SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Güneş Kremi

BEBEK GÜNEŞ KREMİ

Küçük meleğinizi doğduğu andan itibaren korumanız gereken birçok dış etken vardır. Bebeğinizin güvenliği ve sağlığı her şeyden önemlidir. Onun büyümesiyle birlikte, dikkatli davranmanız gereken konuların sayısı da artış gösterecektir. Anne-baba olarak en çok bebeğinizin üşümemesine özen gösterir, onu soğuktan korumak istersiniz. Yavrunuzun hasta olmasını önlemek adına birçok önlem alırsınız; ancak soğuk havaya gösterdiğiniz dikkati, söz konusu sıcak havalar olduğunda da göstermeniz gerekmektedir. Çünkü bebeğinizin savunmasız teni soğuğa karşı nasıl duyarlıysa, güneşe karşı da bir o kadar hassastır. Bu sebeple, bebeğinizin cildini güneşin zararlı etkilerinden korumalı, miniklerin cilt yapısına en uyumlu bebek güneş kremi tercihinde bulunarak, olası sorunların önüne geçmeniz gereklidir.

Bebeğinizi Güneş Işınlarının Zararlarından Koruyun!

Bebeğinizin cildi, kendi cildinize oranla çok daha hassastır. Koruyucu hücreler aktif değildir, yağ ve ter bezleri tam olgunlaşmadığı için kurudur ve zararlı güneş ışınlarından çok daha çabuk etkilenir. Minik bebeğinizin cildi, kendi oluşumunu tamamlayıp savunma mekanizmasını oluşturana dek, ona çocuk güneş kremleri yardımıyla koruma oluşturmanız önemlidir. Aksi halde, bebeğiniz güneş yanığı, güneş çarpması gibi sorunlarla karşılaşabileceği gibi, bu durum ileriki yaşlarda ciltte güneş lekelerinin oluşmasına ve cilt kanseri riskinin artmasına da neden olabilir.

Miniğinize Güneş Kremi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bebeğinize bir ürün alırken normalin çok üzerinde düşünür, ona en iyi ve güvenli ürünü almaya uğraşırsınız. Söz konusu kremler ve losyonlar gibi bakım ürünleri olduğunda ise, içeriklerine dikkat edersiniz. Bebekler için güneş kremi tercih ederken ayrıca önem vermeniz gereken noktalar vardır.

Güneş kreminin kolay uygulanabilir ve iz bırakmayan yapıda olmasına, rahat emilim göstermesine dikkat etmeniz, kullanım rahatlığı sağlayacaktır. Bebeğinizin cilt yapısına uyumlu olması için, pH değerinin 5,5 olmasına özen gösterebilirsiniz. Dermatolojik ve klinik testlerden geçmiş saf içerikli güneş kremleri, bebeğinize tercih edebileceğiniz en masum ürünlerdir. Uzun süreli koruma sağlayan kremler, güneşin altında uzun süre vakit geçiren çocuklar için daha kullanışlıdır. Bebeğinize alacağınız güneş kreminin katkı maddesi, parfüm ve boya gibi maddeler içermemesine özen göstermeniz gerekir. Tatilde, havuzda ve denizde vakit geçiren yavrunuza, suya dayanıklılığı kuvvetli bir ürün tercih etmelisiniz. Bebeklerin derisi incedir ve pigmentleri çok azdır. Bu nedenle, güneş kreminizin yüksek koruma faktörlü bir krem olması koruyucu özelliğini arttıracaktır. E vitaminli bir güneş kremi tercih ederek cilt yanıklarına önlem oluşturabilir, bitkisel yağlarla desteklenmiş bir güneş kremi ile de bebeğinizin cildinin nemini arttırarak güneşten etkilenip daha fazla kurumasına engel olabilirsiniz.

Yaz-Kış Fark Etmeden Bebeğinize Güneş Kremi Uygulayabilirsiniz

Çoğu kişi, güneş kreminin aynı güneş gözlüğü gibi sadece yazın kullanılması gereken bir şey olduğu yanılgısına düşer. Oysa ki, yazın dik gelen ışınlar kadar kışın gelen güneş ışınlarının da cildimize zararı vardır. Çünkü güneşten yaz-kış ultraviyole ışınlar gelmektedir. Bu nedenle, özellikle çocuğunuzun savunmasız cildine kış günlerinde de güneş kremi uygulayarak, cilt yaşlanmasının ve elastikiyet kaybının önüne geçebilirsiniz. Dışarı çıkarken, parkta oyun oynarken, gezmeye giderken veya tatilde, her yerde güneşle temas halinde olabilecek yavrunuzun narin tenini, koruyucu etkisi yüksek bir güneş kremi ile koruyabilirsiniz.

ebebek, Güneşli Havalarda da Sizin ve Bebeğinizin Yanında!

ebebek, yavrunuzla gittiğiniz her yerde daima yanınızda! Parkta, sokakta, tatilde, kumsalda, bebeğinizle nerede olursanız olun; minik yavrunuzu, güneşin zararlı etkilerinden korumayı sağlamak çok basit! Yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz bir bebek güneş kremi kullanarak, bebeğinizin hassas teni üzerinde koruyucu bir kalkan oluşturabilirsiniz. Güvenilir bebek bakım ürünleriyle tanınan öncü markalara ait, bebeklerin hassas ciltlerini düşünerek üretilen, yüksek koruma faktörü ve doğal formül içerikleri bulunan güneş kremleri ve çeşitleri, ebebek’te indirim ve kampanyalarla çok uygun fiyatlara geliyor. Üstelik, her aile bütçesine uygun fiyat aralığı ile geniş bir ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz. Siz de çocuğunuza ve hatta kendinize gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz en uygun güneş koruyucu kremi seçmek için, ebebek’e mutlaka göz atın!