SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Pijama Takımı

BEBEK PİJAMA TAKIMI

Tüm gün yorulduktan sonra ilk hayal ettiğimiz şey, bir an önce eve giderek pijamalarımızı giyinip koltukta sakince vakit geçirmek olacaktır. Bebeklerin birer birey olduklarını bazen unutur ve dışarıdan eve girdiklerinde üstlerini değiştirmeyi ihmal ederiz. Aslında eve girer girmez ilk iş olarak, ona temiz ve daha ferah kıyafetler giydirerek, günün tüm pisliğini ve kıyafetlerin bebeğinize verdiği daralma hissini giderebilirsiniz. Bebek pijama takımı tam da burada devreye girer. Ferahlığı ile bebeğiniz hem ev içinde dilediğince oyun oynar, keşifler yapar hem de daha huzurlu bir uyku uyur.

Uyku Rutininin Baş Tacı Bebek Pijama Takımları

Kıyafet değişikliği bebeklerde her zaman ferahlık hissi yaratır. Uyandıklarında günlük kıyafetlerini giydirmek, uykuya geçmeden pijamalarını giydirerek bebeklere günlük rutin oluşturmalıyız. Nasıl ki biz gün içinde gezdiğimiz kıyafetlerle uyuduğumuzda kendimizi huzursuz hissederiz, bebekler de aynı şekilde hisseder. Bu yüzden bebek pijama takımları bebeğinizin günlük giyiminde önemli bir yer tutar. Genellikle uyku öncesi rutinlerde banyo yapma, pijama giyinme, perdeyi kapatma, kitap okuma gibi basamaklar vardır. Bu sayede bebek uykuya geçeceğini anlar ve ileri yaşlarda uykuya dalma sorunları bir nebze de olsa azalır; çünkü tahmin edeceğiniz üzere çoğu bebek uykuyu sevmez. Evin içindeki eğlenceyi bırakıp uyumak onlara biraz zor gelir. Bebeğinize, dolabından seçtireceğiniz bir pijama takımı ile uykuyu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Pijama üstündeki desenler ile bebeğinize hikâyeler anlatabilir, bu sayede onun hayal gücüne katkı sağlayabilirsiniz.

En İyi Markalar, Çeşit Çeşit Pijamalar!

Ebebek’te bulacağınız pijama takımları her üründe olduğu gibi tamamen bebek dostudur. %100 pamuklu terletmeyen kumaşlar, su bazlı baskı ile bebeğin sağlığını tehdit etmeyen tasarımlar, mevsim şartlarına göre kısa kol, uzun kol, patikli ve patiksiz pijama seçenekleriyle bebeğinizin her türlü pijama ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Ebebek’teki pijama takımlarında ense etiketleri transfer baskı olduğundan bebeğinizin cildi tahriş olmaz ve huzurlu bir uyku uyur. Önden, yandan veya omuzdan çıtçıtları ile bebeğinizin akşam saatlerindeki huysuzluğuyla birleşen kıyafet değiştirmek istememe durumunu daha da kolaylaştırabilirsiniz. Uykuya geçiş anında bebeğinizi üzmez ve üstünü rahatça değiştirebilirsiniz. Aynı şekilde iki parça olması, gece bebeğinizin altını değiştirirken yine rahatlık sağlar. Gece uykusundayken veya uyandığında kolayca çıkarıp giydirebileceğiniz pijama altı ile hızlıca bebeğinizin altını değiştirirsiniz.

Bebek pijama takımları, 30 derecede makinede yıkanabilir özellikleri ile size zamandan tasarruf sağlar. Kaliteli ve bebek dostu kumaşları sayesinde pijama takımları çabuk yıpranmaz, bebeğinizi uzun süre huzur içinde uyutur.

Soğuk Havalarda Bebeğiniz Üşümesin

Eğer soğuk kış aylarında bebeğinizi daha iyi korumak isterseniz kaliteli markaların patikli olan kışlık bebek pijamaları tercih edilebilir. Daha sıcak havalarda kısa kollu ve patiksiz pijama takımı ile bebeğinizin vücut ısısını dengede tutabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza göre sadece alt ve üst parçalardan oluşan pijama takımlarının yanında, şapka, eldiven, önlük, body gibi parçaların da bulunduğu üçlü veya beşli pijama takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Hem kız hem de erkek bebekler için özel tasarlanmış şık desenleri ve capcanlı renkleriyle, bebeğinize fazladan birkaç parça pijama takımı almamak için kendinizi tutamayacaksınız. Tavşanlar, kediler, ayıcıklar, filler, pandalar ile şirin hayvan desenlerine bebeğiniz bayılacak. Bıyık, ağaç, uzay, araba gibi farklı temalarla hazırlanmış pijamalar ile bebeğiniz için uykuya geçiş daha eğlenceli hale gelecek.

Rahatlık ve Şıklık En Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

Bebeğinizin ilk aylarında çok sık çiş ve kaka sızma sorunu yaşayacaksınız. Çok uygun fiyatlara bulacağınız pijama takımlarından birkaç parça alarak sürekli çamaşır makinesi çalıştırmak durumunda kalmazsınız. Bu sayede hem çeşit çeşit bebek pijama takımı sahibi olur hem de sizin bütçenizi sarsmazsınız. Ebebek’te, prematüre bedenden 4 yaşa kadar her ay grubuna uygun bebek pijama takımı fiyatları gördüğünüz zaman sizi şaşırtacak! Hem kaliteli hem de bebek dostu olan bu ürünleri bu kadar uygun fiyata sadece ebebek’te bulabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla bebeğinize şık ve rahat pijamalar giydirebilir, o huzurlu uyurken siz de keyfini çıkarabilirsiniz.