SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Kameralı Bebek Telsizi

KAMERALI BEBEK TELSİZİ

Ne kadar önlemini alsanız da eviniz, bebeğiniz için tehlikeli olabilir. Gün içerisinde gözünüzü bebeğinizden ayırmamaya çalışsanız da elbette ondan bağımsız bir şekilde yapmanız gereken işler olacaktır. Bu işlerinizle ilgilenirken aklınız hep içeride oynayan bebeğinizde olur. Bebeklerin kaşla göz arasında büyük afacanlıklar yapabileceğinin farkında olan siz, bu esnada oldukça endişeye kapılabilirsiniz. Eğer çalışan bir anne iseniz, işiniz bir tık daha zor olacaktır. Medyadan takip ettiğiniz pek çok iç karartıcı haber, sizi bebeğinizin güvenliği konusunda daha endişeli hale getirecektir. Böyle durumlar için en iyi çare kameralı bebek telsizi edinmek olacaktır. Ancak eğer bu kamerayı bakıcınız varken kullanacaksınız, yasal olarak bakıcınızın bilgisi olması gerektiğini de unutmamalısınız. 

Görüntülü Bebek Telsizi Almak İçin Nedenler

Bebekli bir hayata alışmak her zaman kolay değildir. Çünkü bir bebeğiniz olduğunda, banyo yapmaya zaman yaratmak için bile bin bir çaba sarf edersiniz. Bir süre sonra bu durum sizi elbette ki yoracaktır. Bebeğiniz oyun alanında güzelce oynuyor, yemek yapmak için harika bir zaman. Ancak bu süreçte aklınız hep orada olacak ve sürekli yanına gidip geleceksiniz. Bebeğinizi uyuttunuz, yarım kalan işlerinizi halletmek veya bir kahve yudumlayıp dinlenmek için harika bir zaman. Ancak aklınız sürekli bebeğinizdedir. “Acaba uyandı mı?” veya “Ya kustuysa ve boğulma tehlikesi geçiriyorsa?” gibi sorular aklınızı çelerken, elbette işinizi yarıda bölüp endişe içerisinde bebeğinizin odasına gider ve kontrol edersiniz. Durum geceleri daha da zordur. Bu durum defalarca uykunuzu bölmenize neden olur. Ancak bir görüntülü telsiz edinirseniz, bütün bu stresten kurtulursunuz. Bebek monitörü ile onu takip ederek güvende olduğunu bilirsiniz. Bebeğiniz uyansa dahi, kamera sayesinde güvende olduğunu bilirsiniz ve ona görünmeyerek bebeğinizin tekrar kolayca uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde bebeğinizde uyku düzenini de kolaylıkla ve güvenle sağlayabilirsiniz.

Görüntülü bebek telsizi almak için bir diğer büyük neden ise, bebeğinizi bir bakıcıya bırakıp işe gittiğinizde gözünüzün arkada kalacak olmasıdır. Ebeveynler çoğu zaman haklı olarak bu konuda büyük endişe duyarlar. Gün içinde iş yerinizde dakikalar geçmek bilmez ve siz bebeğinizi düşünmekten işinize odaklanamazsınız. Bu durumda sahip olduğunuz bebek telsizi kamera özelliği taşıyorsa içiniz rahatlayacaktır. Bakıcınızın bilgisi dahilinde kullanacağınız bu kamera ile bebeğinizi kontrol edebilir, içiniz rahat bir şekilde işinize odaklanabilirsiniz.

Kameralı Bebek Telsizlerinin Özellikleri Nelerdir?

Farklı markalara ait çeşitli kameralı bebek telsizleri vardır. Bu telsizlerin pek çok ortak özellikleri bulunmakla birlikte birçok farklı özellikleri de mevcuttur. Bu sektörde önde gelen isimlerin pek çok farklı özelliklere sahip kameralı telsizi bulunmaktadır. Wi-Fi bağlantısı ile telefon veya tablete bağlanabilen, oda ısısını ölçebileceğiniz, anlık video kaydı ve görüntü alabileceğiniz, geniş menzile ve menzil dışına çıkıldığında uyarı özelliğine sahip, ninni ve müzik içeren, gece görüşüne sahip, otomatik kamera döndürme özellikli, karşılıklı konuşma özelliğine sahip, şarj edilebilir üniteli ve dijital zoom gibi pek çok özelliğe sahip bu kameralar, farklı özelliklerin bir arada olduğu ürünlerle ve farklı fiyat aralığında siz ebeveynlere sunulmaktadır.

Ebebek, Farklı Özelliklerdeki Kameralı Bebek Telsizlerini Sizlerle Buluşturuyor

Kaliteli ve güvenilir markaların kameralı bebek telsizi modelleri ebebek’te! Siz de gözünüz arkada kalmadan işlerinizi halledebilmek, uykunuzu bölmeden bebeğinizi kontrol ederek onu sakinleştirebilmek ya da bakıcısıyla baş başa bıraktığınızda istediğiniz her an onun ne yaptığını görebilmek istiyorsanız hemen bu kameralardan birine sahip olmalısınız. Kampanyalı fiyatlarla piyasanın çok daha altındaki bu ürünler için muhakkak sitemizi inceleyin!