SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Kirli Bebek Bezi Atık Sistemi

KİRLİ BEBEK BEZİ ATIK SİSTEMİ

Minik bebekleri olan anne-babaların, gün içerisinde en sık yaptıkları işlerden biri bebeklerinin altlarını değiştirmek olacaktır. Hele bebeğiniz daha yeni doğmuşsa, bu işi günde en az 20 defa yapmanız gerekir. Aksi takdirde bebeğiniz huzursuzlanır ve altı pişik olur. Ancak bebeğinizin her alt değişiminde koleksiyona yeni bir kirli bez daha eklenmiş olacaktır. Kendinize bile doğru düzgün vakit ayıramıyorken, bu kirli bezleri her defasında evin dışına atmak için vakit ayıramazsınız. Üst üste istiflediğiniz kirli bezler ise evde kötü kokuya sebebiyet verecektir. Bu nedenle en ideali eve kirli bebek bezi atık sistemi kurmak olacaktır. Böylece koku geçirmeyen çöp kovaları ve çöp poşetleri ile kötü kokular artık kâbusunuz olmayacak!

Koku Geçirmeyen Çöp Kovaları ile Kirli Bezler Kâbusunuz Olmasın

Anneliğin ilk ayları hem bebekli yeni hayata alışmanız hem de bebeğinizin fazla ilgiye ihtiyaç duyması açısından yoğun ve zorlu olabilir. Bu yoğunluk esnasında kendi bakımınız için bile zar zor vakit ayırırken, bir de bebeğinizin kirli bezlerinin derdine düşersiniz. Gün içerisinde defalarca altını değiştirdiğiniz bebeğinizin kötü kokulu bezlerini nereye koysam diye düşünürsünüz. Evimizdeki en büyük çöp kovası genelde mutfakta bulunur. Ancak kirli bebek bezlerinizi mutfaktaki çöpe atmazsınız; çünkü hem mutfaktaki çöp kutunuz o kadar çok bezi barındıramaz hem de çöp kutunuzdan yayılacak kötü koku yemek hazırlanan bir yer için uygun olmaz. Peki bunun için ne yapmalısınız?

Ebebek, siz değerli ebeveynlerin kirli bebek bezi sorununu görerek, koku geçirmeyen çöp kovalarını hizmetinize sunmaktadır. Bu kovalar sayesinde çok sayıda kirli bebek bezini tek bir poşete sığdırabilir ve etrafa kötü kokuların yayılmasına engel olabilirsiniz. Ünlü markalara ait bu çöp kovaları bildiğiniz çöp kovalarına benzemiyor. Bu çöp kovası, üst kapağının altında ikinci bir çıkarılabilir kapağa sahip yapısıyla kötü kokuları içine hapseder. Ellerinizle dokunmadan ayak pedalına basarak çöp kovanızın kapağını açarsınız, sizi ikinci bir kapak karşılar. Bu kapağın üzerinden bezinizi bırakırsınız, ikinci kapak açılarak bezi içine alır ve sonrasında kendiliğinden kapanır. Bu çöp kovasının bir diğer önemli özelliği ise, vakitleri çok değerli annelere vakit ve kolaylık kazandırmasıdır. Her defasında yeni bir poşet getirip takma zorunluluğunu ortadan kaldıran bu çöp kovalarının boşaltması da çok kolay. Ön yüzündeki kapağı açın; kirli poşetin ağzını elinizle toparlayarak kovanın kenarındaki kesici aracılığı ile yerinden koparın ve sonra altına bir düğüm atın. Böylece bu akıllı bebek bezi çöp kutusu ile zahmetsizce kirli poşetinizden kurtulmuş olur, yeni poşetinizle devam edersiniz. Bu kullanımı sayesinde daha az malzeme ile daha çok kirli bezi atmış olursunuz.

Çöp Kovalarına Uygun Geri Dönüşümlü Malzemeden Yapılmış Doğa Dostu Çöp Poşetleri

Dünya’ya getirdiğiniz bebeklerinizin, elbette daha iyi ve daha temiz bir geleceğe sahip olmalarını istersiniz. Bu nedenle geri dönüştürülebilir ürünler kullanmaya özen gösterirsiniz. Ebebek’teki çöp poşetleri, tam da sizin bu istediğinizi karşılar niteliktedir. Geri dönüşümlü malzemeden üretilmiş bu çöp poşetleri, doğada kolayca kendi kendine çözünebilir. Böylece bu ürünü kullanırken içiniz rahat olur. Alacağınız bir paket Çöp Poşeti, 495 ya da 1485 bezi barındırabilir. Alacağınız 1485 bez kapasiteli çöp poşeti ile 2 paket fiyatına 3 paket almış olursunuz. Üstelik alacağınız bir kutu çöp poşetini neredeyse 5-6 ay kullanabilirsiniz.  Çöp kovası ile birlikte harika bir kullanım mantığı olan bu ürünlerle daha az poşet harcayarak doğaya zarar vermezsiniz. Böylece alışveriş listenizden bir ürün daha eksilmiş olur.

Kirli Bezlere ebebek İle Uygun Fiyatlı Çözüm

Kaliteli markaların ürünlerini bulabileceğiniz ebebek’te, bütçenize uygun fiyatlarla evinize kirli bebek bezi atık sistemi kurabilir, bu probleminize harika bir çözüm üretebilirsiniz. Siz değerli ebeveynler için çözümler sunan ebebek, her konuda olduğu gibi bu konuda da size hizmet vermekten gurur duyuyor. Kampanyalı fiyatlarla bu ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabileceğinizi de unutmayın!