SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Oyun Alanı Çit

BEBEK OYUN ALANI ÇİT

Bir restorana gittiğinizde gözünüz hemen bebeğiniz için top havuzu arar değil mi? Siz keyifle yemeğinizi yerken o da oyun alanının tadını çıkarır. Peki, bu oyun alanlarından evinize de kurmayı düşündünüz mü? Bebeklerin, zihinsel aktivitelerin yanında fiziksel oyunlara da zaman ayırmasına özen göstermelisiniz. Hem sosyalleşmesi hem de motor gelişimleri adına dışarıda arkadaşlarıyla oynamalarına fırsat vermek gerekir; fakat bebeklerdeki inanılmaz enerjiye bazen siz de hayran kalıyorsunuz değil mi? Parkta kum havuzu, kaydırak ve salıncakta ya da restoranda top havuzunda olsun, bebeğiniz bitmez tükenmez bir enerji ile oynar ve çok keyif alır. Evinize kuracağınız bir bebek oyun alanı çit ile hem oyuna doyamayan hem de soğuk hava yüzünden dışarı çıkaramadığınız bebeğinizle ile keyifle oynarsınız.

Güvenli Oyun Alanı İçin Bebek Çiti

Çit oyun alanlarını sadece top havuzu yapmak için değil, ayrıca yeni emekleyen bebeğinizi evin tehlikeli alanlarından korumak için de kullanabilirsiniz. Bebeğinizle gün içinde ilgilenirken sizin de bazı işlerinizi halletmeniz gerekir. Yemek yaptığınızda, evi temizlediğinizde ya da ufak bir mola vermek istediğinizde bebeğinizi içine koyacağınız bir oyun alanı ile hem güvende tutar hem de keyifle vakit geçirmesini sağlarsınız. Ayrıca büyük bir bahçeniz varsa bebek oyun alanı sizin için çok yararlı olacaktır. Bebeğiniz hem dışarıda kendi oyun alanında güvende olmanın keyfini çıkarır hem de kolay kurulumu ile evin içine kolayca taşıyacağınız bu çitler ile soğuk ve yağışlı havalarda bebeğinizin evde sıkılmamasına yardımcı olursunuz.

Bebek Çitlerine Neden İhtiyacınız Var?

Çok hareketli bebekleri gün içinde kontrol etmek bazen zor olabiliyor. Arkanızı döndüğünüz an tehlikeli yerlere giden bebeğinizi oyun alanı içinde tutmanın en iyi yolu bebek çitlerinden geçer. Bebek çiti ile bebeğinize odasında, salonda, balkonda ya da bahçenizde güvenli bir oyun alanı kurabilirsiniz. Ayak destekleri sayesinde bebeğinizin ağırlığıyla yıkılmayan bu çitleri, odanın istediğiniz noktasında kullanabilirsiniz. Bebeğinizi emekleme, ayağa kalkma, sıralama ya da yürüme gibi fiziksel gelişimlerde destekleyecek olan bu çitler, kavisli yapısı ile bebeğinizin güvenliğini tehlikeye atmaz. Bazen bebekler beşik ve park yatak gibi dar alanlarda oyun oynamaktan sıkılabilirler. Bebek çitleri sayesinde onlara daha geniş oyun alanı kurma imkânına sahip olursunuz. Birbirine geçirmeli özelliği sayesinde oyun alanını istediğiniz boyutta ayarlayabilirsiniz.

Kurduğunuz oyun alanı sadece bebeğiniz için değil, kardeşleri, arkadaşları ve kuzenleri için de eğlenceli bir alan olacak. Bu sayede bebeğiniz bir yandan sosyalleşirken bir yandan da fiziksel gelişimi artacak.

En Kaliteli Markalar ebebek’te!

Oyuncak alanında çeşitliliği ve kalitesi ile göz önünde olan markalar bebek çitleri ile ebebek’te! Renkli ve sağlam bebek çiti ile bebeğinize ister top havuzu isterseniz de oyun alanı kurun. Kolay kurulumu, birbirine eklenebilmesi, sağlam yapısı, devrilmez özelliği ve güvenlik için kavisli yapısı sayesinde hayatı sizin için kolaylaştıracak. Her şeyden önce bebeğinizin güvenliğini düşünen bu ürünler, bebek sağlığına uygun materyalden üretilmiştir. Ebebek’te bulabileceğiniz çitlerin sabitleme ayakları sayesinde kare, dikdörtgen ya da yuvarlak olmak üzere istediğiniz şekilde oyun alanı kurabilirsiniz. 1

Eğlenceyi Tek Bir Yere Sabitlemeyin!

Fazla yer kaplamayan katlanabilir top havuzları ile bebeğinizin eğlencesini her yere taşıyabilirsiniz. İster havuzun içine paketten çıkan rengârenk topları koyun, ister sadece oyuncaklarıyla oynayacağı bir alan oluşturun. Boyutları sayesinde evinizin her yerine sığacak bu top havuzu ile siz iş yaparken bebeğiniz oyalanacak. Ayrıca kanserojen madde içermeyen materyalden yapılmış olmasıyla bebeğinizin sağlığını tehlikeye atmazsınız.

Bebek oyun alanı çit ve oyun havuzu toplarına sahip olmak için çok uzağa gitmenize gerek yok. Bütçenize uygun fiyatlarla bebeğinize sunacağınız güvenli eğlencenin adresi ebebek! Bebekler oyun alanlarında eğlenirken siz de kahvenizi yudumlamanın keyfine varacaksınız.