SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Mama Sandalyesi Oyuncağı

MAMA SANDALYESİ OYUNCAĞI

Biricik bebeğinizi kucağınıza alalı altı ay geçti bile. Bebeğiniz artık katı gıdalar ile tanışacak ve yavaş yavaş kendi başına oturmaya başlayacaktır. Bebeğiniz katı gıdaya başladığında mama sandalyesi, ona yeni tatlar ve dokular ile denemeler yapması için güvenli bir yer sunacaktır. Ayrıca bu sandalyeler, yemek yedirirken yavrunuzu kontrol altına almanızı ve temizliği rahatça yapabilmenizi sağlar. Bebeğinizi mama sandalyesinde oturtmaya alıştırmak için eğlenceli ve sevimli bir yol olan mama sandalyesi oyuncağı ise bu ürünü kullanırken işinize çok yarayacaktır.

Özel Olarak Tasarlanan Birbirinden Şirin Mama Sandalyesi Oyuncakları

Ebebek’te bulunan, bebeğinizin güvenliğini ve sağlığını düşünen Vardem, Tanny, Kids ve Bondigo gibi kaliteli markalar mama sandalyesi oyuncaklarını, bebeğinizi yemek saatlerinde eğlendirmek için özel olarak tasarlamıştır. Mama sandalyesi oyuncaklarının altında bir vantuz vardır. Bu vantuz mama sandalyesi oyuncağını masaya sabitler ve bebeğiniz oyuncağa dokunsa da oyuncak düşüp yavrunuza zarar vermez.

Bazı mama sandalyesi oyuncaklarında ilgi çekici melodiler veya çıngıraklar vardır. Hoş melodiler ve çıngırağın ilgi çekici sesi, minik kuzularınızın işitme algısını geliştirirken yemek vaktini keyifli kılacaktır. Bazı mama sandalyesi oyuncağında ise kırılmaz aynalar vardır ve bu aynalara bakarak bebeğiniz kendisini ve yüzünü keşfedecektir. Mama sandalyesi oyuncaklarının üzerindeki kuş, arı, kelebek, ayı, tavşan gibi renkli ve hayal gücünü süsleyen figürler ise bebeğinize yemek boyunca arkadaşlık edecektir. Bebekleriniz, mama sandalyesi oyuncağıyla oynayıp fiziksel gelişimlerini destekleyen besinleri alırken, oyuncağın renkli görüntüsü ile bebeğinizin renk duyusunun gelişmesi sağlanacaktır. Kolaca kavrayabileceği tutacaklı yapıya sahip mama sandalyesi oyuncaklarını eline alan bebeğiniz, dokunma duyularını geliştirecek ve ince motor kaslarını çalıştıracaktır.

Mama Sandalyesi Oyuncağı ile Kendinize Zaman Ayırın

Mama sandalyesini sadece yemek yedirmek için mi kullanırsınız? Size deneyimli annelerden tavsiye, bebeğiniz sandalyesinde daha fazla vakit geçirirse yapacak işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Mama sandalye aktiviteleri için birbirinden sevimli ve eğlenceli mama sandalyesi oyuncağı, bebeğinizi güvenli bir şekilde sandalyesinde uzun süre tutacak ve eğlendirecektir. Böylece tüm ilgisi mama sandalyesi oyuncağında olan yavrunuz oyalanırken akşam yemeğinizi hazırlayabilir veya rahatlıkla yiyebilirsiniz. Hatta sofrayı toplayıp bulaşıkları dahi yıkayabilirsiniz.

Mama Sandalyesi Oyuncağını Gittiğiniz Yerlere de Götürebilirsiniz

Bebeğinizle birlikte bir restoranda yemek yemeye giderken veya arkadaşlarınızın yemek davetlerine iştirak ederken yavrunuzun oyalanabileceği neşeli bir mama sandalyesi oyuncağını yanınıza almak sizi oldukça rahatlatacaktır. Birçok mama sandalyesi oyuncağı, mama sandalyesinin tepsisine tutturulması için vantuzlu bir tabana sahiptir. Ayrıca sandalyenin tepsisinden kaldırılabilir ve bebeğinizin elinde oynayabileceği bir oyuncak olarak kullanılabilir. Böyle kullanışlı mama sandalyesi oyuncağı sayesinde gittiğiniz yerlerde bebeğinizi bir çırpıda besleyebilir, ardından o oyuncağıyla oynarken huzurlu bir şekilde yemeğinizi bitirebilirsiniz. Bebeğiniz eğlenceli ve doyurucu bir yemek saati geçirirken siz de rahatça yemeğinizi yiyebilir, üstüne de kahvenizi içebilirsiniz.

Bebeğinizin İlgisini Gürültüsüz Bir Şekilde Toplayabilirsiniz

Yemek yaparken bebeğinizi kucağınızda tutma durumunu sıkça yaşamışsınızdır. Bu sizin için çok yorucu olacaktır ve yemek yapma sürecini zorlaştırıp uzatacaktır. Bebeğinizi sandalyesine oturtursunuz ve sıkılan küçüğünüz ağlayarak ilgi çekmeye çalışır. Susması için önüne birkaç tahta kaşık, kepçe, tel çırpıcı gibi mutfak araç gereci koyarsınız. Bebeğinizin dikkatini toplamayı bu tür araç gereçlerle sağlayabilirsiniz, ancak bunları sandalyesine vurarak çıkardığı gürültüler beyninizi zonklatabilir. Bunun yerine daha etkili ve gürültüsüz bir yöntem vardır ki o da bebeğinizin zevkle oynayacağı birbirinden renkli ve şirin mama sandalyesi oyuncağı almaktır. Mama sandalyesi oyuncağı sayesinde minik yavrunuzun ilgisini sessiz bir biçimde toplayabilirsiniz. Bebeğinizin gürültü çıkarmasına neden olan mutfak aletleri yerinde kalacak ve sadece onun neşe dolu gülüşü kulaklarınızda yankılanacaktır.

Mama Sandalyesi Oyuncağı Fiyatları

Pek çok uzman marka, ebebek güvencesiyle mama sandalyesi oyuncağı fiyatlarını cebinize uygun hale getirdi. Dönen, hoş melodiler çıkaran ve renkli yapısıyla bebeğinizin yemek yemesini kolaylaştırırken eğlenmesini sağlayan birbirinden sevimli mama sandalyesi oyuncakları ebebek’te sizleri bekliyor.