SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Kovası

BEBEK KOVASI

Minik bebeğiniz dünyaya gözlerini açtıktan sonra, anne-baba olarak siz ebeveynlerin de bebek bakım serüveni başlamış olur. O küçücük bedeni nasıl tutacağınız, nasıl besleyeceğiniz ve nasıl koruyacağınız gibi bin bir soru ile mücadeleye girişirsiniz. En çok sıkıntıya düşme ihtimali yaşayacağınız anlar ise, bebeğinizin kişisel bakımını gerçekleştirirken yaşayacağınız anlar olacaktır. Bebeğinizi temizlemek, giydirmek, altını değiştirmek, yıkamak gibi gün içerisinde sık sık yapmak durumunda olacağınız bazı ritüeller olacaktır ve onu incitmeden, en doğru şekilde hareket edebilmek için, üstün bir çaba sarf etmeniz gerekebilir. Özellikle banyo vakti geldiğinde işler biraz karışır, hatta bebeğinize ilk banyoyu yaptırmak için çoğu kez büyüklerden yardım istenir. Bu aşamada, banyo esnasında kullanacağınız ürünlerin de, size büyük yardımı dokunacaktır. Miniklerin hassas tenlerine uygun sıcaklıkta banyo suyunu ayarlamada tercih edilen bebek kovası, banyo zamanlarının vazgeçilmez bir parçasıdır.

Minikleri Yıkayacağınız Suyun Sıcaklığını Ayarlarken Bebek Kovaları Yardımcınız Olacak

Küçük yavrunuzu yıkarken kullanacağınız bir bebek banyo kovası, onu tek başınıza yıkamak durumunda kaldığınız anlarda bile size büyük kolaylık sağlayacaktır. Bir yandan bebeğinizi tutarken, diğer yandan suyun sıcaklığına dikkat etmek ve ona su dökmek, bir yandan da onu sabunlayıp temizlemeniz gerekecektir. Miniğinizin banyo kovası içerisinde, suyun sıcaklığını önceden ayarlayarak banyo suyunu hazır etmeniz, onu yıkarken size kolaylık sağlayacak ve daha pratik davranmanıza fayda gösterecektir. Ayrıca, bebeğinizin aşırı sıcak veya soğuk suyla temas etme olasılığını düşürerek olası kazaların önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Farklı Renk ve Desenlerde Banyo Kovaları ile Bebeğiniz için Banyo Yapmak Çok Keyifli

Bebek banyo kovaları için birçok eğlenceli model bulabilirsiniz. Mat plastikten üretilmiş ürünlerde kız bebekler için pembe, erkek bebekler için mavi renkli bebek kovaları bulabilirsiniz. Şeffaf plastik kullanarak üretilmiş kovalarda ise, daha çok baskılı figürler ve desenler bulunmaktadır. Hayvan figürleri, eğlenceli desenler ve capcanlı renkler ile süslenmiş bebek banyo kovaları, miniklerin ilgisini çekerek banyo anlarını daha eğlenceli bir hale dönüştürebilir. Yavrunuz için banyo kovası tercihinde bulunurken, eğlenceli ve dikkat çekici, renkli kovalar arasından seçim yaparak bebeğinizin banyo keyfine keyif katabilirsiniz.

Bebeğinizi Yıkarken Kullandığınız Banyo Ürünlerine Dikkat Edin!

Bebeğinize özel olarak, sadece onun banyo anlarında kullanmayı tercih edeceğiniz bir kova, aynı zamanda bebeğinizin hijyeni için de çok önemlidir. Plastik kovalarda bakteriler üreyebilir. Bu sebeple, çoklu kullanımı olan bir kovadan ziyade, sadece minik yavrunuza ait bir kova kullanarak onun sağlığını da koruyabilirsiniz.

Yavrunuza banyo kovası seçerken bazı konulara dikkat etmeniz, bebeğinizin sağlığı açısından önem taşımaktadır. Basit bir kova gibi görünse de, bebeğinizin temizliği esnasında faydalanacağınız bu banyo gereci, uygun malzemeden üretilmiş olmalıdır. Saf plastik kullanarak üretilmiş bebek kovaları, geri dönüşümden elde edilen plastikle üretilmiş modellere kıyasla çok daha hijyeniktir. Saf malzemeden üretilmemiş kovalarda, azo boya, toksin ve kanserojen maddelerin bulunma olasılığı çok yüksektir.

Bebeğiniz büyüdükçe, kullandığınız banyo kovalarının boyutu da yeterli gelmemeye başlayabilir. Farklı ebatlarda tasarlanan bebek kovaları arasından ihtiyacınıza uygun bir tercihte bulunmanız, yavrunuzu yıkarken size kolaylık sağlar. Kolay tutup rahat taşıyabilmenize imkân sağlayacak ergonomik saplı kovalar, sizin için daha kullanışlıdır.

ebebek, Bebeğinize Banyo Yaptırırken de Yanınızda!

Her zaman olduğu gibi, minik yavrunuzu yıkarken de, ebebek sizi yalnız bırakmıyor. İster mat, ister şeffaf plastikten üretilmiş bebek kovası çeşitlerini, ebebek’te bulabilmeniz mümkün. Farklı renk ve motiflerle süslenerek bebeğinizin ilgisini çekecek ve banyo keyfine keyif katacak bebek kovalarına ebebek avantajı ile sahip olabilirsiniz. Güvenilir ve bilinen markaların bebek banyo ürünlerini bir araya getiren ebebek, küçük yavrunuzla banyo keyfinize eşlik etmek için size farklı boy ve ebatlarda banyo kova modelleri sunuyor. Üstelik, çok uygun fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilmeniz de mümkün. ebebek’in gerçekleştirdiği indirim ve kampanyaları takip ederek avantaj yakalama fırsatını sakın kaçırmayın!