SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Park Yatak

PARK YATAK

 

Bebeğiniz biraz hareketlenmeye başladığında onu durdurmak bir hayli zor olacaktır. Git gide enerjisi artan bebeğiniz, tüm hünerlerini size göstermek için büyük bir çaba sarf eder. Bu durumda bebeğiniz dışında başka bir şeyle ilgilenmeniz mümkün değildir. Biraz beşiğinde oynasın dersiniz, ancak ahşap karyolası her ne kadar kenarlarına ped koysanız da çok hareketli olan küçük canavarınız için tehlikeli olabilir. Ancak bir park yatak sahibiyseniz işiniz her açıdan çok daha kolay olacaktır. Keza henüz daha çok küçük olan bebeğinizi odasında yalnız yatırmaya hazır değilseniz yine park yataklar imdadınıza yetişecektir.

 

Park Yataklar Neden Gerekli?

 

Bebekler için neden bu kadar çok ürün olduğunu bir bebek sahibi olunca anlamışsınızdır. Dışarıdan oldukça basit gibi görünebilen bazı durumlar için üretilen ürünleri kullanmak, hayatınızı oldukça olumlu yönde etkileyebilir. Park yatak ise hayatınızı düşündüğünüzden çok daha fazla kolaylaştıracaktır. Bebeğiniz henüz daha çok küçük ve emziriyorsunuz. Bebeğinizle aynı yatakta uyumanın tehlikeli olabileceği bilincinde olarak aynı yatakta yatma taraftarı değilsiniz; ancak onun yalnız başına odasında uyumasını da istemiyorsunuz. Hem geceleri her ağlamasında odasına gidip emzirmek sizin için yorucu olacağından hem de bebeğinizi yanınızdan ayırmak istemediğinizden başka çözüm yolları ararsınız. Park yataklar bu durumlarda harika bir çözüm olacaktır.

 

Bebeğiniz bir hayli hareketli ve evde iş yapmak sizin için imkânsız bir hal aldı. Karyolasında bırakamıyorsunuz, çünkü herhangi bir yerini vurup canını acıtacağından korkuyorsunuz. O halde aradığınız çözümün oyun parkı beşiği olduğunu söyleyelim. Üstelik bu yumuşacık yatakları seyahatlerinizde de yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunun gibi pek çok özelliğe sahip bu park yataklara mutlaka her ebeveyn sahip olmalı.

 

Bebek Oyun Parklarının Özellikleri Nelerdir?

 

Bebeğinizin farklı gelişim evrelerinde uzun süre kullanabileceği bebek oyun parkları sahip oldukları pek çok özellik ile ailelere büyük kolaylıklar sağlıyor.

 

Anne Yanı Beşiği Olarak Kullanılabilmesi: Park yatakların en büyük özelliklerinden biri, kendi yatağınızın yanına koyarak bebeğinize kolayca ulaşmanızı sağlayabilmesidir. Bebeğiniz geceleri ağladığında yerinizden bile kalkmaya gerek kalmadan kenar fermuarı açabilir, park yatağı kendi yatağınızla birleştirebilirsiniz.

 

Fermuarlı Pencereler: Bebeğinizin oyun parkında gönlüne göre oynayabilmesi için fermuarlı pencereler eklenmiştir. Böylece fermuarlı kısmı açarak bebeğinizin dilediğince yatağına girip çıkabilmesine, kendi alanında özgürce hareket edebilmesine olanak tanırsınız.

 

File Yan Pencereler: Bebek oyun parklarının kenarlarındaki file yan pencereler sayesinde, bebeğiniz oyun oynarken havasız kalmaz ve etrafı seyredebilir. Böylece çabucak sıkılmaz ve beşiğinde daha uzun süre oynayabilir. Aynı zamanda siz de uzaktan sık sık onu kontrol edebilirsiniz.

 

Sallanabilmesi: Bu yatakların mucizevi özelliklerinden biri de sallanabilir olmasıdır. Bebeğiniz huzursuzlandığında onu sallayarak kolayca uykuya geçmesine olanak tanıyabilirsiniz.

 

Müzikli ve Işıklı Dönenceler: Park yatakların müzikli olan modelleri de bulunmaktadır. Böylece bebeğiniz yatağının içinde daha eğlenceli vakit geçirecek, bu süreçte siz de işlerinizi kolayca halledebileceksiniz. Aynı zamanda bebeğinizin uykuya dalmasında da yardımcı olacaktır.

 

Alt Açma Ünitesi: Bebeğinizden kötü kokular mı geliyor? Altını değiştirmeniz için uzaklara gitmenize gerek yok. Alt açma ünitesine sahip park yatak modelleri sayesinde bebeğinizin uykusunu veya oyununu bozmadan işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

 

Ara Kata Sahip Olması: Bazı modeller bebeğinizin uyku anları için daha yüksek bir ara kata sahiptir. Bu şekilde bebeğinizi beşiğe yatırıp almanız daha kolay olur. Bebeğinizin biraz daha büyüyüp hareketlendiği zamanlarda ise bu kısmı çıkararak bebeğinize daha güvenli bir oyun ortamı sağlarsınız.

 

Oyuncak Torbası Bulundurması: Bazı oyun parkı yataklarında bebeğinizin oyuncaklarını koyması için yan taraflarda torbalar bulunur. Böylece miniğiniz oynamak istediği oyuncakları bu bölümden alarak keyfince oynayabilir.

 

Tekerlekli Olması: En kullanışlı özelliklerden biri de ürünün tekerlekli olabilmesidir. Yatağını istediğiniz odaya kolaylıkla hareket ettirebiliyor olmanız, herhangi bir işinizi yaparken sürekli gözünüzün bebeğinizde olmasına olanak sağlar.

 

Hafif ve Taşınabilir Olması: Bu mucizevi yatakları seyahatlerinizde de yanınıza götürebilirsiniz. Genel itibari ile hafif ve taşınabilir olan bu kullanışlı yataklarla tatilinizi daha huzurlu geçireceksiniz. Katlanabilir olan modeller bu özelliğiyle oldukça kullanışlıdır.

 

Her Yaştan Bebeğinizin İhtiyacı Park Yataklar ebebek Farkıyla Sizlerle!

 

Pek çok güvenilir ve kaliteli markalara ait geniş aralıktaki oyun parklı beşik fiyatları ebebek’te. Sizler için kaliteli ham maddelerle üretilmiş ürünleri özenle seçerek hizmetinize sunan ebebek’te, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan ürünü mutlaka bulacaksınız. Pek çok açıdan size kolaylık, bebeğinize huzur ve eğlence sağlayan park yatak modellerinden birini almak bir tık kadar kolay! Aynı gün kargo imkânıyla hemen ulaşabileceğiniz bu ürünleri kampanyalı fiyatlarla çok daha uygun fiyatlara satın almanız da mümkün!