SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Ahşap Bloklar

BEBEK AHŞAP BLOKLAR

Oyun döneminin doruklarında gezen çocuğunuz için oyuncak seçmek, kimi zaman sizi bazı ikilemlere düşürebilen bir konudur. Bebeğiniz için tercih ettiğiniz oyuncağın uygunluğu, güvenilirliği, eğitici özelliği ve üretiminde kullanılan malzemesi gibi birçok konu aklınızı kurcalar. Oysa, onların ilgisini çeken sadece renkler ve şekillerdir. Oyuncağın cazibesine kapılan çocukların tek istediği, o oyuncağa sahip olup onunla oyunlar oynamaktır. Ancak anne-baba olarak, minik yavrunuzun bedensel ve zihinsel gelişim aktivitelerinin çok önemli olduğu bu süreçte, ona seçtiğiniz oyuncağın aynı zamanda eğitici-öğretici özellikte olmasını istersiniz. Çünkü eğitim, çok küçük yaşta başlar. Hem çocuğunuz için eğitsel olacak hem de sağlığı ve güvenliği bakımından uygun nitelikte olacak oyuncak seçeneği olarak bebek ahşap bloklar, ebeveynlerin bebekleri için rahatlıkla tercih edebildikleri eğitici oyuncaklardır.

Doğal Malzemeden Oyuncak Bulmak Zor Değil!

Küçük bebeğinizin yediğinden içtiğine, giydiğinden oynadığına, onun hayatına giren her şeye daha bir özen gösterirsiniz. Gözünüzden bile sakındığınız yavrunuz, her şeyin en güzeline layıktır. Oyuncağın bile! Oyuncak sektörünün genel üretim malzemesinin plastik olduğunu düşünürsek eğer, bebeğinizin tüm gün elinden düşürmeyeceği oyun araçları için de daha doğal malzemeden yapılmış ürünlerin arayışına girmeniz çok mümkün. Ahşap blok oyuncaklar, tahta malzemeden tasarlanmış olmaları nedeniyle bebeğiniz için daha güvenli seçenekler olabilir. Üstelik tahta oldukları için temizlenmesi de kolaydır ve bebeğinize daha hijyenik bir oyuncak adayı olurlar.

Ahşap Bloklar ile Çocuklar Daha Üretken

Kare, yuvarlak, dikdörtgen veya üçgen, hangi şekle sahip olursa olsun, ahşap bloklar ile bebeğiniz hayal gücünü zorlayacak ve daha yaratıcı fikirler üretecektir. Aklında oluşturduğu görüntüyü bu bloklar ile farklı şekillerde oluşturması için, ahşap blokların bebeğinize çok büyük faydası dokunacaktır. Bebeğiniz, bloklar ile kule yapabilir, içi içe geçmeli modellerle büyük-küçük kavramlarını ve boyut kavramını öğrenebilir, bütün-parça ilişkisi kurabilir. Harf veya geometrik şekilli tasarımlarda ise bir yandan alfabeyle tanışırken diğer yandan üçgen, daire, kare gibi şekiller hakkında bilgi sahibi olur. Ayrıca ahşap bloklar bebeğinize, tek başına oynamak yerine arkadaşlarıyla birlikte oynayabileceği ve onlarla iletişim halinde olabileceği bir ortam da hazırlamaktadır.

Popülaritesini Kaybetmeyen Ahşap Bloklar Her Yaşa Hitap Ediyor

Birçok kişinin çocukluğuna dair tahtadan oyuncaklarla ilgili bir anısı vardır. Bazen büyüklerimizin el emeğiyle yaptığı, bazen de kendi üretkenliğimizi konuşturarak yarattığımız objeler için zaman kavramı yoktur. Çünkü modası hiç geçmez. Çocuklarınız için de durum böyledir. Küçük yaşlardayken alınmış bir tahta blok, üzerinden yıllar geçtikten sonra bile çocuğunuz tarafından ilgi çekici bulunabilir. Hatta günümüzde birçok yetişkin bile arkadaş ortamlarında ahşap bloklarla oyunlar oynayıp eğlenebilmektedir. Sade ve çok amaçlı kullanılabilen blokların tahtadan olması nedeniyle dayanıklılığı da yüksektir ve her dönem kurtarıcı bir oyuncak olur.

 

Ahşap Blokların Her Çeşidi Ayrı Ayrı Cezbediyor

Bebeğiniz daha çok küçükse, daha basit yapılı modelleri tercih edebilirsiniz. Üzerinde hayvan resimleri olan ve canlı renklerden yapılmış ahşap bloklar ile yavrunuzla beraber kule yapabilir, aynı zamanda ona hayvanları ve renkleri tanıtabilirsiniz. Bebeğiniz, farklı boyutlarda üretilmiş halkaları iç içe geçirmeye çalışırken el-göz koordinasyonunu geliştirecek ve boyut kavramını öğrenecektir. Harfler ve sayılardan oluşan modellerle çocuğunuz, bul-tak işlemini kavrayarak harf ve sayıları tanıyabilir. Motor becerilerini geliştirebilir. Ebebek’te, her bebeğe uygun nitelikte yapılmış bu çeşit tasarımlar bulabilirsiniz.

Çocuğunuz için Çeşit Çeşit Ahşap Bloklar ebebek’te!

Oyuncak sektörünün kaliteli ve güvenilir markalarına ait bebek ahşap bloklar, ebebek’te sizlerle! Her ailenin bütçesine uygun seçenekler sunan ebebek, yavrunuz için en uygun ahşap blok oyuncağı tercih edebilmenize olanak sağlıyor. Üstelik kampanyalarımızı takip ederek alışverişinizi indirimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.