SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Kalite Politikası

VİZYONUMUZ

Anne bebek sektöründe sürekli gelişim ruhundan alınan ilham ile dünyanın sektöre yön veren lider perakende markası olmak.

Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Sürdürülebilir enerji yatırımları ile çevre ve yaşam değerlerine saygılı gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak.

MİSYONUMUZ

Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılamak.

 

KALİTE POLİTİKAMİZ

Ebebek Mağazacılık A.Ş. olarak, bebeveynlerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve ortaklarımız ile sektöründe öncü bir şirket olarak faaliyet göstermekte ve yüksek kalite standartlarını benimsemekteyiz.

 

  • Uluslararası ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi standartları ve mevzuatlar çerçevesinde sürdürülebilir hizmet anlayışı ile sistemin etkinliğini arttırmak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak.

 

  • Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak.

 

  • Kuruluşumuzun ulusal ve uluslararası faaliyetlerinde tabi olduğu tüm yasal mevzuatlara uyumu sağlamak.

 

  • Devlet, finans kuruluşları ve tedarikçiler nezdinde yükümlülüklerini eksiksiz ve zamanında yerine getiren bir şirket olarak hareket ederek ortaklarımıza sürdürülebilir büyüme ve karlılık sunmak.

 

  • Bebeveyn odaklı hizmet anlayışı ile anne ve babaların beklentilerini karşılamak ve memnuniyetlerinin en üst seviyede tutulmasını sağlamak.

 

  • Tüm süreçlerimizde en yüksek performansa ulaşmak için çalışanlarımızın memnuniyetini gözetmeyi, onları yetkilendirmeyi ve sürekli gelişimlerini desteklemek.

 

  • Küresel pazarda var olabilmek için toplum kaynaklarının verimli kullanılmasını önemseyerek israftan kaçınmak.

 

  • İş ortağımız olan tedarikçilerimiz ile karşılıklı fayda felsefesini benimseyerek büyümenin birlikte başarılacağına inanmak.

 

konularını öncelikli olarak göz önünde bulunduruyor ve firmamızın sorumluluğu altında olduğunu taahhüt ve beyan ediyoruz.