SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Boya Kalemleri

BEBEK BOYA KALEMLERİ

Bebek ve çocukların en zevk aldığı şeylerden biri de ellerinde boya kalemleri ile ulaşabildikleri her yeri çizmektir. Renkli dünyalarını elleri aracılığıyla kâğıda yansıtmak onları en keyiflendiren şeylerden biridir. Çizmek ve renklendirmek bebeğinizin hem el becerisini hem de duyu gelişimini artırır. Bebek boya kalemleri, renkleri ve çeşitleriyle bebeğinizin keyifli vakit geçirmesini sağlarken hayal dünyasına katkıda bulunur.

Renklendirmenin Bebekler Üzerindeki Etkisi

Resim yapmak, küçük yaştan itibaren bebeklerinizin gelişimi için çok önemlidir. Yapmaktan en çok hoşlandıkları şeylerden biri olan bu eğlenceli etkinlik ile bebeğiniz el ve göz koordinasyonunu geliştirirken; renkleri ve şekilleri tanıma, ayırt etme gibi başka meziyetler de kazanır. 3 yaşa kadar çocuklar kitapları ya da boş sayfaları boyamaktan hoşlanırken, 3 yaşından sonra el koordinasyonlarının daha da gelişmesi sebebiyle kendi hayal güçlerini sayfalara yansıtmaya başlarlar. Bebeğinizi bu yönde desteklemeniz, onun hem eğlenmesini hem de öğrenmesi sağlar. Küçük yaşlarda basit renklendirme etkinlikleri ile başlayarak bebeğinize kalem tutmayı ve objeleri taşırmadan renklendirmeyi öğretirken, objeleri tanımasına da yardımcı olabilirsiniz. Tabii bunu kurallar ile sınırlamadan, gönlünce eğlenerek yapmasına dikkat edin. O hayal gücünü genişletirken, siz de her geçen gün gelişimini görmekten keyif alacaksınız.

Yıkanabilir Kalemleri Bebeğiniz Gönül Rahatlığıyla Kullansın

Bu renkli oyuncaklar çoğu yetişkinin kâbusu olabiliyor. Çocuklar özgür dünyalarını dışarı yansıtmaya çalışırken bazen ipin ucunu kaçırabiliyorlar. Siz her ne kadar onlar için çeşit çeşit kitaplar veya resim defterleri alsanız da onlar evin her bir köşesini çizmek isteyecekler. Duvarlar, dolaplar, koltuklar ve hatta beyaz eşyalarınız çocuğunuzun eserleriyle dolabilir. Bu sebepten dolayı, bu kalemleri seçerken yıkanabilir olmasına özen gösterin. Ayrıca bebek boya kalem içeriğinin temiz olmasına da dikkat etmenizde fayda vardır. Bebeğinizin cildine her temas ettiğinde sağlığı hakkında kaygılanmak istemiyorsanız, mutlaka kimyasal içeriğe sahip olmayan, renklendirmesinde doğal ya da gıda boyası kullanılan ürünleri tercih ediniz.

Yıkanabilir Bebek Boyaları Annelerin En Sevdikleri

ebebek’teki yıkanabilir kalemler, 1 yaş ve üstü tüm bebeklerin kullanabileceği şekilde üretilmiştir. Kuru, pastel, keçeli ve parmak boyası gibi birçok çeşide sahip bebekler için üretilen bu ürünlerin en önemli özelliği ise yıkanabilir olması. Siz ne kadar kural koymaya çalışırsanız çalışın, bebeğiniz evin her yerini çizmek için heveslenecektir. Bu yüzden ister bebeğinizin vücuduna ister kıyafetlerine bulaşmış olsun, sabun kullanmadan kolaylıkla temizlenen kalemler ile ebebek’teki prestijli markalar ilk tercihiniz olmalı. Ayrıca minik elleriyle rahatlıkla kavrayabilecekleri kalınlıkta olan bu kalemler ile bebekler keyifli vakit geçirecekler. Yıkanabilir kalemler, yumuşak uçları sayesinde bebeğinizin güvenliğini tehlikeye atmaz. Ayrıca dermatolojik olarak test edilen ve onaylanan içeriği ile bebeğinizin cildi ile uyumludur. Mürekkebi toksik maddeler içermeyen bu bebek boyaları ile bebeğinizin sağlığı güvende olacak.

En Farklı, En Eğlenceli Kalemler ile Bebeğiniz Hem Eğlensin Hem Öğrensin

Resim kalemleri denilince akla hemen elleri kirleten, izi asla çıkmayan ve her yüzeyde kullanılamayanlar gelir. Alacağınız kaliteli kalemler tüm bu durumları ortadan kaldırıyor. Elleri kirletmeyen pastel; ahşap gövdeli hem kuru hem sulu hem de pastel özelliği olan kalemler; ciltten ve kıyafetten kolayca yıkanan keçeli kalemler, çizdikçe renk değiştiren sihirli keçeli kalemler; kâğıt, karton ve tahta gibi farklı yüzeylerde kullanılabilen kalemler ile bebeğinize farklı deneyimler yaşatabilirsiniz. Su bazlı ve yıkanabilir simli tutkallar ile bebeğinizin hem okul projeleri hem de hobilerinde farklı dokunuşlar yaparak farklı işler çıkarmasına yardımcı olursunuz. Tüm bu ürünler, çocuğunuzu eğlence ve öğrenme yönlerinden desteklemeye çalışırken onların hassas sağlığını unutmaz. Doğal malzemelerden üretilen kalemler ile bebeğinizin sağlığı tehlikeye girmez.

En Kaliteli Ürünler ebebek Farkıyla Sizlerle

Her bütçeye uygun, en kaliteli bebek boya kalemleri ebebek’te sizleri bekliyor. Uygun fiyatları ve farklı çeşitleri ile ebebek’ten alacağınız renkli kalemleri bebeğinize güvenle kullandırırken siz de bayılacaksınız. Kampanyalı fiyatlar ve aynı gün kargo imkânı ile ebebek’ten alışveriş yapmak çok keyifli!