SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Fırça Tarak

BEBEK TARAĞI

Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra, onun bakımı ile ilgili her şeyi tam ve kusursuz yapmak istersiniz. Küçük meleğinizin narin bünyesi, onun sağlığını korumanıza ve buna bağlı olarak da yavrunuzun bakımına özen göstermenize ihtiyaç duyar. Kremler, şampuanlar, pudralar, kolonyalar derken bazen basit gibi görünen bakım ürünlerinin onun hayatındaki etkisi o kadar da basit olmayabilir. Doğru ürünleri tercih ederek, doğru bir şekilde yapacağınız bebek bakımının bebeğiniz üzerindeki etkisi de büyük olacaktır. Miniğinizin saçlarını tararken kullandığınız bebek tarağı da bu ürünlerden biridir. Yavrunuz için doğru tarağı seçmediğiniz takdirde, bebeğinizin saç derisiyle ilgili sorunlar yaşama riski artabilir.

Bebeğiniz için Tarak Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bebekler için, ‘Herhangi bir tarak da iş görür.’ diye düşünüyor olabilirsiniz; ancak bebeğinizin hassas saç derisini düşünecek olursak, saçlarını tararken kullanacağınız ürünlerin titizlikle seçilmiş olması gerekmektedir. Yavrunuz için tarak tercih edecekseniz; kısa ve yumuşak dişli olmasına dikkat etmeniz, yavrunuzun saç derisinin zarar görmemesi adına faydalı olacaktır. Bu nedenle, sert modelleri almaktan kaçınmalısınız.

Bebeğinizin saç bakımında bebek saç fırçası kullanmayı tercih edecekseniz; geniş saplı, yumuşak uçlu ve çabuk kuruyan malzemeden üretilmiş fırçaları tercih etmeniz daha uygun olabilir. Geniş sapı sayesinde fırçanızı daha rahat kavramanız mümkün olur ve yumuşak fırça uçları sayesinde bebeğinizin saç derisine masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırabilirsiniz. Fırça malzemesinin çabuk kuruyan özellikte olması ise, size bebek fırçanızı banyo esnasında da kullanabilme avantajı sağlayacaktır.

Saç Fırçaları ile Bebeğinize Aynı Zamanda Masaj Yapabilirsiniz

Bebeklerin saç bakımında genellikle saç fırçaları daha popülerdir. Yumuşak kıllardan üretilen modeller sayesinde ebeveynler, bebeklerinin saç derisine masaj yaparak saçlarını tarayabilir. Yuvarlak uçlu olmaları sayesinde, yavrunuzun canı yanmadan saçını tarayabilme imkânınız olacaktır. İster uyku öncesi, isterseniz banyo sonrası kullanın; bebeğinizin hassas derisine nazik hareketlerle yapacağınız fırça hareketleri, onu oldukça rahatlatacak ve gevşetecektir.

Tarak Setleri ile Bebek Saç Fırçası ve Tarağı Bir Arada!

‘Saç fırçası mı, yoksa tarak mı almalıyım?’ diye ikilemde kalmaya son! Bebek tarak setleri, size hem fırça hem de tarağı bir arada sunuyor. İki ürüne de zaman zaman ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazen fırça ile bebeğinize daha rahat bir tarama deneyimi sunarken, bazı anlarda da daha sıkı dişli bir ürün ile bakım yapmanız gerekebilir. Bu amaç doğrultusunda, ikili setler size avantaj sağlayacaktır.

Konak Tarakları Sayesinde Bebeğinizin Saç Problemleri Ortadan Kalkacak

Bebeklerde konak adı verilen, saç derisinde kahverengi kabukların oluştuğu bir çeşit saç problemi sıklıkla görülmektedir. Ancak endişelenmenize gerek yoktur; çünkü bu sorun, hormonal değişimlerden kaynaklı olarak görülür ve geçicidir. Anne-baba olarak, bebeğinizin saç bakımını düzenli yaptığınızda bu sorun ortadan kalkacaktır. Bu gibi durumlarda kullanmak için özel üretilen konak tarağı çeşitlerinden temin ederek bebeğinizin bakımını yapabilirsiniz. İnce ve sık dişli bir konak tarağı yardımıyla, kabukları banyoda sıcak suyla veya bebe yağı ile yumuşattıktan sonra tarayarak miniğinizin saç derisinden bu kabukları uzaklaştırabilirsiniz. Düzenli olarak saç derisine masaj yapmak ve konakları temizleyerek derinin temiz kalmasını sağlamak faydalı olacaktır. Ebebek’te konak tarağı olarak kullanabileceğiniz ürünler bulabilmeniz mümkün.

Miniklere Özel Bebek Tarak ve Çeşitleri ebebek’te!

İster tek bebek saç fırçası veya tarağı tercih edin, isterseniz iki ürünü bir arada bulabileceğiniz tarak setleri arasından tercihte bulunun; ebebek, bebeğinizin narin saçlarına ve hassas saç derisine en uygun bebek tarağı modellerini sizlerle buluşturuyor. Sektörün öncü ve güvenilir markaları arasından minik yavrunuza en uygun tarak modellerini seçebilmenize olanak sağlayan ebebek; birçok bilindik markaların ürünlerini ayağınıza getiriyor. Farklı renk ve modellerde, yumuşak kıllı ve yumuşak saplı fırça ve tarak tasarımlarını ebebek’te bulabilirsiniz. Her ailenin bütçesini zorlamadan temin edebileceği tarak çeşitlerini görmeniz için sizleri ebebek’e davet ediyoruz. Unutmayın, indirim ve kampanyalarla alışverişinizi çok daha avantajlı tamamlayabilirsiniz. Ebebek’i takipte kalın!