SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Emzirme Minderi

Sunucuda bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

EMZİRME MİNDERİ

Minik bebeğinizin dünyaya gelişi, kucağınıza aldığınız o küçücük canlı, tam bir mucizedir. En az onun kadar mucizevi bir şey daha var ki, o da bebeğinizin beslenip büyümesi için ihtiyaç duyduğu anne sütüdür. Anne sütü, zengin içeriği ve yüksek besin değerleri ile yavrunuzun ilk 6 ay tek ihtiyaç duyduğu besin kaynağıdır. Üstelik, midesi henüz çok küçük olduğundan dolayı, bebeğinizin sık sık karnı acıkır. O yüzden, bebekler gece gündüz ayrımı yapmaksızın emmek isterler. Zaman kavramı ile birlikte yer kavramının da, emzirme zamanlarında pek bir önemi olmaz. Küçük bebeğinizi, her an her yerde emzirmek durumunda kalabilirsiniz. Beslenme saatlerinde size ve yavrunuza rahat bir ortam oluşturabilmek için üretilmiş emzirme minderi, emziren anneler ve emen bebekler için özel olarak düşünülüp tasarlanmış yardımcı bir üründür.

Yavrunuzu Beslerken Emzirme Minderleri Büyük Kolaylık Sağlıyor

Evde, dışarıda, misafirlikte, hatta alışveriş merkezlerindeki bebek bakım odalarında dahi yavrunuzun karnını doyurmanız gerektiğinde, bebeğiniz ve sizin için uygun pozisyonu bulmanız ve gereken konforu sağlamanız pek mümkün olmayabilir. Oysa ki, minik bebeğinizin en iyi şekilde emebilmesi, onu kucağınızda tutabildiğiniz uygun açıya bağlıdır. En ideal açı, bebeğinizi kendi vücudunuza paralel ve düz bir pozisyonla tutmanızdır. Ancak emzirme süresi uzadıkça bu tutuş şeklinizi korumak ve onu uzun süre kucağınızda taşıyabilmeniz yorucu olmaya başlayacaktır. Üstelik, evde bile bu pozisyonu korumak sizi zorlarken, başka bir yerde bulunduğunuzda aynı ortamı sağlamanız daha da imkânsız bir hale gelir.

Bebeğinizi içine yerleştirip yatırarak kullanabileceğiniz bir emzirme yastığı; yavrunuzu kucağınızda, uygun açıda ve rahatça tutabilmenize olanak sağlar. Bebeğiniz, göğsünüzü veya biberonunu kolayca kavrayarak uzun süre zorlanmadan emebilir. Bu sayede, yavrunuz karnını doyururken siz de yorulmamış olursunuz.

Emzirme Yastığınızı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Küçük yavrunuza, sıklıkla kullanacağı bir bebek emzirme yastığı almaya karar verdiğinizde bazı noktalara dikkat etmeniz gerekecektir. Yastığın kılıf kumaşının, koton veya pamuk kumaştan olmasına özen göstermelisiniz. Bebeğinizi terletmeyecek bir kumaş türü kullanılarak, cildinin nefes alması engellenmemeli ve teninde hassasiyet oluşmasına engel olunmalıdır. Bebek emzirme minderi ve kılıfının çıkarılıp yıkanabilir olması idealdir. Her daim hijyenik bir ortam yaratmanıza olanak tanır. Dolgu malzemesi olarak kullanılan iç malzemesinin alerjen olmamasına dikkat etmelisiniz. Şeklini koruyan ve elastik özellikte bir emzirme yastığı tercih ederseniz, uzun süre deforme olmadan kullanabilirsiniz.

Bebeklere Özel Emzirme Yastık Çeşitleri

Bebeğinizin, sütünü rahatça emip uykuya dalmasına yardımcı emzirme yastıkları, farklı tip modelleri ile ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır. İçi oyuntu şeklinde üretilmiş minderler, bebeğinizi bu oyuntuya yerleştirerek minderi kucağınıza almanıza olanak sağlar. U şeklinde tasarlanmış emzirme yastıkları, yavrunuzun sırtını ve boynunu kolayca destekleyebilmeniz için idealdir. Yarım simit şeklindeki minderler ise, bir taraftan sizin sırtınıza destek oluştururken diğer yandan bebeğinizi uygun pozisyona getirmenize fayda sağlamaktadır. Bu seçenekler arasından, kendinize ve bebeğinize en uygun modeli seçerek huzurlu emzirmenin tadına varabilirsiniz.

Miniğinize, emzirirken veya biberonla beslerken kullanabileceğiniz ve onu rahat ettirebileceğiniz bir yastık almaya karar verdiğinizde, piyasada birçok farklı model bulunduğunu göreceksiniz. Kullanılan kumaş kalitesi ve ürünün işlevine göre fiyatının da değiştiğini araştırdığınızda fark edeceksiniz.

Ebebek Birbirinden Farklı Emzirme Yastık Modelleri ile Sizlerle!

Yavrunuzun karnını doyururken sırt ve kol ağrıları çekmeye artık son! Beslenme saatlerinde size konforlu bir emzirme deneyimi yaşatırken, bebeğinizin de uygun pozisyonda emmesine olanak tanıyan emzirme minderi ve çeşitleri, ebebek’te sizlerle buluşuyor. Güvenilirliği ve kaliteli ürünleri ile, bebek ürünleri alanında sektörün öncüsü olmuş markalara ait yastık çeşitlerini, ebebek sayesinde uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Üstelik, indirimler ve avantajlı kampanyalar ile bütçenizi sarsmayacak bir alışveriş keyfi sizi bekliyor. İhtiyacınıza en uygun emzirme yastığını seçebilmeniz için, ebebek’e mutlaka bakın. Unutmayın, ebebek sadece bir tık uzağınızda!