SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Mama Taşıma Kabı

BEBEK MAMA TAŞIMA KABI

Bebeğiniz mama kullanıyorsa ya da ek gıdaya geçtiyse, en zorlandığınız şeylerden biri de yanınızda mamasını ya da ona özel pişirdiğiniz yemekleri taşımaktır. Böyle durumlarda kullanacağınız bebek mama taşıma kabı ile bebeğinizin mama ya da yemeklerini muhafaza edip, istediğiniz zaman dışarıda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özel mama ölçek kapları ile bebeğinizin mamasını taptaze saklayabilirken, ek gıdasını koyacağınız kaplar ile her gittiğiniz yerde bebeğinizi rahatlıkla besleyebilirsiniz.

Bebeğiniz Mamasını En Sağlıklı Kaplardan Yesin!

Bebeğiniz ek gıdaya geçtiğinde ona en taze, en doğal yiyecekleri yedirmek istersiniz. Özenle pişirdiğiniz yemekleri ona yedirirken hem pişirme kabınızın hem de beslenme gereçlerinizin bebeğinizin sağlığına uygunluğuna dikkat ediyor musunuz? Özellikle en önemlisi, artan yemekleri saklama koşullarına dikkat etmenizdir. Dışarı çıktığınızda ya da evdeyken, bebeğinize özel hazırladığınız yiyecekleri mutlaka onun sağlığına uygun saklama kaplarında muhafaza edin. İster cam ister BPA içermeyen plastik olsun, sızdırmayan ve hava almayan kapları tercih ediniz. Cam en sağlıklısı; fakat hem bebeğiniz hem de eşyaları derken fazla yük olur üstünüzde. Hem kırılma ihtimaline karşı hem de ağırlığından dolayı dışarı çıkarken cam kapları kullanmak pek pratik olmayabilir. Özel mama kapları ile hem hafifliğin hem de yiyeceklerini sağlıkla taşımanın keyfine varabilirsiniz. Zararlı kimyasallar içermeyen ve bebeğin tüm gıdalarını sağlıkla muhafaza eden bebek mama kabı sayesinde rahatlığın tadına varacaksınız.

Tek Bir Mama Saklama Kabı ile Tüm İhtiyacınız Karşılanacak

Yuvarlak ya da kare saklama kapları ile bebeğinizin tüm yiyeceklerini gönül rahatlığıyla yanınızda taşıyabilirsiniz. 250 ml yuvarlak ve 300 ml’lik kare saklama kapları bebeğinizin çantasına rahatlıkla sığar. 3 farklı renge sahip kilitli kapağı sayesinde hem göz zevkinize hitap eder hem de yiyecekler sızmaz ve bayatlamaz. Derin dondurucuda saklayabileceğiniz bu mama kutusu çeşitleri ile bebeğinizin yiyeceğini önceden hazırlayıp dondurabilir, lazım olduğu zaman çantasına atıp gün içinde yedirebilirsiniz. Sadece dışarı çıkarken değil, bebeğinize hazırladığınız ve artan tüm yemekleri rahatlıkla dolapta saklayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla bütçenizi sarsmadan sahip olacağınız bu saklama kapları ile artık dışarıdayken bebeğime ne yedireceğim derdinden kurtulacak, sağlıklı bir şekilde tüm yiyeceklerini muhafaza edebileceksiniz. 

Bebeğinizin Sadece Atıştırmalıklarını Değil, Soğuk ya da Sıcak Tüm Yemeklerini Saklayabilin!

Daha uzun süreli saklama koşullarına sahip olmak için paslanmaz çelik termos ile birkaç saat bebeğinizin yemeğini sıcak ya da soğuk tutabilirsiniz. Uzman pedagog ve çocuk doktorlarının önerileri ile tasarlanan eğlenceli hayvan desenleri sayesinde bebeğiniz yemek için sabırsızlanacak. Zürafa, kelebek, arı ve daha nicesi bulunan bu kaliteli paslanmaz çelik termoslar için ebebek’i ziyaret etmeyi unutmayın. Hem çatal hem de kaşık görevi gören özel aparatı sayesinde kaşığını evde unutma derdine son vereceksiniz. Kalınlığı sayesinde bebeğinizin eline rahatça oturan bu kaşık ile bebeğiniz keyifle yemeğini yiyecek.

Formül Mamalar İçin En İdeal Mama Kutusu

Yeni doğandan itibaren kullanabileceğiniz kaliteli markaların mama ölçek kapları ile ister mamasını ister ek gıdasını saklayabilirsiniz. Bebeğinize devam sütlerini bozulma ihtimaline karşı her zaman taze vermeniz gerekir. Uzun saatler dışarıda kalacağınız zamanlarda bu ölçek kabı vazgeçilmeziniz olacak. Biberonunda sakladığınız, önceden ısıtılmış ve soğutulmuş suya bu ölçek kabından pratik bir şekilde mama tozunu aktararak, kısa bir sürede mamasını hazır edebilirsiniz. Özel 3 bölmeli içi sayesinde 3 öğüne kadar bebeğinizi besleyebilirsiniz. Bu bölmeli kısmı çıkararak bebeğinizin atıştırmalıklarını ya da yemeğini gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliği sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Çok uygun fiyata sahip olacağınız bu mama saklama kabı sayesinde artık dışarı çıkmak daha zevkli bir hal alacak.

Kaliteden ve Sağlıktan Ödün Vermeyen ebebek Hizmetinizde!

Bebek beslenmesinde en kaliteli araç ve gereçleri bulacağınız ebebek mağazalarına gelmeyi ya da internet sitesini incelemeyi unutmayın. Her bütçeye uygun fiyatlar ile kaliteli ve sağlıklı malzemeleri, aynı gün kargo imkânı ile kapınıza kadar getirelim. Bütçenize uygun bebek mama taşıma kabı çeşitleri ile bebeğinizin tüm yiyeceklerini sağlıkla muhafaza edebileceksiniz.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo