan koruyabilirsiniz.

Daha sıcak havalarda kısa kol ve şort tipi tulumlar tercih ederek bebeğinizin vücudunun ferah kalmasını sağlayabilirsiniz. Terletmeyen %100 pamuklu kumaşıyla bebeğinize gönül rahatlığıyla giydireceğiniz yazlık bebek tulumları farklı renk ve desenleriyle ebebek’te!

 

Eğlenceli Desenleriyle Bebek Tulumları Ebebek Farkıyla Sizlerle

İster canlı ister soft renkler olsun, ister desenli ister tek renk birbirinden tatlı tulumlara sahip olmak için bir tık uzağınızdayız. Tavşan, fil, aslan dinozor gibi hayvan desenleri, araba ve canavar gibi eğlenceli desenler ve süper kahraman temalı tulumlar ile bebeğinizin giysi dolabına hareketlilik katabilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için prematüre bedeninden, 4 yaşa kadar her aya uygun kaliteli ve bütçenizi sarsmayacak tulumlar ebebek’te. Ayrıca renkleri ve desenleriyle birbiriyle uyumlu, şirin mi şirin tulum ile birlikte body, şapka veya önlük içeren ikili veya üçlü bebek tulum takımları gözünüzden kaçmasın. İster mevsime uygun olarak tüm takımı bebeğinize giydirin, ister parçaları ihtiyacınıza göre tek tek kullanın. Birçok kaliteli markaya ait, her bütçeye uygun bebek tulumları uygun fiyat aralıklarında hem internet sitemizde hem de mağazalarımızda. Kampanyaları kaçırmadan hemen göz atın!