SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Travel Sistem Bebek Arabası

TRAVEL SİSTEM BEBEK ARABASI

Bebeğinizin ilk aylarında çoğunlukla evde vakit geçirseniz de bir süre sonra dışarı çıkmak isteyeceksiniz. İlk zamanlarda belki bir bebek arabası yerine kanguru tercih edebilirsiniz; ancak bu biraz yorucu olabilir. Ayrıca miniğiniz kilo almaya ve hareketlenmeye başladıkça bu şekilde dışarı çıkmak daha da zor olacaktır. Bu nedenle eninde sonunda yavrunuz için muhakkak bir bebek arabası almak isteyeceksiniz. Alacağım bebek arabasının aynı zamanda ana kucağı, portbebe hatta oto koltuğu da olabilmesini istiyorum derseniz, size tavsiyemiz bir travel sistem bebek arabası edinmeniz olacaktır.

Travel Sistem Bebek Arabalarının Avantajları Nelerdir?

Travel sistem bebek arabaları, tek bir ürünle birçok ihtiyacınızı karşılar. Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz bu arabalar, yenidoğan bebeğinizi taşımak için kullanacağınız portbebe ve ana kucağı gibi parçaları da içerirler. Portbebe, yenidoğan yavrunuza gerekli konfor ve güveni sağlayarak, adeta beşiği rahatlığında bir ortam sunar. Yaklaşık 18 aya kadar kullanabileceğiniz ana kucağı ise bebeğinizin yolculuğu için güvenli ve konforlu bir ortam yaratır. Bu nedenle pusetli bebek arabası tercih ederseniz, ister araç koltuğuna isterseniz de arabasının koltuğuna kolayca yerleştirebileceğiniz puseti ile bebeğinizle seyahat ederken zorluk yaşamazsınız.

Travel sistem bebek arabalarının tekerlekleri büyük ve amortisörlü olduğundan, bebeğinizi sarsmadan ve yorulmadan seyahat edebilirisiniz. Özellikle engebeli yollar ve uzun seyahatler için biçilmiş kaftandır. Bebek arabası travel sistem olduğunda, yapacağınız uzun yolculuklar sırasında uyuyan bebeğinizi rahatsız etmeden ve uyandırmadan portbebesi ile istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Araçta seyahat ederken çift yönlü olarak yerleştirme imkânına sahip olursunuz. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olduklarından çocuğunuz 3-4 yaşına gelene kadar kullanılabilirler.

Travel Sistem Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Travel istem bebek arabası alırken, öncelikle gerekli standartlara uygun olup olmadığına bakılmalıdır. Tekstil malzemelerinin azo boya gibi bebeğinize zarar verebilecek maddeler içermediğinden emin olunmalıdır. Sahip olduğu emniyet kemerinin güvenli bir şekilde dizayn edilmiş olması oldukça önemlidir. Kolay katlanabilir olması kullanım açısından büyük rahatlık sağlayacaktır. Alacağınız travel sistem arabalarının fren sistemlerine kolay müdahale edilebilmesi ve dayanıklı olması gerekir. Katlandığı zaman desteksiz şekilde ayakta durabilmesi ve az yer kaplaması kullanmadığınız zamanlarda basitçe ve az yerle muhafaza etmenize olanak tanır. Çift yönlü kullanılabilir olması arabayı ve parçalarını istediğiniz şekilde kullanabilmenizi sağlar. Ayarlanabilir sırt ünitesi varsa, bebeğinizi en konforlu olacağı şekle kolayca sokabilirsiniz. Bu gibi özellikleri gözden geçirerek, bebeğinizin bu arabayı ve parçalarını uzun süre kullanacağını da düşünerek, büyüyen bebeğinize uyum sağlayacak modelleri seçmenizde fayda vardır.

Alacağınız travel sistem bebek arabalarını güneşli havalarda da konforlu bir şekilde kullanmak istiyorsanız, bebeğinizin hava almasını ve aynı zamanda onu görmenizi sağlayacak şeffaf pencerelere sahip olması büyük bir avantajdır. Yağmurluğa sahip travel bebek arabaları, yağmurlu ve rüzgârlı günlerde de keyifli yolculuklar yapmanıza olanak tanır. Uzayıp kısalabilen kollara sahip olması, bebek arabanızı rahatça kullanabileceğiniz şekle sokabilmenizi sağlar. Bebeğinize alacağınız bu ürünün dayanıklı ve kullanışlı olması çok önemlidir. Ebebek’te bulacağınız daha pek çok özelliklere sahip travel sistem bebek arabaları arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünü muhakkak bulacaksınız.

Dayanıklı ve Kullanışlı Travel Sistem Bebek Arabaları İçin Doğru Adrestesiniz

Dünyaca ünlü kaliteli ve güvenilir markaların travel sistem bebek arabası modelleri ebebek’te! Sizin ve bebeğinizin sağlığı, konforu ve güveni için özenle seçilmiş bu markaların ürünlerini, gerekli standartlara sahip olduklarından gözünüz arkada kalmadan satın alabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden geniş fiyat aralığındaki bu ürünleri, indirimlerle çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Travel sistem bebek arabası sayesinde tek bir alışverişle ihtiyacınız olacak pek çok ürüne kavuşmuş olacaksınız.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo