SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Ana Kucağı

ANA KUCAĞI

Bebeğiniz, dünyaya gelip de aranızda hiç kopmayacak bir bağ oluştuğunda, minik yavrunuz gerçek manada sizden kopamaz hale gelir. İlk zamanlarda, ihtiyaçlarının giderilebilmesi için size bağlı durumdayken, sonraki süreçte bu durum değişmez ve bebeğiniz sizden hiç ayrılmak istemez. Ancak, küçük bebeğiniz kucağınızdayken, evin içerisinde hareket edebilmeniz ve işlerinizi yapabilmeniz pek mümkün olmaz. Tüm gün bebeğinizi kucağınızda gezdirmeniz olası değildir. Ama bebeğinizin size yakın bulunmasını sağlayarak onun kendini güvende ve sizi yanında hissetmesini sağlayabilir ve siz de bebeğinize göz kulak olabilirsiniz. Bu amaçla kullanabileceğiniz ana kucağı çeşitleri, bebeğiniz için kimi zaman bir yatak, kimi zaman bir mama sandalyesi, kimi zamansa bir koltuk görevi görecektir.

Neden Bebeğime Ana Kucağı Almalıyım?

Ev içerisinde minikleri yatırabileceğiniz veya oturtabileceğiniz farklı alanlar vardır. Bu alanlar çoğunlukla miniğinizin yatağı, beşiği veya koltuk-kanepe gibi mobilyalar olur. Yavrunuzun yatağının yerini ev içerisinde devamlı değiştirebilmeniz mümkün değildir. Koltuğa veya kanepeye bıraktığınız bebeğinizin de, ne kadar etrafında güvenli bir alan oluşturmaya çalışsanız da, düşme riski vardır. Durum böyle olunca, yavrunuz için hem güvenli hem de taşınabilir ve yeri rahatlıkla değiştirilebilir, farklı ürünlerin arayışına girersiniz.

Ana kucakları, çocuğunuz belli bir yaşa gelene kadar vazgeçilmezlerinizden olacaktır. Farklı kademelerde yatış ayarı bulunan bu ürünleri; bebeğinizi uyutmak, onun karnını doyurmak veya destekli bir şekilde oturmasını sağlamak için kullanabilirsiniz. Bir bebek koltuğu görünümündeki tasarımları ile ev tipi ana kucağı modelleri, tüm bu ihtiyaçlarınıza karşılık olabilecek ürünlerdir.

Ana Kucağı Modelleri Arasından Seçim Yapmakta Zorlanacaksınız

Her ne kadar basit yapılı gibi görünseler de, ana kucakları kullanım kolaylığı sunan birçok özelliği bir arada bulunduruyor. Peki, ana kucağı modelleri arasından neye göre bir tercihte bulunacaksınız?

Sallanan ana kucakları: Bu modeller bebeğinizi farklı hız ayarlarında, sağ-sol-ileri-geri olmak üzere farklı yönlerde ve belli bir ritim ile sallayabilen ürünlerdir. Yavrunuzun emniyeti için güvenlik kemeri bulunmasından dolayı, o sallanırken endişeye kapılmanıza da gerek yoktur.

Elektrikli ana kucakları: Bu modellerde bebeğiniz için değişik melodiler, rahatlatıcı sesler ve ninniler bulunur. Elektrikli ana kucağı ürünlerinin bazılarında dönüp hareket eden peluşlar da mevcuttur.

Ev tipi ana kucakları: Sabit, yatar veya oturur pozisyonda ayarlanabilen bu modeller, evde kullanıma çok uygundur. Yumuşak dokulu kumaşları ile bebeğiniz, ana kucağının içerisinde kendisini rahat ve konforlu hissedecektir.

Sallanma Özellikli Ana Kucağına Bebeğiniz Bayılacak

Bebekler, kucağa alınıp sallanmayı çok severler. Onu eğlendirmek, uyutmak veya oyalamak için sallamanız gerekebilir. Ancak, bebeğiniz her istediğinde bunu gerçekleştirecek fırsatınız olmayabilir. Onun uyumasına yardımcı olmak için tercih edebileceğiniz sallanan ana kucağı çeşitleri, belli bir ritimle sağa-sola veya yukarı-aşağı hareket ederek sallanır. Bebeğinizin gündüz uykuları için size farklı bir alan seçeneği sunan bu ana kucakları sayesinde, ev içinde dilediğiniz gibi yer değişikliğinde bulunabilir ve dilediğiniz zaman yavrunuzu kontrol edebilirsiniz. Üstelik, sıkılıp huysuzlaşan bebeklerin ilgisini çekebilmek için de bu ürünler çok kullanışlıdır.

Bebeğinize ana kucağı almaya karar verdiğinizde, piyasada farklı özelliklerde birçok ürün bulunduğunu göreceksiniz. Bu ürünler, kullanılan malzemenin kalitesine ve ürünün sahip olduğu çeşitli fonksiyonlara göre farklı fiyat aralıklarında bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir tercihte bulunabilmeniz adına, geniş bir fiyat aralığı içerisinden karar verebilirsiniz.

Her Çeşit Ana Kucağı Modelini Bulabileceğiniz En Doğru Adres ebebek!

Sallanan, elektrikli veya ev tipi; dilediğiniz ana kucağı çeşidini rahatlıkla bulabileceğiniz tek adres ebebek! Güvenilirliği ve kalitesiyle, sektörün öncü markalarına ait ana kucağı seçeneklerini, ebebek mağazalarında ve internet sitesinde bulabilirsiniz. Eğlenceli ve konforlu ana kucaklarından oluşan, geniş bir ürün yelpazesine sahip ebebek, her ailenin bütçesine uygun ana kucaklarını sizlerle buluşturuyor. Kaçırılmayacak indirimler ve kampanyalar ile alışverişinizi daha da hesaplı bir hale dönüştürebilir ve ekonomik seçeneklerle, siz de bebeğinize en uygun ana kucağının sahibi olabilirsiniz. Başka adres aramayın, ebebek fırsatlarını kaçırmayın!