SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Atletleri

BEBEK ATLETLERİ

Bebeklerin bağışıklık sistemleri, bakteri ve virüsü engelleyebilecek kadar güçlü değildir. Kış aylarında bebeğinizi, bakteri ve virüslerden uzak tutmak için elinizden gelen her şeyi yaparsınız. Onları korumak için bebeklere iç çamaşırları giydirirsek -özellikle üst bedenini sıcacık sarıp sarmalayan bebek atletleri- onların üşümesini engelleyebiliriz. Böylelikle bakteri ve virüslerin vücudunu ele geçirmesini önlemeye yardımcı olabiliriz.

Bebeğinize İlk Zamanlarda Seçeceğiniz Atlet Nasıl Olmalıdır?

Yaşamın ilk ayları için ideal olan bebek atletleri, önden veya yandan açılabilmelidir ki onu sıkmadan koruyabilsin. Bebeklere ilk 2-3 hafta zıbın giydirilir. Ardından pamuklu ve esnek bir yapıya sahip, organik kumaşlı bebek atletleri giydirilebilir. Başlangıçta yeni doğmuş bir bebeğin göbek bağı pansumanının getirdiği zorlukları hesaba katmalı ve kolayca giydirilip çıkarılan bebek atletlerini tercih etmelisiniz. Organik pamuktan yapılmış kruvaze şeklindeki bebek atletleri onun kolayca giydirilmesini sağlayacaktır.

Bebeğinizin Hassas Teni İçin Bebek Atletlerinin Kumaş Kalitesinden Ödün Vermeyin

Üretiminde doğal iplikler kullanılan antibakteriyel ve antialerjik kumaşa sahip bebek atletleri alınmalıdır. Özellikle ilk 3-4 ay, bebeğinize giysi alırken sentetik ve yün kumaşlardan kaçınmalısınız. Bebeğinizin vücut ısısını dengeleyen doğa liflerden yapılmış bebek atletlerini almalısınız. %100 organik pamuk kumaşıyla üretilen bebek atletleri, çocuğunuzun narin tenine uyacaktır. Pamuk kumaşlar, bebeğinizi terletmez. Bunun yanı sıra kesinlikle kanserojen madde içeren ürünlerden uzak durulmalıdır. Ayrıca kumaşı kaliteli ve sarkma yapmayan ürünleri seçerseniz uzun bir süre kullanabilirsiniz.

Aman Çocuklarınızın Canı Yanmasın!

Çocuğunuzun atletindeki iç dikişler sert olmamalıdır. Her yıkamadan sonra bebeğinizin giysileri, özellikle atlet ve külodunun dikişleri içten ve dıştan ütülenmelidir. İnce işçilikle üretilen, çocuğunuzun vücuduna rahatlıkla oturan çocuk atleti tercih etmelisiniz. Ayrıca üzerinde bebeğin cildini tahriş edebilecek veya çizebilecek etiketler bulunmamalıdır. Canı yanan bir çocuk iç çamaşırı giymeyi reddedecektir. Bunun yerine içten baskılı etiketleri almanız onun canının yanmasını engelleyecektir.

Bebeklerinizi Çok Sıkmayın

Bebeklerin çok sıkı olmayan rahat kıyafetler giymeleri gerektiğini hatırlatmakta fayda vardır. Giyecekleri bebek atletleri, bedenlerini sararken onları sıkmamalı ve giydirilmesi kolay olmalıdır. Kafa yapısı henüz tam oturmayan bebeklerde, sert bebek atleti giydirmeye çalışırken bıngıldağına baskı yapabilirsiniz. Bu nedenle kafasını zorlamadan geçirebilecek esneklikte kumaş kalitesine sahip olan atletleri almakta yarar vardır. Esnek kumaşlar sayesinde bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Terleyen Bebekler Çabuk Hastalanır

Bebekleri, lahana gibi kat kat giydirmenin yanlış olduğu artık bilinmektedir. Bunun yerine içine pamuklu ve esnek yapıda bir atlet giydirip üzerine bulunacağınız yere uygun koşullarda bir üst kıyafet seçmelisiniz. Bebeğiniz terlese bile pamuklu atleti, kaliteli kumaşı sayesinde yavrunuzun terini emecek ve hassas teninin kuru kalmasını sağlayacaktır. Bu sayede bebeğinizin teri üzerinde kurumayacaktır. Bebek atletlerini giyen çocuğunuz üşümeyecek ve hastalanmayacaktır.

Kız ve Erkek Bebek Atletleri

Kızlarınız ve oğullarınız için birbirinden kaliteli kumaşlara sahip bebek atletlerini ebebek’te bulmak artık çok kolay. Snoopy, Batman, Tom&Jerry, Superman ve Supergirl çizgi karakterlerinin baskılı olduğu çocuk atletlerini yavrularınız severek giyecek. Böylesi keyifli baskılar lisanslı (orijinal) ürünlerdir ve bu ürünleri % 100 pamuk kumaşı sayesinde çocuklarınıza gönül rahatlığıyla giydirebilirsiniz.

Bebek Atletleri Fiyatları

Çocuk giyiminin güvenilir ve tartışılmaz kaliteye sahip markaların ürünlerini uygun fiyatlarıyla ebebek’te bulabilirsiniz. Bu markaların ürettiği bebek atletlerini bebeğiniz ve çocuğunuza kampanyaları takip ederek %50 indirimli fiyatlarla giydirme şansını yakalayabilirsiniz. Bebek atletleri, çılgın fiyatlarla ebebek’te sizleri bekliyor.