SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Sleepy Yenidoğan Bebek Bezi

Sleepy 1 Numara Bebek Bezleri: Bebeğinizin Konforu ve Güvencesi

Bebeklerin sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyümesi için temel ihtiyaçlarından biri temizlik ve hijyen sağlamaktır. Bu nedenle, bebek bezlerinin doğru seçilmesi önemlidir. Sleepy, yıllardır bebeklerin rahatlığı ve ailelerin güveni için bebek bezleri üretmektedir ve 1 numara bebek bezleriyle bu geleneği sürdürüyor.

Sleepy Yenidoğan Bebek Bezleri Çeşitleri Nelerdir?

Sleepy markasının yenidoğan bebekler için üretmiş olduğu bebek bezleri şunlardır:

Sleepy Bio Natural Yenidoğan: 

Natural modeline göre daha fazla konfor sağlamaktadır. Kullanım süresi 15 saate kadar çıkabilmektedir. Saf su, organik pamuk, doğal bambuya ek olarak şeker kamışı ve badem sütü içermektedir. CO2 salınımını engelleyen premium plus bir bebek bezidir. 

Sleepy Natural 1 Numara:

Sleepy Bio Natural bezlerin bir altı konfor seviyesine sahiptir. 14 saate kadar kullanılabilmektedir. Saf su, doğal bambu ve organik pamuk içermektedir. Fiyat olarak ekstra ile bio natural arasında kalmaktadır. 

Sleepy Extra 1 Numara:

Daha ekonomik tercihler için üretilmiştir. Kullanım süresi 12 saate kadar çıkabilmektedir. Fiyatı natural ve bio naturale göre daha düşüktür. Konfor seviyesi de aynı oranda düşmektedir. Saf su, organik pamuk, doğal bambu ve limon yağı içermektedir.  Hassas bebekler için idealdir. 

Sleepy 1 Numara Kaç Kg Bebekler İçin Uygun?

Sleepy 1 numara bezleri,  2kg ile 5kg arası bebekler için uygun. Prematüre hariç, yenidoğan bebekler için tercih edilen numara 1 numaradır. 

Sleepy 1 Numara Bebek Bezlerinin Avantajları

  • Yumuşak ve Cilt Dostu: Bebeğinizin hassas cildine zarar vermez, yumuşak ve rahattır.
  • Yüksek Emici Kapasite: Bebeğinizin konforunu ve kuru kalmasını sağlar.
  • Esnek ve Hareket Özgürlüğü: Bebeğinizin rahatça hareket etmesine olanak tanır.
  • Sızdırmazlık: Dışkı ve idrar sızdırmalarını önlemeye yardımcı olur.
  • Nefes Alabilir Tasarım: Bebeğinizin cildinin hava almasını sağlar.
  • Güvenilirlik: Sleepy'nin uzun yıllara dayanan tecrübesi ve kalitesiyle güvenebilirsiniz.

Neden Sleepy 1 Numara Bebek Bezleri Tercih Edilmelidir?

Sleepy 1 Numara Bebek Bezleri, yeni doğmuş bebekler ve küçük bebekler için mükemmel bir seçenektir. Bebeğinizin rahatlığı ve sağlığı bizim önceliğimizdir. Kaliteli malzemeler ve güvenilir tasarımımız ile Sleepy bezleri, sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak için burada.

Bebeğinizin rahatlığı ve hijyeni için Sleepy 1 Numara Bebek Bezleri'ni şimdi seçin ve online mağazamızdan hemen sipariş verin. Bebeğinizin sağlığı için en iyisini seçin, Sleepy ile her adımda yanınızdayız.