SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Yürüteç

YÜRÜTEÇ

Günümüzde bebekler için bir ihtiyaç olan çoğu araç ve gereç, şimdiki ebeveynlerin çocukluğunda yoktu. Ancak bazı ürünler var ki, çok uzun yıllardan beri kullanılır ve bebek denince hemen akla gelir. Bebek denilince yıllardır ilk akla gelen ve bebeklerin hala severek kullandığı bu ürünlerden biri ise elbette ki yürüteç.

Neden Bebek Yürüteçleri Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor

Bebekler doğdukları günden itibaren anne ve babasının ilgisine, sevgisine ihtiyaç duyarlar. Bu nedenledir ki, sürekli ebeveynlerinin kendilerine sarılmasını, kendilerini kucaklamasını isterler. Çok güzel ve samimi olan bu masum istek, bazen anne babalar için zorluk çıkarabilir. Düşünün ki yemek pişirmek zorundasınız, ancak bebeğiniz yanınızda olmak, sizle mutfağa gelmek ve sizin kendisini kucağınıza alması için ağlıyor. Çünkü bebeğiniz henüz yürüyemiyor, hatta oturamıyor ve siz başka bir işle uğraşırken sıkılıyor, yalnız kalmamak istiyor. Ne kadar da tanıdık geldi değil mi? Bebek yürüteçleri sizi bu sinir bozucu ve stresli durumdan kurtarabilecek harika bir yardımcı. Çünkü bebek yürüteci ile bebeğiniz henüz yürümeyi bilmediği halde istediği yere ulaşabilme imkanına sahip oluyor. Yani siz o yürüteç ile bebeğinize özgürlüğünü veriyorsunuz. Yürütecine binen minik yavrunuz dilediği zaman yanınıza gelebilmenin rahatlığı ile rahatça evin içinde gezip dolaşabilecektir.

Kız ve Erkek Bebekler İçin Yürüteç Modelleri Artık Hem Çok Eğlenceli Hem de Çok Güvenli

Yürüteç, bebeklerin çok fazla kullandığı bir ürün olmasına rağmen çoğu ebeveyn yürüteç konusunda ciddi kaygılar yaşamaktadır. Çünkü yürüteç ile özgürce ev içinde gezen bebeklerin ev kazalarına uğrayacakları düşünülmektedir. Evet ev kazalarından korkmak konusunda oldukça haklılar, ancak güvenlik önlemleri alınmadığı takdirde yürüteç olmasa dahi o kazalar yaşanacaktır. Burada önemli olan yürüteç kullanılsın ya da kullanılmasın, evin bütün odalarında bebeğiniz için güvenlik tehdidi oluşturabilecek her durumu ortadan kaldırmanız gerekmesidir. Unutmayınız ki, anne ve baba olarak her koşulda bebeğinizin güvenliğini sağlamak sizin sorumluluğunuzdur.

Yürüteçlerin ebeveynleri tedirgin etme sebeplerinden biri de devrilme riskidir. Eski model ürünlerde bu olasılık mümkün olsa da yeni yürüteç modelleri bütün bu riskler düşünülüp, hesap edilerek tasarlanmıştır. Yeni tasarım yürüteç modelleri bebeklerin devrilmesine imkân vermeyecek ve eşyalara çarpma durumunda yaralanmasını engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bebeklerin yürüteç üzerindeki oturma kısmı sünger ile desteklenerek bebeklerin bel ve kalça bölgesi için güvenli hale getirilmiştir. Bebekler için güvenli hale getirilen yürüteçler aynı zamanda çok da eğlenceliler. Bazı yürüteç modelleri üzerinde bulunan müzikli oyuncak barı, dişlik, çıngırak, korna gibi aksesuarlar bebekler için hem eğitici hem de eğlenceli özellikler taşımaktadır. Ürünlerde bulunan aşamalı yükseklik ayarı sayesinde bebeklerin uzun süre ve farklı yaş dönemlerinde de ürünü kullanmalarına imkân verilmiştir. Bazı yürüteç modelleri, üzerindeki mekanizma ile hoppala fonksiyonuna getirilebilecek şekilde tasarlanarak bebekler için çok daha eğlenceli hale getirilmiştir. Üzerindeki oyuncak çeşitleri ve renk seçenekleri olarak kız ve erkek bebeklere özel olarak tasarlanmış ürünler olduğu gibi, unisex olarak kullanabileceğiniz ürünler de üretilerek anne ve bebeklerin talepleri karşılanmıştır.

 

Ebebek Yürüteçleri Tam da Aradığınız Özelliklerde, Her Bütçeye Uygun Yürüteç Fiyatları ile Dilediğiniz Ürünü Kolayca Alın

Yürüteçler artık çok fonksiyonlu, güvenli aynı zamanda eğitici ve eğlenceli özelliklere sahip. Fakat bu kadar özelliğe sahip olan yürüteç seçenekleri fiyat olarak sizi korkutmasın. Elbette ki yürüteç fiyatları ürünün markasına, modeline ve içeriğindeki fonksiyon çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir. Ancak fonksiyon çeşitliliği ne olursa olsun, ebebek mağazalarındaki yürüteç fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Üstelik ebebek yürüteçleri en uygun fiyatlı ürünlerde bile asla güvenlikten taviz vermiyor. Kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece dünyaca ünlü markaların yürüteç modellerini çok daha ucuza alabileceğinizi unutmayın.