SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Göğüs Kremi

GÖĞÜS KREMİ

Bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra minik bebeğinizle aranızda kurulan en yakın bağ, onu emzirdiğiniz andır. Sizin bir parçanız olan bu küçük canlıyı emzirme ve besleme duygusunun verdiği haz, kelimelerle ifade edilemez. Bebeğinizin sağlığı ve gelişimi için anne sütünün ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Bu nedenle, her anne bebeğini mümkün olan en uzun süreye kadar emzirmeyi ve yavrusunun, anne sütünün bin bir mucizesinden faydalanmasını ister. Ancak, bazı durumlarda bebeğinizi planladığınız süre kadar anne sütüyle beslemeniz pek mümkün olmayabilir. İş gibi özel durumlar veya sağlık problemleri, minik bebeğinizi emzirmenize engel olabilir. Emzirmeden kaynaklı oluşabilecek göğüs yaraları ise çoğu annenin korkulu rüyasıdır ve emzirmenize engel olabilecek kadar büyük bir sorun haline dönüşebilir. Meme ucunda oluşan yaralar, beslenme anlarını kabusa çevirebilir. Bu gibi durumlarda, en büyük kurtarıcınız bir göğüs kremi olacaktır ve sorunlarınız ortadan kalkacaktır.

Emzirirken Acı Çekmeye Son!

Çoğu kadının göğüs uçları, emzirme dönemlerinde aşırı hassasiyet gösterebilir. Bebeklerin 2 yaşına kadar emzirilebileceğini ve ilk aylarda, bebeğinizi günde ortalama 8-10 defa emzirdiğinizi göz önüne alacak olursak, bu durum çok normaldir. Bebeğinizi sürekli emzirmeniz, göğüs uçlarında kuruma ve çatlamalara neden olur. Özellikle bebeğinizin dişleri çıkmaya başladığında, göğüs problemleriniz artabilir. Çünkü dişlerinin varlığını keşfetmeye başlayan minik bebeğiniz, ısırma eylemini deneyimlemeye başlayarak emzirme anlarında acı duymanıza sebep olabilir. Çatlak ve kuruluğu önlemek veya ısırmadan kaynaklı oluşan yaraları tedavi etmek amacıyla, bebeğiniz ve sizin için özel olarak üretilen göğüs ucu kremleri tercih edebilirsiniz. Bebeğinizle geçireceğiniz bu uzun süreci, acısız ve keyifli bir hale dönüştürebilmenin yolu, meme uçlarının nem dengesinin korunmasından geçmektedir. Bir meme ucu kremi kullanarak gerekli nem sağlandığında, bebeğinizi acısız ve daha rahat emzirebilmeniz mümkündür.

Bebeğinizi Emzirirken Meme Ucu Kremini Gönül Rahatlığıyla Kullanabilirsiniz

Minik bebeğinizin sağlığı söz konusu olduğunda, dikkatli ve seçici davranmaya çalışırsınız. Bu nedenle birçok anne, göğüs yaraları ve çatlakları oluştuğunda herhangi bir krem veya takviye kullanmak istemez, sürdüğü kremlerin bebeğinin sağlığını olumsuz etkileyeceğini düşünür. Ancak endişelenmenize gerek yok! Göğüs ucu kremi tercihinizi, güvendiğiniz ve kalitesini kanıtlamış markalardan yana kullandığınız müddetçe, bebeğinizin de sizin de sağlığınız güvende olacaktır. İçeriğinde kimyasal katkı maddesi ve koruyucu maddeler bulunmayan ve alerji oluşturabilecek yağlar içermeyen ürünler seçerek, emzirme anında da kremlerinizi kullanabilirsiniz. Bu kremleri gebelik döneminde, yani emzirme döneminizden önce kullanmaya başlayabileceğiniz gibi, her emzirmenin ardından kullanmaya devam ederek oluşma olasılığı bulanan çatlak ve yarılmaların önüne geçmiş olacaksınız.

Göğüs Ucu Kremleri Meme Ucu Çatlaklarına Birebir

Ebebek, göğüs ucu yaralarını önlemede ve tedavi etmede size çok başarılı markaların ürünlerini sunuyor. İçeriğinde bulunan HPA teknolojisi ile üretilmiş saf lanolin maddesi sayesinde göğüs uçlarını nemlendirirken aynı zamanda rahatlatan ürünlerle anneler çok mutlu. Bu ürünler herhangi bir katkı maddesi, koruyucu madde veya bebeğinizde alerji yapabilecek yağlar ve maddeler içermez. Bu nedenle, emzirmeden önce silmeye gerek duymazsınız. Her emzirmenin ardından kullanarak etkisini arttırabilirsiniz.İçerisindeki lanolin maddesinin kokusuz, tatsız ve renksiz olmasından dolayı bebeğinizin olumsuz etkilenmesini önler ve sütün tadını bozmaz. İngiliz Alerji Kurumu’nun onayını almış tek göğüs ucu kremi olmasından dolayı annelerin en çok tercih ettiği ürün ve dahası ebebek’te.

Emzirme Döneminizin Vazgeçilmezi Göğüs Ucu Çatlak Kremleri ebebek’te!

Her annenin emzirirken bir dönem kullanmaya muhakkak ihtiyaç duyduğu, meme ucu yaralarına çare göğüs kremi ve çeşitleri, ebebek’te sizlerle buluşuyor. Sektörün öncü ve güvenilir markalarının kremlerini ebebek’te uygun fiyatlarla bulabilmeniz mümkün. 10ml, 40ml gibi farklı boyutlar arasından size en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. İster hamilelik döneminden başlayarak, isterseniz emzirme döneminde kullanın; göğüs ucu kremleri ile minik yavrunuzu emzirmenin keyfine varacaksınız. Üstelik, ebebek’teki indirim ve kampanyalar ile avantajlardan da faydalanabilirsiniz.