SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Atıştırmalık Mama

ATIŞTIRMALIK MAMA

Bebeklerin, bedensel ve fiziksel olarak sağlıklı bir gelişim gösterebilmelerindeki en önemli etken, beslenmedir. Beslenmenin bebek üzerindeki etkisini iyi bilen ebeveynler, miniklerinin tükettiği devam sütü, kaşık maması, ek besine geçtikten sonra tüketilen sebze, meyve ve hayvansal gıdaların da doğal ve sağlıklı olmasına çok dikkat ederler. Ancak ebeveynler, yalnızca miniklerin temel besin kaynakları için değil, aynı zamanda severek tükettikleri atıştırmalıklar için de aynı özeni gösterilmelidirler. Bebeğiniz için sağlıklı atıştırmalık mama seçerek hem sağlıklarını koruyabilir hem de onları küçük sürprizlerle mutlu edebilirsiniz.

Bebeklere Hangi Zamanlarda Atıştırmalık Mama Verirsiniz?

Atıştırmalıklar bebeğinizin ana öğünü değil, ana öğünler dışındaki aralarda verilen yiyeceklerdir. Atıştırmalık mama bezen anne ve babaların zor zamanlarında hayat kurtarır. Yolculuk sırasında iyi bir atıştırmalık ile; çığlıklar atarak ağlayan bebeğinizin dikkatini dağıtabilir ya da uzun süre mola veremediğiniz durumlarda bebeğinizin açlığını yatıştırabilirsiniz. Kreş çıkışı sizden sürpriz beklediği için ya da yaptığı güzel bir davranışın ardından ödül amaçlı, miniğinize sağlıklı organik atıştırmalıklar vererek onları mutlu edebilirsiniz.

Minikleriniz İçin Sağlıklı Atıştırmalıklar

Elbette ki elma, muz, armut ve daha birçok meyve bebeğiniz için harika atıştırmalıklardır. Ancak bazen bebekler farklılık, siz de kolaylık istersiniz. İşte bu aşamada organik bebek bisküvisi, organik bebek gofreti, bebek barı gibi ürünler işinizi kolaylaştıracaktır. Organik bebek bisküvisi üretilirken içeriğinde kullanılan süt başta olmak üzere diğer tüm malzemeler tamamen organiktir. Meyve aromalı olanları ise tatlı lezzetini, içeriğindeki organik meyvenin şekerinden alır ve ilave şeker içermez. Bebek bisküvileri şekil olarak hayvan desenli de olsa herhangi bir geometrik desenli de olsa; bebeğinizin minik elleriyle kolayca kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Organik bebek gofretleri de içerik olarak doğal malzemelerden ve çeşitli meyvelerden, ekstra vitamin ilaveli çeşitleriyle üretiliyor. Bebek gofretleri kolayca kavranır ve dış yüzeyinin pütürlü olması sayesinde diş çıkaran bebeklerin beslenmesi dışında damaklarını kaşımasına da yardımcı olur. Bebek barları ise bisküvilerden daha yoğun ve sıkıştırılmış ürünlerdir. İçeriğinde elma, muz, şeftali gibi gerçek meyve parçacıkları bulunan barlar da şeker ilavesiz üretilirken içeriğine vitamin ilavesi yapılabiliyor.

Çocukluğumuzun Atıştırmalığı, Yılların Tecrübesi Bisküviler

Bu ürünler bisküvi olarak tek başına atıştırmalık olarak tüketilebildiği gibi; formül süt, inek sütü veya keçi sütü içerisine konarak mama haline getirilip, ana öğün olarak da tüketilebilmektedir. Kaliteli markaların vitaminli bebe ekmekleri de sağlıklı atıştırmalıklardandır. İçeriğinde çok sayıda vitamin, mineral, taze süt ve pekmez bulunan bu ürünleri, ister tek başına atıştırmalık mama olarak isterseniz yemeğinin yanına ekmek olarak bebeğinize verebilirsiniz.

Yeni Nesil Bebekler Keçi Sütlü Bisküvi ile Çok Şanslılar

Uzmanlar tarafından, anne sütüne en yakın doğal süt içeriğinin keçi sütünde olduğu ispatlanmıştır. Bebekler için her şeyin en iyisini düşünen ebebek, bu bilgiden yola çıkarak keçi sütlü bebek bisküvilerini sizlere sunuyor. İçerisinde keçi sütü, keçi boynuzu unu, tam buğday unu ve hurma pekmezi bulunan keçi sütlü bisküvi, 6. aydan itibaren bebeğinizin güvenle tüketebileceği bir üründür. Zengin içerikli bu ürün sadece bebekleriniz için değil, sizin için de lezzetli atıştırmalıklar arasında ilk sıralarda yerini alacaktır.

Bebek Bisküvisi, Bebek Gofreti ve Daha Fazlası ebebek’te

Farklı ay ve yaşlara hitap eden; hem bebeklerin hem de büyüklerin çok sevdiği daha birçok atıştırmalık mama çeşitleri, ebebek mağazalarında miniklerinizi bekliyor. Ürün üzerinde yazan yaş ve ay aralığına bakarak bebeğinizin yaşına uygun atıştırmalıkları, kalite konusunda tereddüt etmeden mağazalarımızdan ve sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Farklı fiyat seçenekleriyle bütçenize uygun atıştırmalık mama çeşitlerini kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.