SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Termal Saklama Termosu

TERMAL SAKLAMA TERMOSU

Bebeğinizi kollarınıza daha dün almış gibisiniz. Altı koca ay geçti bile. Doğduğu bu günden bu yana bebeğinizdeki değişiklikler gözle görülürcesine belirginleşir. Bebeğiniz kendi kendine oturmaya başlar. Artık etrafındaki dünyayı dikkatle inceler ve bunun için daha fazla enerjiye ihtiyaç duyar. Sütünüzün yanı sıra yapacağınız lezzetli yiyecekler, yavrunuza gereken enerjiyi sağlayacaktır. Ek gıdaya geçtiğiniz bu aylarda, bebeğinizle dolaşıp gezmek sizin de hakkınız. Ancak bebeğinizin, dışarıdayken vereceğiniz yemeğini bozulmadan tüketmesi gerekir. Bebeğiniz için hazırlayacağınız formül sütü veya ek gıdayı güvenle saklamak içinse termal saklama termosu imdadınıza yetişecektir.

Bebek Termosları Sayesinde Dışarıya Çıkmak Hayal Olmasın!

Anneler ve bebekleri evde kapalı kalmaya mahkûm değildir. Küçük bebeğinizin cicilerini giydirin ve kendinizi dışarıya atın. Güneşin ve temiz havanın olumlu etkilerinden yararlanın. Ayrıca açık hava bebeğinizin gelişimini de olumlu yönde etkileyecektir. Bebeğiniz sadece anne sütü ile besleniyorsa, dışarıya çıkmak sizin için çok daha kolay olacaktır. Ancak bebeğiniz formül süt ile besleniyorsa işler biraz değişebilir.

Bebeğinizin mamasını hazırlayacağınız ılık suyu her an her yerde temin etmeniz zor olabilir. Dışarıdan istediğiniz suyun temizliğine de güvenemeyebilirsiniz. En iyisi formül süt hazırlayacağınız suyu, bebekler için termos ile yanınızda taşımanızdır. Peki, o kadar saat gezip de suyu aynı sıcaklıkta muhafaza etmek mümkün müdür? Bebek termosunuza dolduracağınız sıcak suyu 5 ila 8 saat arasında istenilen sıcaklıkta tutmanız artık mümkün. Bebek termosları sayesinde yavrunuzun mamasını kolayca hazırlayabilir, gönül rahatlığıyla bebeğinize formül sütünü içirebilirsiniz. Böylece bebek termosları sayesinde dışarıya çıkmak hayal olmaz.

Hazırladığınız Yiyecekleri Mama Termoslarına Koyun, İçiniz Rahat Etsin!

Yavrunuz artık büyüdü ve yeni lezzetlerle tanıştı. Ancak bazı bebeklere yemek yedirmek biraz zor olabilir. Çok küçük olan bebeğinizin dikkatini telefondan izleteceğiniz videoya veya televizyona yöneltmek istememeniz çok doğal. Sizin için mamasını teknolojiden uzak yerlerde yedirmek bir başka seçenek olabilir. Yemek saatlerini açık havada piknik ortamına çevirebilirsiniz. Bebeğinize hazırladığınız birbirinden enfes meyve ve sebze pürelerini, çorbaları ve yoğurtları mama termosu aracılığıyla istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Hem yiyeceklerin sıcak havadan etkilenip bozulma derdine son vermiş olursunuz hem de kapakları açıldı açılacak saklama kapları ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Mama termosu, bebeğinizin karnını temiz havada doyurma fırsatı sunar.

Bebek ve Mama Termosları Harika Renk ve Desen Seçenekleriyle ebebek’te!

Bebek ve mama termosları seyahatlerde yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz, pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Sağlam çelik yapısı ile kırılmaz özelliğe sahiptirler. Böylece dışarıda dolaşırken yere düşme ve benzeri durumlarda kırılma riski ile karşılaşmazsınız. Mama termosunun içine bebeğinize hazırladığınız sıvı ya da posalı yiyeceklerini rahatlıkla koyup taşıyabilirsiniz. Bebek termosunun üzerinde bulunan kapağı ise dönerli sistemle kilitlenmektedir. Kapağını dilediğiniz zaman bardak olarak da kullanabilirsiniz.

Bebek ve mama termoslarının ısıyı koruma süreleri en az 5, en çok 8 saat olarak belirtilmektedir. Yavrunuz 5 yaşına gelinceye dek kullanabileceğiniz bebek termoslarında kullanılan malzeme iç/dış 304 ss paslanmaz çelik olduğundan gönül rahatlığıyla uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca bu termoslar öyle güzel renklere ve desenlere sahiptir ki, bebeğiniz için bir şeyler yiyip içmek zevk haline gelecektir. Bebek termosu pembe kalpli melek, uçak ve arı desenlerine sahip 350 ml ve 500 ml boyutlarıyla karşımıza çıkarken tombul bebek termosu parlak metalik mor, mavi ve yeşil renkleriyle 320 ml olarak karşımıza çıkar. Ayrıca 350 ml kapasitesiyle mavi, gri ve pembe renkleri; ay, yıldız ve kalp desenleriyle bebeklerinizin iştahını artıracaktır.

Termoslar ile Bebeğinizin Zevkle Yemek Yemesini Sağlayabilirsiniz!

Bebeğinize, sevimli hayvan arkadaşlarıyla süslenmiş paslanmaz çelik termoslarla yemek yedirmek çok kolaylaşacak. Harika renkleriyle arı, zürafa ve kelebek gibi sevimli dostlarla bezenmiş termoslara, çatal formlu kaşığını koymak için bölüm eklenmiştir. BPA, PVC ve Fitalat içermeyen bu termoslar, 9cm x12cm boyutunda 325 ml hacmindedir. Bu rengârenk paslanmaz çelikten üretilen termos sayesinde çocuklarınızın yiyecekleri uzun süre sıcak veya soğuk kalacaktır. 12 ay ve üzeri kullanıma uygun mama termosu bebeğinizin evde, kreşte ve piknikte eğlenerek yemek yemesini sağlayacaktır. Termosun temizliği geniş kapağı nedeniyle kolayca yapılabilecektir. Ancak bu termosun hijyeni sadece elde yıkama yapılarak sağlanmalıdır.

Bebeğinize Uygun Termal Saklama Termosları ebebek’te!

Bebekler için termos seçmek ebebek gibi güvenilir markaları içinde barındıran yerlerden alınırsa zor olmayacaktır. Kaliteli markaların harika renk ve desenlerine sahip termal saklama termosu fiyatları geniş aralığa sahiptir. Bebeğinize ve bütçenize en uygun termal saklama termosları ebebek güvencesiyle bir tık uzağınızda!