SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Yenidoğan Islak Mendil

YENİDOĞAN ISLAK MENDİL

Bebekler, anne karnındaki sıvının içinde huzurla gelişirken, doğacakları günü beklerler. İçeriğinde birçok protein, vitamin ve mineral bulunduğu saptanan verniks adındaki bir tabaka ile vücutları kaplı olan bebekler, enfeksiyonlara karşı hem anne karnında hem de doğumdan sonra korunurlar. Doğum sonrası çok hassas olan vücutlarından bu verniks tabakasının yıkanmadan, vücuda yayılarak silinmesi önerilir. Bu sayede bebeğin bağışıklık sistemi olumlu yönden etkilenir. Zamanla bebeğinin cildinden bu tabaka yok olmaya başlar ve bebeğinizin hassas cildi dışarıdan gelecek müdahaleler yüzünden daha kolay etkilenir hale gelir. Bu yüzden bebeğinizin cilt bakımında kullanacağınız tüm ürünlerin sağlıklı içeriklere sahip olması gerekir. Gün içinde çok kez kullanacağınız ıslak mendillerin içeriği bu sebepten dolayı çok önemli. Yenidoğan ıslak mendil ile bebeğinizin hassas cildini zarar vermeden koruyabilirsiniz.

Bebeğinize Islak Mendil Alırken Şunlara Dikkat Edin!

Bebeğinize ıslak mendil alırken dikkat etmeniz gereken önemli bazı noktalar var. Piyasada birçok çeşitte ıslak mendil bulabilirsiniz; fakat bunların çoğunun içeriği bebeklere uygun değil. Alkol, parfüm, paraben ya da kimyasal maddeler içeren hiçbir ürünü bebeğinizin hassas cildine kullanmayın. Özellikle yenidoğan bebeklerin derileri çok ince olduğundan bu tarz maddeler daha fazla zarar verir. Bu yüzden doğduğu ilk günden itibaren kullanıma uygun ıslak mendilleri ile hem cildini hem de genel sağlığını koruyabilirsiniz. Bebeğiniz için doğal pamuk ve saf sudan üretilen ıslak mendilleri tercih etmenizde yarar var. Yumuşak yapısı ve doğal içeriği sayesinde bebeğinizin tüm vücudunun temizliğinde kullanabileceğiniz bir ıslak mendil tercih ederek, hem pratik hem de sağlıklı bir şekilde temizlik sağlayabilirsiniz. Yanınızdan hiçbir zaman ayırmayacağınız ıslak mendiller sadece bebeğiniz için değil, kendiniz için de kullandığınız vazgeçilmez temizleyiciniz olacak.

Dünyanın Aradığı En Kaliteli Markalar ebebek’te!

Dünyanın en saf ıslak mendilleri ebebek’te. İçeriğinde %99.9 saf su ve %0.1 greyfurt çekirdeği özütü bulunan bu doğal ıslak mendil sayesinde bebeğinizin cildi tahriş olmadan temizlenecek. Alkol, parfüm, boya ya da toksik madde içermeyen bu ürünler ile bebeğinizin el, yüz ve tüm vücudunu temizleyebilirsiniz. AllergyUK sertifikalı ve birçok ödül sahibi bu ıslak mendiller, birçok sağlık görevlisi tarafından yenidoğan bebeklerin hassas ciltleri için uygun bulunuyor. Hipoalerjenik yapısı ile ciltte tahriş, kaşıntı, kabarma gibi alerji riskini en aza indirir.

Yenidoğan bebeklerin ciltleri o kadar hassastır ki her zaman dikkatli bakım yapmak gerekir. Bebeğiniz her kakasını yaptığında su ile yıkamanız önerilir; fakat bu her zaman mümkün olmayabilir. Altını her açtığınızda pratik bir şekilde temizlik sağlayabilmeniz için bebeğinizin cildine uygun ıslak mendilleri kullanmanız gerekir. Alkol, parfüm ve boya maddesi içermeyen ıslak mendil ile bebeğinizin tüm vücudunun temizliğini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Saf su, pamuk ve doğal gıda koruyucularından oluşan yapısı sayesinde, bebeğinize doğduğu günden itibaren gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Paketlerinin hafifliği sayesinde hem kendi hem de bebeğinizin çantasında rahatlıkla taşıyabileceğiniz ıslak mendiller 3’lü, 12’li ve 24’lü avantajlı paketleri ile ebebek’te.

Çiş Kaçmalarına ve Cilt Tahrişlerine Son!

Yenidoğan pamuk mendil ile hem kız hem de erkek bebeklere özel tasarım paket ve içerikleriyle farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Kız ve erkek bebeklerin bez bölgesinin temizliği farklı şekilde yapılır. Pamuk ve saf sudan üretilen ıslak mendillerin kız bebekler için olan paketlerinde alt değiştirme örtüsü, erkek bebekler için olan paketlerde ise pipiped bulunur. Bebeklerin altını değiştirirken aniden çiş kaçırma olabilir. Pipiped sayesinde her alt değiştirmede bu stresi yaşamaz, çiş kaçmasının sebep olduğu pisliği her seferinde temizlemek zorunda kalmazsınız. Paraben, alkol, sabun ve kimyasal madde içermeyen yenidoğan ıslak mendillerinin avantajlı paketlerini kaçırmak istemiyorsanız hemen ebebek’e gelin.

En kaliteli bebek dostu markaların ıslak mendillerinin her bütçeye uygun fiyatlı paketlerine, aynı gün kargo imkânıyla sahip olabilirsiniz. Henüz yeni doğmuş bebeğinizin hassas cildini ön planda tutan yenidoğan ıslak mendil ile cilt tahrişlerini önler, bebeğinizin huzurla vakit geçirmesini sağlarsınız.