SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Dijital Bebek Telsizi

DİJİTAL BEBEK TELSİZİ

Anne ve babalar gözleri her an bebeklerini görmediği, kulakları her an miniklerini duymadığı sürece sanki bebeklerinin başına kötü bir şey gelecekmiş gibi hissederler. Bu duygu fazla abartılmadığı sürece çok normaldir. Ancak her an bebeğinizin yanında olabilmeniz mümkün değildir. Gün içerisinde hem kendi ihtiyaçlarınızı hem de bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için; miniğinizi başka bir odada yalnız bırakmanız gerekebilir. Bu durumda aklınızın bebeğinizde kalmasını istemiyor ve ev içerisinde rahatça dolaşabilmek istiyorsanız dijital bebek telsizi aradığınız en doğru şey.

Bebek Hoparlörü Gerçekten Bir İhtiyaç mı?

Bazı araç ve gereçler çok gereksiz görünse de kullanılmadığı sürece gerekliliği, işinizi ne kadar da çok kolaylaştırdığı anlaşılmaz. Dijital bebek telsizi de bu ürünlerden biridir. Kullanılmadığı sürece “Aman ne gerek var aynı evin içinde, iki oda ötesi için, sanki kocaman üç katlı evim mi var.” deniyor; ancak yemek yaparken, duş alırken en önemlisi uyurken aklımız hep bebeğimizde kalıyor ve ne işimizi tam verimle yapabiliyor ne de uykumuzu rahat uyuyabiliyoruz.

Dijital bebek telsizi ve bebek hoparlörü çoğunlukla geceleri ihtiyaç duyduğumuz araçlardır. Bebeğimizin uyanması ve bizim onu duyamamamız, üzerini açması ve bizim fark edemememiz gibi sorunlar dijital telsizle artık son buluyor. Çünkü yüksek ses kalitesine sahip bu cihazlar sayesinde bebeğiniz ağladığında, size seslendiğinde hatta yatağında döndüğünde örtüsünün ve yatağının hışırtısını bile çok net bir şekilde duyabilir; bebeğinizle bulunduğunuz odadan iletişime geçebilirsiniz. Bebek hoparlörü sayesinde bebeğinizle aynı odada uyumak zorunda kalmaz ve miniğinizi kendi karbondioksitinize, soluk alıp verirken havaya karışan bakterilerinize ve yatağınızdaki akarlara maruz bırakmamış oluşunuz.

Dijital Bebek Diyafonu ile Diğer Bebek Dinleme Telsizleri Arasındaki Fark Nedir?

Bebeğiniz ve sizin her an iletişim halinde kalmanıza olanak sağlayan telsizlerin hepsi aynı kalitede değildir. Bazı bebek dinleme telsizleri o kadar çok hışırtılıdır ki; bebeğinize sanki yanındaymışsınız hissini vermek şöyle dursun, hışırtısı ve kötü ses kalitesiyle miniğinizi ürkütebilir bile. Dijital bebek diyafonu çeşitlerinin diğer ürünlerden farkı; dijital teknolojisi ile başka telsizlerin frekansı ile karışmaması, diğer elektrikli cihazlardan etkilenerek cızırtı oluşturmaması, diğer parazit sesleri ortadan kaldırması, sesin eko yapmasını engellemesi ve bütün bu özelliklerle birlikte mükemmel bir ses kalitesi oluşturmasıdır.

Dijital Bebek Dinleme Telsizi Modelleri ve Özellikleri

Dijital özelliği ile bebek dinleme telsizi modelleri, sesinizi en doğal ve gerçek haliyle bebeğinize ulaştırarak, sanki miniğinizin yanındaymışsınız gibi onu sakinleştirecektir. Cızırtısız bir telsizle gece ağlayan bebeğinize yatağınızdan, oyun isteyen bebeğinize mutfaktan ninniler söyleyip masallar anlatabilirsiniz. Bebek dinleme telsizi geniş çekim mesafesi ile size yalnızca ev içinde değil ev dışında da özgürce dolaşma imkânı sunar. Farklı çekim mesafesine sahip olan ürün modelleri iki üniteden oluşacak şekilde tasarlanır. Ünitelerden biri bebeğin, diğeri ise annenin yanında durarak ikili arasında iletişimi kurmaya yarar. Ünitelerden birini ev içinde kaybettiğiniz takdirde, diğer üniteden arama sinyali vererek kayıp üniteyi kolayca bulabilirsiniz.

Bazı ürün modelleri gece lambası ve ninni söyleme özelliği ile bebeğinizin uyku arkadaşı olup korkusuzca odasında uyumasına yardımcı olur. Bazı dijital bebek dinleme telsizi modelleri ise oda sıcaklığı ve nem oranını göstererek dijital saat görevi görecek şekilde çok fonksiyonlu olarak tasarlanır.

Aradığınız Özelliklere Sahip Dijital Bebek Telsizi Modelleri İçin Doğru Adres: Ebebek!

Sadece uyku esnasında değil; yemek yapmak, bebeğinize mama hazırlamak, tuvalete gitmek için de olsa bebeğinizi gün içerisinde başka bir odada yalnız bırakmanız gerekebilir. Bu sırada hem sizin işinize odaklanmanızı hem de bebeğinizin kendini yalnız hissetmeden odada tek başına kalabilmesini dijital bebek telsizi ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sesinizi duyan bebeğiniz kendini güvende hisseder ve mutlu olur. Kaliteli, güvenilir ve çok fonksiyonlu ürünler ebebek mağazalarında uygun fiyatlar ve farklı taksit seçenekleriyle sizleri bekliyor. Kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece ürünleri çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.