SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Mayo Bebek Bezi

MAYO BEBEK BEZİ

Minik meleğinizi yaz gelince denizle veya havuzla tanıştırmak isteyebilirsiniz. Yüzmek ve suda oynamak bebeğiniz için çok eğlencelidir ve suya olan güvenini arttırabilir. Fakat bebeğinizin deniz veya havuzda küçük kazalar geçirmesinden endişelenmeniz onu suya sokmanızı engelleyebilir. Normal mayolar, kazalara karşı koruma sağlamaz. Günlük kullanılan sıradan bir çocuk bezi ise suyu emer ve bebeğinizi aşağıya çeker. Ebebek’ten kaliteli ve güvenilir bir mayo bebek bezi alırsanız, yavrunuz bu yaz sahillerin keyfini doyasıya çıkaracaktır. Unutmayın, mayo bebek bezi bebeğinizin suda eğlenceli vakit geçirmesi için mükemmel bir parça!

Bebeğinizle Suda Eğlenirken Hangi Mayo Bebek Bezi Türünü Kullanacağınıza Siz Karar Verin

Her gün kullanılan bir çocuk bezi, havuzda ya da denizde kullanılmaya uygun değildir. Çocuk bezinin emici özellikteki malzemesi su içerisinde şişebilir. Bebeğinizin tuvaleti dışarı akabilir ve havuzun filtreleme sisteminde sorunlara neden olabilir. Yüzmek için kullanılan mayo bezler, bu sorunları önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm mayo bezleri, herhangi bir kazaya neden olmamak için rahat bacak ve bel bariyerlerine sahip olmalıdır.

Satın alabileceğiniz temelde iki ana tip bebek bezi vardır. Tek kullanımlık ve yeniden kullanılabilir mayo bebek bezlerinin tercihi kişisel seçiminize kalmıştır. Tek kullanımlık mayo bezler, günlük tek kullanımlık çocuk bezlerine benzer. Paketler halinde satılırlar ve kullanımdan sonra her biri atılır. Emici özelliğe sahiptirler, ancak suda şişmeyen yapıları vardır. Yeniden kullanılabilir mayo bez ise kullanıldıktan sonra yıkanır, kurutulur ve yeniden kullanıma hazırdır. Denizde veya havuzda oynarken bebeğinizin tuvaletini, özellikle kakasını tutmak için üretilmiştir.

Yıkamakla Uğraşamam Diyenlere Tek Kullanımlık Mayo Bebek Bezleri

Tek kullanımlık mayo bebek bezleri, genellikle daha ucuz ve daha uygundur. Ancak üretildiği madde yüzünden daha az dayanıklı olma eğilimindedir. Ebebek’teki mayo bebek bezleri hem kızlarınız hem de oğullarınız için kullanıma uygundur. İçindeki özel emici tanecikler ve suyu geçirmeyen dış yüzeyi sayesinde, suya girildiğinde günlük bebek bezleri gibi şişmez. Bebeğinizi mayo gibi sarar ve özgürce suya girmesini sağlar. Ayrıca mayo bezler kirlendiğinde çıkarmanın ne kadar kolay olabileceğini düşünün. Külot şeklinde kolayca giyilebilen mayo bebek bezlerinin kenarları kolayca yırtılarak çıkartılabilir.

Harika Renk ve Desenlere Sahip Yeniden Kullanılabilir Mayo Bebek Bezleri

Mayo bezler birbirinden güzel renk ve desenlere sahiptir. Su geçirmez ve nefes alabilir dış kumaşı %70 oranında pamuktan üretilmiştir. Kadife dokulu iç kısmıyla ise bebeğiniz rahatsızlık hissetmeden sahillerin keyfini çıkaracak. TPE patentli yıkanabilir, dış ve iç yüzeyinde alerji yapmayan ve bakteri barındırmayan microfiber kumaş ile üretilen modeller de mevcuttur. Bu mayo bezin orta kısımda ise PU laminasyon kullanılmıştır. Kirli bezi koyabileceğiniz kendi özel sızdırmaz torbası vardır. Bebek bez mayolarının emici özelliğinden faydalanarak, tuvalet eğitimi döneminde alıştırma külodu olarak da kullanabilirsiniz. Yıkanabilir mayo bebek bezi, çamaşır makinesinde yıkanabilir. Ancak bebeğinizin sürekli büyüdüğünün bilincinde olmalısınız; çocuğunuzun ne kadar hızlı büyüdüğüne bağlı olarak her mevsimde yeni bir beden almanız gerekebileceğini unutmayın.

Mayo Bebek Bezi Kullanırken İhtiyaç Duyacağınız Birkaç İpucu

Mayo bebek bezi suyun dışında kullanılmadığından ve çok iyi emici özelliğe sahip olmadığından suya girmeden hemen önce miniğinize giydirmek en iyisidir. Mayo bezlerini bebeğinize erken bağlarsanız ve o da tuvaletini yaparsa sızıntı olabilir. Bebeğinizle birlikte plajda uzun bir gün geçirecekseniz ve tekrar kullanılabilir bebek deniz bezleri aldıysanız kirliler için çöp poşetini yanınızda getirmeyi unutmayın. Böylece kullanılan mayo bezini hiçbir yere sızdırmadan toplayabilirsiniz. Tatiliniz uzun sürecek ve denizde fazlaca vakit geçirecekseniz yeniden kullanılabilir mayo bezleriyle gitmeyi tavsiye edebiliriz. Ancak plaja ya da havuza çok sık gideceğinizi düşünmüyorsanız, tek kullanımlık olanlar sizin için daha uygun olabilecek bir seçenektir. Oğlunuzu veya kızınızı bu yaz sahile ya da havuza götürmek istiyorsanız, bebek deniz bezleri suda eğlenceli vakit geçirmek için mutlak bir gerekliliktir!

Havuz Bezi Ne Dar Ne De Gevşek Olmalıdır

Eğer ufaklığınız havuza dalmak istiyorsa, ancak tuvalet eğitimi almamışsa havuz bezine ihtiyaç duyacaksınız. Havuz bezlerinin günlük çocuk bezlerinden daha sıkı olmasına rağmen, bebeğinizi çok sıkıp sıkmadıklarından emin olun. Bedeni bebeğinize uygun değilse, küçüğünüzün kasığında ve bacaklarında kızarıklıklara yol açmaya başlayabilir. Bebeğinize uygun havuz bezi için düzenli kullandığınız günlük bezi ile aynı büyüklükte olanı satın almak en iyisidir. Unutmayın, miniğinizin mayo bebek bezi ne çok dar ne de çok gevşek olmalıdır.

Suda Keyifli Vakit Geçirmek İçin Haydi ebebek’e!

Minik yavrunuzun çıkacağı ilk tatilde ebebek’ten alacağınız mayo bezler ile tuvalet ihtiyacı sorun olmaktan çıksın. Rengârenk, cıvıl cıvıl desenlere sahip yeniden yıkanabilir ve tek kullanımlık bebek deniz bezleri sayesinde bebeğiniz de siz de rahat edin. Birçok güvenilir marka, tüm yaz bebeğinizin rahatlığını sağlayacak birbirinden rahat ve kaliteli mayo bebek bezi üretmektedir. Alabileceğiniz tüm mayo bezler, ebebek’te! Tatile çıkmadan ebebek’e bir göz atın, fırsatları kaçırmayın!