SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Anne Bakım Ürünleri

ANNE BAKIM ÜRÜNLERİ

Annelik, bir kadının yaşayabileceği en kutsal duygulardan biridir. Minik bebeğinizi kucağınıza aldığınız anlarda, o zamana kadar yaşadığınız tüm sıkıntıları unutur, gelecekle ilgili kaygılarınızın bir anda yok olduğunu hissedersiniz. Karmaşık duygular yaşarken, hamile kaldığınız andan itibaren vücudunuzda da değişimler olmaya başlar. Göbeğinizdeki çatlaklar, ekstra tüylenme, alınan kilolar ya da doğum sonrası yaşayacağınız kanamalar için önlem almanız gerekebilir. Hayatınızı kolaylaştıracak anne bakım ürünleri kullanarak tüm bu sıkıntılarınızı hafifletebilirsiniz.

Hamilelerin En Büyük Derdi Göbek Çevresi Çatlakları

Anne olmak, çok güzel bir duygu olmasının yanında zorlu bir süreçtir. Hem bedeniniz hem de zihniniz kısa bir süre içerisinde birçok değişikliğe uğrar. Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz anda ilk düşündüğünüz şeylerden biri alacağınız kilolar ve bu kiloların vücudunuzdaki etkileri olacaktır. Hamile kadınların birçoğunun şikayetçi olduğu şey hamile çatlaklarıdır. Alınan kilolar sonucunda vücudun kollajen yapısında bozulma meydana gelir ve bu da kalıcı; fakat tıbben bir rahatsızlık olmayan cilt deformasyonu olan çatlaklar oluşur. Hamile çatlakları her kadında görülmeyeceği gibi tam olarak önlenmesi de mümkün değildir. Ancak bu demek değil ki önlem alınmamalı. Çatlakları en aza indirmenin yolu, kaliteli bir hamile çatlak giderici kreminden geçer. Bu özel kremler sayesinde vücudunuzun nemli kalmasını sağlayarak çatlakları önleyebilirsiniz. Sadece hamilelikte değil, sonrasında oluşabilecek çatlakları önlemek için de çatlak kremi kullanmanız önerilir. Bu ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, size ve bebeğinize zarar verebilecek kanserojen maddeler içermemesidir. Anne ve bebek dostu bir çatlak kremi ile hem kendi hem de bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz.

Hamilelikte Kilo Takibi Çok Önemli

Bebeğiniz büyümeye başladıkça göbeğiniz de belirginleşir. Bu size büyük bir heyecan katar; fakat bir yandan da alacağınız fazla kiloları düşünmeye başlarsınız. Hamilelikte mutlaka kilo alımı meydana gelir ve bunun dengesini kurma işi size düşer. Ne kadar çok sağlıklı beslenirseniz bebeğiniz o kadar çok yararlı besin alır ve gelişimi olumlu yönde etkilenir. Doktorunuzun izin verdiği ölçüde kilo almanız çok önemli. Bunu da vücut analizi yapan baskül ile en kolay şekilde takip edebilirsiniz. Kilo ölçümünün yanında yağ, su, kas ve kemik kütlesi ölçümü yaparak vücudunuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Özellikle cam basküllerde temperli cama sahip olanı tercih ederseniz meraklı bebeğiniz büyüdükçe daha güvende olmasını sağlarsınız.

Sizin ve Bebeğinizin Sağlığı İçin Kişisel Bakım Ürünleri ebebek’te!

Hamileyken diğer zamanlarda olduğunuzdan daha fazla hijyeninize dikkat etmeniz gerekir. Ortak alanlarda yapılan bakımlarda bazen farklı mikroplar kapma ihtimaliniz olabilir. Bu yüzden mümkün olduğunca ya evde ya da kendi özel eşyalarınızla bakım yaparsanız daha sağlıklı bir hamilelik geçirmiş olursunuz. Fazla tüylerinizden kurtulmak için hem sizi yormayacak hem de etkili sonuç alabileceğiniz epilasyon cihazı ile evinizde güvenle bakım yapabilirsiniz. Özellikle kolay temizleme ve şarjlı kullanabilme özelliği olan epilasyon cihazları ile hayatınız kolaylaşacak.

Hastane Çantanıza Lohusa Pedi Koymayı Unutmayın

Hamilelikte idrar kaçırma sorunlarında ya da doğum sonrası kanamalarda en büyük yardımcınız lohusalıkta kullanabileceğiniz pedler olacak. Diğer hijyenik pedlerden farklı olarak daha fazla emme kapasitesine sahip olan bu pedleri yoğun kanamalarda güvenle kullanabilirsiniz. Emici taneleri sıvıyı emmesi sonucunda jelleşir ve bu sayede kokuyu hapsederek gün içinde rahat etmenizi sağlar.

İç çamaşırı gibi kullanacağınız emici külotlarını ister hamilelik döneminde isterseniz de doğum sonrasında kullanabilirsiniz. Yüksek emici özelliği ile idrar kaçırma ve kanamalarda sızıntı olmadan güvenle kullanabileceksiniz. Yanlardan kolaylıkla yırtarak çıkarabileceğiniz bu tek kullanımlık külotları yanınızda rahatlıkla taşır ve gün içinde daha huzurlu olursunuz.

Anne adaylarının ve annelerin hayatını kolaylaştıracak tüm anne bakım ürünleri ebebek’te. Sizin ve bebeğinizin sağlığını düşünen, her bütçeye uygun fiyatlara sahip kaliteli ürünler için internet sitemizden sipariş verebilir, aynı gün kargo imkânı ile istediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.