SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Oyuncak Setleri

BEBEK OYUNCAK SETLERİ

Küçük yavrularınız yaparak ve yaşayarak öğrenen küçük birer kâşiftir. Oyun, çocuğunuzun kendine has becerileri geliştirmesi için sunulan harika bir fırsattır. Çocuğunuzun kendisine oynaması için verilen bebek oyuncak setleri ve bunlarla oynadığı oyunlar, ruhsal ve fiziksel gelişimini önemli ölçüde şekillendirebilir.

Serbestçe Oynayabileceği Oyun Setleri Hayal Gücünü Geliştirir

Yaşını henüz doldurmuş çocuklar birbirinden ayrılan, tekrar bir araya getirilen; takılan, çıkan ve yerleştirilen oyuncakları severler. Bu nedenle, bebeğinizin bu tarz etkinlikler gerçekleştirebilecekleri oyun setleri ile farklı oyunlar kurabilecekleri oyuncaklar seçmeye çalışmalısınız. Bir yol veya otoban seti, hayvanat bahçesi oluşturması için vahşi hayvanlar oyun seti alabilirsiniz. Bunun gibi tak çıkar parçalara sahip oyuncaklar ile çocuğunuzun hayal gücü gelişirken problem çözme ve mantıksal düşünme becerileri de olgunlaşır.

Çocuğunuz İçin Uzun Süre Kullanabileceği Oyuncaklara Bakmakta Yarar Var

Bebeğinize birçok kez oyuncak aldınız. Kısa bir süre oynadıktan sonra oyuncakların yüzüne dönüp bakmadığı anlar muhakkak olmuştur. Bebeğinizin farklı gelişim aşamalarında kullanabileceği, eğlenceli bir oyuncak seti alarak bu duruma dur diyebilirsiniz. Mesela küçük plastik hayvanlardan oluşan vahşi hayvanlar oyun setini ebebek’ten yavrunuz için satın alabilirsiniz. Bu oyuncak seti, yeni yürümeye başlayan bir çocuk için eğlenceli olabilir. Bebeğinize, bu oyuncaklar için bir karton kutudan hayvanat bahçesi yapabilirsiniz. Bebeğiniz, biraz daha büyüdüğünde ise bu vahşi hayvanlar oyun setindeki figürleri bir öyküyü canlandırmak için kullanabilir.

Problem Çözmeyi Teşvik Eden Oyun Setleri Seçmeye Özen Gösterin

Oyun, yavrularınız için yeni beceriler geliştirme şansı verir. Çocuklar, kendi kendilerine ya da biraz yardımla oluşturabileceği tak çıkar parçalı oyun setleri sayesinde mantıksal düşünme becerilerini geliştirirler. Ayrıca çocukların, oyuncak parçalarının birbirleri ile nasıl birleştiğini anlamasını sağlayarak mekânsal ilişkiler becerilerini geliştirmelerine, el-göz koordinasyonuna ve el parmaklarındaki küçük kaslarını kullanmalarına destek olurlar. Ebebek’te satılan Dolu marka büyük otoban ve spiral yol seti ile yavrularınızın eğlenirken problem çözme yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Hayal Gücünü Harekete Geçiren Oyuncak Seti Seçin

Çocuğunuzun hayal gücünü ateşleyen oyun setleri seçmeye çalışın. Çocuğunuzun hikâyeleri dinleyip canlandırmada kullanabileceği oyuncaklara bakın. Çocuğunuz oyuncakları drama oyunlarına dahil ederse, olayları mantıksal bir sıraya koyma becerisi kazanacak ve oyun dili becerilerini geliştirecektir.

Gerçek Hayatta da Kullanabileceği Oyun Setleri ebebek’te!

Bebeğiniz, sizin gibi büyük ve yetenekli olmak ister. Bu nedenle minik yavrunuz televizyon, cep telefonu, ışık düğmeleri gibi gerçek nesnelerle oynamakla ilgilenir. Çünkü bebekler, çevrelerindeki nesnelerin nasıl çalıştığını anlamaya gayret eder. Bebeğinizin ilgisini çekecek, gerçek hayatta da kullanılan nesnelerin oyun setlerini ebebek’ten alabilirsiniz. Böylece bebeğiniz sizi taklit edebilecek uygun koşullara bebek oyuncak setleri ile kavuşacaktır.

Kız Oyun Setleri & Erkek Oyun Setleri

Anne ve babalarını rol model alan çocuklar, ebeveynlerini oynadıkları oyunlar ile yansıtırlar. Kızlarınıza ve oğullarınıza seçeceğiniz uygun oyuncak setler ile birbirinden farklı oyunlar kurmalarını destekleyebilirsiniz. Kız oyun seti olarak alabileceğiniz mutfak setleri sayesinde bebeğiniz annesi kadar güzel yemekler pişirebilecek ve onun kadar iyi bir anne olabilecektir. Erkek oyun setleri ise genellikle araba ve tamirci setlerinden oluşmaktadır. Hem kızlarınız hem de oğullarınız için kullanılabilen bowling ve oyun figür setleri ile bebeklerinizin hayal güçleri, ince motor kas becerileri ve el-göz koordinasyonları eğlenceli bir biçimde gelişecektir.

Ucuza Eğlenmenin Yolu ebebek’te!

Bebeğinizin oyunlar oynayıp eğlenerek kazanacağı bedensel ve zihinsel becerileri geliştirmek, alacağınız bebek oyuncak setleri ile artık çok kolay. Kaliteli ve bebeğinizin sağlığına değer veren markaların birbirinden sevimli, uygun fiyatlı ve sağlam bebek oyuncak setlerini ebebek’te bulabilirsiniz.