SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Manuel Süt Pompası

MANUEL SÜT POMPASI

Bir annenin bebeği için yapabileceği en önemli şey, onun bedensel ve ruhsal ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılamaktır. Bir bebeğin ruhsal ihtiyaçlarını karşılamanın temelinde sevgi ve güven; bedensel ihtiyaçlarının temelinde ise beslenme vardır. Eğer miniğinizin hem bebekken hem de büyüdüğünde sağlıklı bir birey olmasını istiyorsanız, ona verebileceğiniz en değerli besin anne sütüdür. Bebeğini anne sütü ile besleyebilen anneler gerçekten şanslıdır. Ancak şanslı anneler, emzirme sürecini en iyi şekilde atlatabilmeleri için; bazen yardımcı araç ve gereçlere ihtiyaç duyarlar.  Manuel süt pompası da bu araç ve gereçlerin en başında gelen ürünlerden biridir.

Anneler Neden Süt Sağmaya İhtiyaç Duyar?

Emzirme, bebeklerin sağlıklı gelişimi için çok değerli olduğu kadar annenin psikolojisi açısından da önemli bir yere sahiptir. Emzirme ile anne psikolojisi birbirini iki yönlü olarak etkilemektedir. Bebeğini emzirebilen anne, onun için iyi bir şey yapmanın hazzını yaşarken; bebeğini emziremeyen anne de tam tersi olarak bu durumdan dolayı ciddi bir üzüntü yaşar. Emzirme eyleminin gerçekleştirilip gerçekleştirilememesi durumu anne psikolojisini etkilediği gibi annenin psikolojisi de emzirmeyi etkilemektedir. Yani annenin psikolojisinin bozuk olması sonucu süt miktarında belirgin bir azalma gözlemlenebilir. Bu durumdan en çok zarar görenlerse, çalıştıkları için bebeklerini emziremeyen annelerdir.

Çalışan annelerin birçoğu daha bebekleri küçücükken işe başlamak zorunda kalıyorlar. İşe başlayan anneler her ne kadar bir süre süt izni kullansalar da bu süre yeterli değildir. Bebeklerini anne sütüyle beslemek, aynı zamanda da işe gitmek isteyen anneler sütlerini sağarak bu problemi kolayca çözebilirler. Sağılan süt uygun sıcaklığa getirildikten sonra biberon yardımıyla bebeklere güvenle verilebilir. Süt sağmak bebeğin anne sütüyle beslenmesine imkân sağladığı gibi annenin göğsünde süt birikmesi sonucu ortaya çıkan mastit probleminin de önüne geçmenin en iyi yoludur.

Manuel Göğüs Pompası Modelleri ve Özellikleri

Emzirmeyle ilgili kullanılan her üründe olduğu gibi manuel göğüs pompası modellerinde de bulunması gereken özelliklerden en önemlisi; ürünün yapıldığı malzeme kalitesidir. Bu nedenle ürünün tüm parçaları toksik madde, ağır metal, BPA ve BPS içermeyen polipropilenden üretilmiştir. Ürünler ergonomik tasarımıyla tek elle kullanıma uygundur. Ayrıca parçaların pratik bir şekilde monte edilebilmesi ve makinede yıkanabilmesi kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Manuel süt pompası çeşitleri tamamen sessiz olduğundan evde ve işyerinde kolayca kullanılabilmektedir. Ürünlerin en fonksiyonel özelliklerinden biri de sütün biriktiği kabı; sadece başını değiştirerek biberon haline getirip doğrudan bebeğinize verebilmenizdir.

Başarılı bir sağımın gerçekleştirilebilmesi için annenin göğüs ucunun bebek tarafından uyarılması gerekir. Bu uyarı annede prolaktin hormonu seviyesini artırarak süt üretimini başlatır. Bu nedenle üretici firmalar bazı manuel göğüs pompası modellerini sağım ve uyarı özelliği bir arada bulunduracak şekilde tasarlamıştır. Kaliteli markalar doğal emiş ritmini en iyi şekilde taklit ederek, annenin göğsüne zarar vermeden nazikçe maksimum miktarda süt sağımını sağlamaktadır.

Dünyaca Ünlü Markalarda, Kullanışlı Manuel Süt Pompası Çeşitleri ebebek’te!

Anne sütü, bebeklerin fiziksel ve mentâl gelişimi için olduğu kadar; annenin kendisini yeterli hissedebilmesi açısından da önemlidir. Elbette ki bebeğin anne sütüne ulaşmasının en iyi yolu emzirmedir. Ancak koşullar her zaman emzirmeye imkân vermez. İşte bu durumda manuel süt pompası en iyi yardımcınız olacaktır. Bebeğinizin her an anne sütüne ulaşabilmesini sağlayan en iyi manuel süt pompası markaları ebebek mağazalarında sizleri bekliyor. Farklı fonksiyon özellikleriyle kullanışlı ve güvenilir ürünler, farklı fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap edebilmektedir. Kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyatlara alabileceğinizi unutmayın.