SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Çorapları

BEBEK ÇORAPLARI

Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz gün büyük bir hevesle mağazaları gezmeye başlarsınız ve yüksek ihtimalle şirin bir çorap almadan eve dönmezsiniz. Çoraplar, bebeklerin her kıyafetini tamamlayan en önemli parçalardır. İster yaz ister kış mevsimi olsun, bebeğiniz için çantanızın her zaman bir köşesinde bulunur. Bebeklerin bu kadar sık giyindikleri bir şey ise hem kaliteli malzemeden üretilmeli hem de güzel görünmeli. Bebeğiniz için her beklentinizi karşılayacak bebek çorapları ebebek farkıyla artık bir tık uzağınızda.

Bebeğinizin Ayak Sağlığı Çok Önemli!

Ayak sağlığı denilince akla sadece ayakkabı gelmesin. Kaliteli iplerden dokunmuş bir çorap ile bebeğinizin ayaklarının rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinize çorap seçerken mutlaka dokuma ipliğinin özelliğine dikkat edin. Ağırlıkla pamuklu ipten üretilmiş olanları seçerseniz bebeğinizin ayaklarındaki terlemeyi önler ve bu sayede herhangi bir ayak rahatsızlığı ya da mantar oluşumunu engellersiniz. Mevsim şartlarına uygun kalınlıktaki çoraplar ile bebeğiniz yürümenin keyfine varacaktır.

Yenidoğan Bebeğiniz Üşümesin

Bebeğinizi doğumdan sonraki ilk birkaç ay ekstradan sıcak tutmanız gerekir. Anne karnındaki o rahat ve sıcak ortamdan çıktıktan sonra dış dünyaya alışma süreci biraz uzun olabilir. Bu yüzden herhangi bir hastalık geçirmemesi için mutlaka sıcak tutulmaları gerekir. Eğer bebeğiniz soğuk hava şartlarında dünyaya gelmişse ona uygun çoraplar ile sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için imdadınıza yenidoğan külotlu çorap koşar. Bu çorapları bebeğinize tek başına elbise, etek ve şortlarıyla giydirebileceğiniz gibi, fazladan koruma sağlamak için kıyafetinin altına da giydirebilirsiniz.

Anne ve Babalar Bebek Külotlu Çoraplara Bayılacak

Bebeğiniz emeklemeye başlayınca onu asla koltuk üstünde tutamazsınız ve evin her yerini gezmeye başlar. Sürekli aklınızda bebeğinizin üşüyüp üşümediğine dair endişeler oluşur. Sadece evinizde değil kışın dışarı çıktığınızda da bebek külotlu çorap sayesinde bebeğinizi soğuktan korumak artık daha kolay. Penye kumaştan olan kıyafetleri tek başına onları korumaya yetmeyebilir. Ebebek’te satılan organik külotlu çoraplar hem bütçenize hem de bebeğinizin cildine uygun. Mavi, pembe ve beyaz renk seçenekleriyle yeni doğandan, 18 ay üstü tüm kız ve erkek bebekler için organik külotlu çoraplarına uygun fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz. Sadece soğuktan korumak için değil bebeğinizin elbiselerinin, eteklerinin, pantolonlarının, tuniklerinin veya şortlarının altına bu külotlu çoraplardan giydirerek kıyafetlerini de tamamlayabilirsiniz.

Çoraplar Artık Hem Güvenli Hem Neşeli

Bebek kıyafetlerinin çoğu zaman rengârenk olması tercih edilir. Çoraplar bu konuda ilk sıradaki kıyafetlerdir. Soket çorapların canlı renkleri, hayvan veya geometrik desenleri ile bebeğinizin dünyasına renk katabilirsiniz. Kız bebekleri için pembe çiçekli şirin modellerden, siyah gri kedili desenlere kadar değişik renk ve desen seçenekleriyle kız bebek çorapları satın almak için bebek çorapları kategorimizi inceleyin. Erkek bebeklere özel üretilmiş bıyıklı, gemili, canavarlı desenlere sahip soket çoraplarla bebeğinizi soğuklardan koruyabilirsiniz.

Emekleyen ve yavaştan koltuk, konsol veya yatak gibi alçak mobilyalardan destek alarak ayağa kalkan bebeğiniz ilk zamanlar dengesini çok iyi sağlamayabilir. Ayaklarının kayması sonucu ufak tefek kazalar geçirebilir ve bu sürekli endişe etmenize sebep olur. Silikon yapışkan tabanlı özel kaydırmaz çoraplar sayesinde artık bebeğiniz daha güvenli ve siz de daha huzurlusunuz. Bu yapışkanlar, bebeğinizin ayak tabanında rahatsızlık hissi oluşturmaz. Sanki hiç yokmuşçasına, güvenle minik ayaklarını yere basabilirler. Ebebek’te bulacağınız kaliteli markaların rengârenk kaydırmaz çoraplarına bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

En İyi Markalarla Kaliteli ve Uygun Bebek Çorap Modelleri ebebek’te!

Kalitenin ve ucuzluğun adresi ebebek’te, tüm bebek çorapları harika! Külotlu, soket, kaydırmaz veya kıvrık bebek çorap modellerini organik seçenekleriyle mağazalarımızda ve sitemizde bulabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildi için özel üretilen en iyi markalara ait bu ürünler, bebeğinizin kan dolaşımını engellemeyecek yumuşaklıkta olan lastikleri ile dikkat çekiyor. Yenidoğandan itibaren 3 yaşına kadar bebeğinize güvenle giydireceğiniz bu çorapları almak için acele edin!