SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Oyuncak Araba Seti

OYUNCAK ARABA

Bebekler anne-babaların hayatlarında sahip oldukları en değerli varlıklardır. Bu nedenle ebeveynleri, onların sağlıklı ve mutlu bir birey olarak yetişmeleri için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Onları sağlıklı bir şekilde beslemek, kaliteli ve güzel giysileri giydirmek dışında onlarla kaliteli vakit geçirmek ve doğru oyuncaklar almak için de çaba gösterirler. Çünkü bilirler ki, bebeklerinin fiziksel ihtiyaçları dışında zihinsel ihtiyaçları da vardır. Bebekler sevgiyle büyür ve oyunlarla dünyayı öğrenirler. Mutlu ve sağlıklı bir birey yetiştirmenin temeli de oyuncaklardır. Ancak her bebek farklı oyuncaklara ilgi duyabilir. Özellikle farklı cinsiyete sahip bebekler çoğunlukla farklı tipte oyuncaklara yönelirler. Kızlar daha çok oyuncak bebeklere yönelirken erkekler arabalara bayılırlar. Bir oğlunuz varsa, oyuncak sepetinin arabalarla dolmasına hazır olun! Ve bebeğinizin arabalarıyla oynarken aynı zamanda hem el becerilerini hem zekâsını hem de hayal gücünü geliştirmesini istiyorsanız, ona bir oyuncak araba seti alın.

Oyuncak Araba Markaları Nelerdir?

Oyuncak araba markaları şunlardır: 

 • How Wheels
 • baby&toys
 • Fisher Price
 • Birlik
 • Let's be child
 • Vardem
 • Majorette
 • Babysch
 • Can-Em
 • Dede oyuncak
 • Dolu
 • Güçlü
 • King toys
 • Toy Flyer
 • Toysan
 • Yaka Oyuncak

Oyuncak Arabalar, Oğlunuzun Hayal Gücünü Geliştirir

Bebeğinizin çevresini tanıması, motor becerilerinin gelişmesi ve mutlu zaman geçirmesi için oyuncaklara ihtiyacı vardır. Oyuncak satan bir mağazaya girdiğinizde çok fazla çeşit oyuncağın sizi karşılamasına şaşırabilirsiniz. Ancak bunun en büyük nedenlerinden biri, bebeklerin her dönemlerinde farklı oyuncaklara ihtiyaç duymasıdır. 6 aylık bir bebek ile 1,5 yaşındaki bir bebeğin oyuncaktan beklentisi farklıdır. Bu nedenle, siz de bebeğinize beklediğini karşılayacak oyuncaklar almalısınız.

Bir oğlunuz varsa muhtemelen arabalara bayılıyor, en çok onlarla oynamak istiyordur. Siz de oğlunuzun bu istek ve hevesini daha faydalı bir şeye dönüştürebilirsiniz. Ona, birbirine geçirmeli parçalardan oluşan otoparklı set ya da renkli ve virajlı yollardan oluşan tak-çıkar özellikte yol seti gibi oyuncak araba setleri alarak; hem sevdiği arabaları sürmesini daha keyifli hale getirirsiniz hem de bu setlerdeki parçaları birleştirmeye çalışmasını sağlayarak bebeğinizin el ve zekâ becerilerinin gelişmesine katkıda bulunursunuz. Böylece çocuğunuz hayalindeki yolu parçaları birleştirerek kendi kuracaktır. Böylece hem başarma duygusunu tadacak hem de hayal gücünü geliştirecektir. Yollar ve otoyollardan oluşan bu setlerde bulunan stickerları yapıştırarak işi daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Üstelik benzin istasyonu ve tabela gibi küçük ama güzel detaylar, çocuğunuzun hayal gücünü daha da süsleyecektir.

Farkı Yaş Gruplarındaki Bebeklere Farklı Tarzda Araba Seti

Bebeğiniz henüz 1,5 yaşından küçükse, yol ve otoyoldan oluşan setler onun için uygun olmayabilir. Çünkü bebeğinizin, henüz parçaları birleştirip yol yapacak kadar el becerisi gelişmemiştir. Üstelik setlerdeki bazı küçük parçalar, daha küçük bebeklerin kullanımına uygun olmayabilir. Peki bu oğlunuza şirin bir araba seti almanıza engel mi? Tabii ki hayır! Minik oğlunuza alacağınız yumuşak gövdeli çek-bırak otobüsleri hem onun zekâsını geliştirecek hem de canlı renkleri ile bebeğinizin ilgisini çekecektir. Ayrıca yeni yeni emekleyen bebeğinizin kaba motor becerilerine katkıda bulunacaktır. Bu tip oyuncakları 12 aydan büyük bebeklerinize rahatlıkla alabilirsiniz.

Leopar ve kaplumbağadan oluşan bas-çalıştır- gitsin araba seti, 6 aydan büyük bebeğiniz için ideal bir seçim olacaktır. Kaplumbağaya basarak arabayı çalıştıran miniğiniz, böylece hem görsel algısını geliştirecek hem de sebep-sonuç ilişkisi kurmayı öğrenecektir. Keza bebek arazi aracı hem eğlenceli ses efekti hem de ışıklarıyla bebeğinizin ilgisini çekecek hem de çek-bırak özelliğiyle bebeğinizin el becerilerini geliştirecektir.

3 yaş ve üzeri bebekleriniz içinse çöp kamyonu ya da itfaiye kamyonu idealdir. Bu oyuncaklar bebeğinizin oyun kurarak arabalarla oynamasına olanak sağlayacak ve aynı zamanda hem ince hem de kaba motor gelişimlerini destekleyecektir. Aynı zamanda başka arkadaşlarıyla rahatlıkla paylaşabileceği bu oyuncaklar, çocuğunuzun iletişimini de güçlendirecektir.

En Kaliteli Markalarla En Uygun Oyuncak Arabalar ebebek’te!

Birçok ürün kategorisinde hem kaliteli ürünleri hem kolay ulaşılabilirliği hem de uygun fiyatlarıyla ebeveynlerin ve bebeklerinin dostu ebebek, oyuncak araba seti seçmenizde de kolaylık sağlıyor. Oyuncaklarda kendini kanıtlamış markaların setlerine ebebek’te uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Böylece hem çok sevdikleri araba figürünü daha eğlenceli ve eğitici bir hale gelirsiniz hem de bebeğinizin hayal gücünü geliştirmesine olanak sağlarsınız. Bu ürünler sürpriz indirimlerle çok uygun fiyata ebebek’te siz anne-babalara sunulmaktadır.