SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Oto Koltuğu Aksesuarları

BEBEK OTO KOLTUĞU AKSESUARLARI

 

Çocuklu aileler için en önemli şey, bebeklerinin güvenliği ve sağlığıdır. Bu nedenle pek çok ebeveyn, bu konuda bilinçli davranarak ister evde ister dışarıda olsun bebeklerine zarar gelebilecek şeyleri belirleyip, gerekli olan önlemleri almaya çalışırlar. Evinizde, kendinizi yavrunuzun yerine koyup etrafa şöyle bir bakarak alınması gereken pek çok önlemi gördünüz ve pratik ürünlerle önleminizi aldınız. Peki ya sıklıkla seyahat ettiğiniz arabanızda? Bebeğinizle birlikte yolculuğa çıkabilmeniz için bazı ekipmanlara ihtiyaç duyacaksınız. Bunlardan en önemlisi ve yasalar gereği zorunlu olanı oto koltuğudur. Ancak bunların dışında hem yavrunuzun daha konforlu ve güvenli olmasını sağlayacak hem de sizi daha az yoracak ürünlerle yolculuklar daha güvenli ve rahat olacak. Yolculuklarda bebeğinizi rahatsız edecek tüm detayların düşünüldüğü, çocuklara emniyet kemeri takmayı sevdirecek pek çok ürünün de bulunduğu çeşitli bebek oto koltuğu aksesuarları hem daha konforlu ve güvenli bir yolculuk hem de kolaylık sağlar.

 

Emniyet Kemeri ve Boyun Koruyucuları ile Yavrunuza Konfor Sağlayın

 

Bebekler günlerinin çoğunu uyuyarak geçirirler. Arabayla yapacağınız kısa yolculuklarda bile yavrunuz uyuyabilir. Oto koltuğunda uyuyan yavrunuzun başı yana düşecek ve bu da boynunu ağrıtacaktır. Aynı zamanda herhangi bir ani fren ya da kaza esnasında boynu zedelenebilir. Bu nedenle boynuna takacağınız bir koruyucunun önemi büyüktür. Böylece siz de gönlünüz rahat bir şekilde yolculuk edebilirsiniz.

 

Yolculuk sırasında emniyet kemeri takmak hem yetişkinler hem de çocuklar için hayati önem taşır. Ancak bazen çocuklar bu kemerlerin tahriş eden keskin kenarlarından ötürü kemer takmak istemeyebilirler. Bu durumda çözüm elbette kemer takmamak olmamalıdır. Yavrunuzun emniyet kemerine takacağınız koruyucu pedler, onun kemerlerin keskin kenarlarından korunmasını sağlar. Cırt cırtlarıyla kolayca sökülüp takılabildiklerinden kullanımları kolaydır. Ayrıca oto koltuğu zorunluluğu olmayan yavrularınız için kemere takılan emniyet kemeri yastığı da mevcuttur. Çocuklarınıza emniyet kemeri takmayı sevdirmek için pelüş oyuncaklı emniyet kemeri arkadaşı da satın alabilirsiniz. Böylece yavrunuz pelüşüne sarılarak rahatça uyuyabilir ve daha keyifli bir yolculuk geçirir. Üstelik bu pelüşları scooter ya da bisikletlerine dahi takabilirler.

 

Temizlik Kolaylığı Sunan Ürünlerle Yolculuklar Kâbus Olmasın

 

Anne-babaların en çok muzdarip olduğu durumlardan biri de yavrularının oto koltuğunda otururken ayaklarıyla ön koltuğu tekmeleyerek kirletmeleridir. Arabaya her bindiğinizde bebeğinizin ayakkabısını çıkarmak yavrunuz ayaklarının üşümesine neden olabilir. Bunun için en basit çözüm, koltuğunuza takacağınız bir koltuk arkası koruyucu olacaktır. Kolaylıkla takılıp çıkarılabilen ve silinebilen bu ürün, sizi koltuk temizletme masrafından kurtaracaktır.

 

Yavrunuz ilk aylarında sadece araç yolculuğunda değil, dışarıda bir yere gittiğinizde de ana kucağında çokça vakit geçirecektir. Bebeğiniz ana kucağında uyuyacak, beslenecek ve altına yapacaktır. Dolayısıyla pusetinin içi çok çabuk kirlenecektir. Bu kadar çok vakit geçirdiği bir yerin hijyenik ve konforlu olması çok önemlidir. Pusetinin daima temiz kalmasını istiyorsanız pusete uyumlu bir kılıf alabilirsiniz. Keza yavrunuzun oto koltuğuna uyacak kılıflar da mevcuttur. %100 pamuktan üretilmiş bu kılıflar yavrunuzu terletmez ve kolayca yıkanabildiklerinden yavrunuzun hijyenini kolayca sağlayabilirsiniz. İsterseniz daha konforlu olan minderlerden de satın alabilirsiniz. Diğer kılıflar gibi yıkanabilir olduklarından oldukça kullanışlıdırlar.

Bebeğinizin Güvenliği ve Konforu İçin Oto Koltuğu Aksesuarları Alın

 

Bilindik kaliteli markalara ait pek çok çeşit bebek oto koltuğu aksesuarları ebebek’te! Geniş ve uygun fiyat aralığına sahip bu ürünlerle; öncelikle bebeğinizin can güvenliğini, sonrasında konfor ve kolaylık sağlayın. Hiçbir şeyin bebeğinizin sağlığından önemli olmadığını bilen ebebek, yaptığı kampanyalarla bu ürünleri çok daha uygun fiyatlarla alabilmenize olanak tanıyor. Siz de kategorimizi inceleyin ve isofix kemer, boyun koruyucuları gibi ihtiyacınıza uygun olacak pek çok ürünü tek tıkla aynı gün kargo imkânıyla satın alın.