SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Araba Aynası

BEBEK ARABA AYNASI

 

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz günden itibaren bebeğinizin ve kendi sağlığınızı düşünürsünüz. Yediklerinize dikkat eder, kendinizi çok yormaz ve stresten uzak durmaya çalışırsınız. Daha bebeğinizi kucağınıza almadan koruma içgüdüsü ile hareket edersiniz. Doğumdan sonra bebeğiniz için evde, dışarıda ya da arabada her türlü güvenlik önlemini almaya çalışırsınız. Özellikle araba içinde alacağınız güvenlik önlemleri çok önemlidir. Doğumdan itibaren kemer ile sabitlenen ana kucağı ve biraz büyüdükten sonra kullanacağınız oto koltuğu ile yolculuklarınız daha güvenli bir hal alacak. Bebeklerin hayati tehlikesi söz konusu olduğundan ön koltukta oturmaları yasaktır. Arka koltukta, sizin görüş alanınızın dışında duran bebeğinizi kontrol etmek için geriye bakmak istersiniz; fakat bu trafikte çok tehlikeli bir davranış olur. Bebek araba aynası ile bebeğinizi kolaylıkla izleyebilirken, huzurla arabanızı kullanırsınız.

 

Minik Bebeğiniz İçin Güvenlik Önlemlerini İhmal Etmeyin!

 

Tam olarak bilinçlenmeyen bebeğinizi her türlü tehlikeden korumak en önemli göreviniz haline gelir. Gittikçe meraklanan bebeğiniz her gördüğünü keşfetmek ister. Siz de, onun merakını köreltmeden tehlikeli olmayan her şeyi tecrübe etmesine izin vermelisiniz; fakat evde ya da arabada onları tehlikeye sokan durumlar için önlem almanız gerekir. Evde sivri kenarlı eşyalar, prizler, ocak derken tehlikeli yerlerin listesi uzar. Özellikle arabada bebeğinizin güvenliği için oto koltuğu kullanmanız gerekir. Bebeğinizi kucakta tutarak ya da normal koltuğa oturtarak yapılan yolculuklarda kaza anında hem bebeğinizi hem de kendinizi koruyamazsınız. Kaliteli bir oto koltuğu sayesinde kaza anında oluşacak tehlikeli durumu engelleyebilirsiniz.

 

Arabada Bebeğinizi Kontrol Etmek Artık Daha Kolay

 

Bebekle yolculuk çoğu zaman zor olabiliyor. Bebekler yolculuk sırasında, özellikle trafiğin yoğun olduğu anlarda çok sıkılırlar. Arabada şoförden başka birisi daha varsa bebeği oyalamak daha kolay olabilir; fakat özellikle arabada bebeğinizle tek kaldığınız zamanlarda trafiğe hakim olmaya çalışırken bebeğinizle de ilgilenmeniz gerekir. Seyir anında şoförün dikkatinin dağılmaması çok önemlidir; fakat henüz küçük olan bebeğiniz bu durumu anlamayabilir. Bebeğinizi kontrol etmek için veya bebeğiniz sıkıldığında, ağladığında ya da size bir şeyler anlatmak istediğinde onunla iletişim kurmak için arka koltuğa yüzünüzü dönmek istersiniz. Bu trafikte yapacağınız en tehlikeli hareketlerden biridir. Olası bir kazaya yol açmamak için arabanıza alacağınız bebek aynası sayesinde, bebeğinizi arka koltuğa dönmeden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

 

Bebek dikiz aynası seçerken ilk dikkat edeceğiniz şey trafikte sizin dikkatinizi dağıtacak kadar büyük olmamasıdır. Kaza anında kırılma riski ile karşılaşabileceğinizden bebek aynasının temperli camdan olmasına özen gösterin. Kurulumu kolay ve ayarlanabilir başlığa sahip özellikleri ile şoför değişikliğinde zamandan tasarruf edersiniz. Görüş açınızı genişletmek için balık gözü ayna olmasına dikkat ediniz. 

Kaliteli, Pratik ve Uygun Fiyatlı Bebek Aynası İçin ebebek’e Gelin

Bebeğinizin her yerde güvenliğini düşünen ebebek’in güvenlik ürünleri ile artık daha rahat edeceksiniz. İster evde ister arabada hem kendiniz hem de bebeğinizin güvenliği için alacağınız kaliteli ve pratik ürünler ile tehlikelerin önüne geçme imkânına sahip olabilirsiniz. Araba içinde birkaç ufak değişiklik ile bebeğinizle huzurla yolculuk yapabilirsiniz. Bebek uyarı kartları, güneşlikler, koltuk koruyucuları derken diğer bir önemli ürün olan bebek dikiz aynası vazgeçilmeziniz olacak. Bebek izleme aynası ile bebeğinizin her hareketini kontrol edebileceksiniz. Bebek izleme aynası sayesinde oto koltuğunun sırtı size dönük olsa da bebeğinizi rahatlıkla izleyebileceksiniz. Kemerleri sayesinde koltuk başlığına kolaylıkla takılan bebek izleme aynası, büyük ve oval kesim olması sayesinde bebeğinizi geniş açıyla görme imkânı sağlar. Bebek güvenlik dikiz aynası ise size arkanıza dönmeden bebeğiniz ile iletişim kurma imkânı sağlıyor. Küçük olması sayesinde seyir anında dikkatinizi dağıtmaz. Ayarlanabilir başlığı ile 360 derece dönen bu bebek aynası, vakumlu ucu sayesinde kolay takılıp çıkarılır.

 

Birçok markanın güvenlik ürünlerine sahip olmak için ebebek’e göz atın. Çok uygun fiyatlara satın alacağınız kaliteli bebek araba aynası sayesinde bebeğinizle huzurlu yolculuğun keyfine varacaksınız. Kampanyalı fiyatlar ve aynı gün kargo imkânı için hemen ebebek’e gelin!

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo