SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Küvet Oturağı

BEBEK KÜVET OTURAĞI

İlk bebeğiniz de olsa üçüncü bebeğiniz de olsa minik bir bebeği yıkamak oldukça stresli ve zordur. Özellikle de yeni doğan bebeklerin oturamıyor olması, durumu daha da zorlaştırıyor. Ancak her seferinde bebeğinizi yıkamak için eşinizin eve gelmesini beklemeniz, komşunuzun müsait olmasını kollamanız, kayın validenizi ya da annenizi aramak zorunda kalmanız da bir o kadar streslidir. Alacağınız güvenli bir bebek küvet oturağı ile tüm bu strese bir son verebilir ve kimseye ihtiyaç duymadan bebeğinizi kendi başınıza, dilediğiniz zaman yıkayabilirsiniz.

Neden Bebek Küvet Oturağı Almalıyım?

Minik bir bebeği elinizle tutup sabunlamanız, sabunluyken taşımanız, aynı anda tasla su dökerek durulamaya çalışmanız çok da kolay bir iş değil. Elleriniz ve bebeğinizin vücudu sabunluyken onu kavrayamayıp, elinizden düşürebilir ve bebeğinizi yaralayabilirsiniz. Ayrıca bir elinizle bebeğinizi taşırken aynı anda diğer elinizle su dökmeye çalışmanız, su ve sabunun bebeğinizin; hassas gözüne kaçarak gözlerini tahriş etmesine, ağız ve burnuna kaçarak nefes almakta zorlanmasına sebep olabilir. Bütün bunlara maruz kalan bir bebeğin ise banyo yapmaya karşı olumlu bir tutum geliştirmesini beklemek çok gerçekçi olmaz. Güvenli ve eğlenceli bir banyo deneyimi geçirmek, bebeğinize banyo yapmayı sevdirmek istiyorsanız; evet bebeğinizin gelişim özelliklerine ve sizin kullanımınıza uygun bir bebek küvet oturağı almanız gerekir.

Pratik Bebek Yıkama Seti Modelleri ve Özellikleri

Bebeğinize güvenle banyo yaptırabilmeniz için bebek yıkama seti modelleri ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Ürünler öncelikle su ve sabunla temas ettiğinde kaydırmayacak şekilde, özel yapışkanlı vantuzlar ile banyo zeminine sabitlenebilir. Böylece banyo esnasında kayıp düşmelerden kaynaklı kazaların önüne geçilmiş olur. Bebek yıkama setlerinin en önemli özelliklerinden biri de bebeğin oturak içine kolayca yerleşmesi ve içerisinde rahat olmasıdır. Ürünler kanserojen, toksik madde ve zararlı kimyasallar içermeyen kaliteli malzemelerden üretilir. Bazı bebek yıkama seti modellerinin üzerinde çıngıraklı toplar bulunur. Bu toplar bebeğinizin banyo yaparken aynı zamanda dikkatini banyo dışında başka bir şeye vererek eğlenmesine olanak sağlar. Bebeğinizin ilgisini çekebilecek farklı renk ve desenlerde birçok bebek yıkama seti tasarımı piyasada mevcuttur.

Bebek Banyo Oturağı ve Matı

Bazı ürünler hem bebek banyo oturağı hem de küvet zeminine serilen mat şeklinde tasarlanmıştır. Bu ürün sayesinde bebeğiniz küvet zeminine değil, sadece kendine ait olan hijyenik bir zemine temas eder. Bebek banyo oturağı matı kaydırmaz materyallerden üretilir, böylece istenmeyen kazaların önüne geçilmiş olur. Bazı modellerde ısı uyarı fonksiyonu da bulunmaktadır. Bu fonksiyon suyun sıcaklığına göre renk değiştirerek sizi uyarır. Ürün üzerindeki neşeli şekil ve desenler, bebeğinizin dikkatini çekecek şekilde tasarlanarak aynı zamanda eğlenmeleri amaçlanmıştır.

Henüz Oturamayan Yeni Doğanlara Banyo Desteği Özellikli Oturak

Yeni doğan bebekleri banyo yaptırırken oturtamayacağımızı bilen uzmanlar, banyo desteği özellikli oturak modellerini de tasarlamışlardır. Bu modeller bebeğin tam oturmadan belli bir açıyla uzanmasına olanak sağlar. Böylece bebeğinizi ister duş zeminine ister bebek küvetine yatırıp, güvenle yıkayabilirsiniz. Kaydırmaz özelliği sayesinde zemine tutunarak, kaymayı engeller. Bebek desteği modelli bebek oturağı çeşitleri farklı renk seçenekleriyle üretilerek hem kız hem de erkek bebeklere hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bebek Yıkama Aparatları Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

Bebeğinizi hiç kimseye muhtaç olmadan özgürce yıkayabilmeniz için ihtiyacınız olan bütün bebek yıkama aparatları ve bebek küvet oturağı seçenekleri ebebek’te! Kalitesinden asla ödün vermeyen seçkin markalar, her bütçeye uygun bir fiyat aralığıyla mağazalarımızda sizlere sunulmuştur. Ürünleri inceleyip, uzman satış elemanlarımızdan yardım alarak bebeğiniz için en doğru ürünü tereddüt etmeden seçebilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz ve kampanyaları yakaladığınız sürece bu kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo