SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Biberon ve Emzik Temizleyici

BİBERON VE EMZİK TEMİZLEYİCİ

Ebeveyn olarak, her zaman bebeğinizin tüm eşyalarının bebeğinizin cildine uygun ve doğal içerikli olmasına dikkat edersiniz. Kıyafet kumaşlarının içeriği, oyuncakları, kullandığınız deterjanlar, banyo ve bakım ürünlerinin tümünün bebeğinizin hassas cildine uygun olmasına özen gösterirsiniz. Organik ya da doğal, bulacağınız en temiz içerikli temizleyiciler ile uzun bir süre bebeğinizi koruyabilirsiniz. Bebeğinizin beslenme gereçlerinin hijyeni ise en önemli konudur. Doğal içerikli biberon ve emzik temizleyici ile bebeğinizi hem kimyasallardan korur hem de gönül rahatlığıyla tüm beslenme araç ve gereçlerini temizleyebilirsiniz.

Bebeğinize Neden Özel Temizleyici Kullanmalısınız?

Bebeğiniz daha doğmadan önce evdeki çoğu kimyasal temizleyiciyi çöpe atarsınız. Sadece bebeğinizin eşyalarını temizlemek için değil tüm ev temizliğinde kullandığınız ürünlere artık dikkat etmeniz gerekir. Özellikle emeklemeye ya da yürümeye başlayan bebekler evin tüm noktalarına ulaşabilir ve sizin kullanacağınız kimyasal temizleyiciler direkt bebeğinizin vücuduna işler. Bu da ileriye yönelik sağlık sorunları ortaya çıkarır. Bu yüzden sadece bebeğinizi değil, kendinizi de düşünerek hem ev hem de kişisel hijyeninizde daha doğal içerikli ürünler kullanarak tüm ailenizin sağlığını koruyabilirsiniz.

Bir diğer önemli konu olan bebeğinizin beslenme araç ve gereçlerinin temizliğinde de aynı özeni göstermeniz gerekir. Daha çok küçük yaşlarda aşırı kimyasala maruz kalan bebeklerde, ilerleyen yaşlarda hastalığa daha kolay davetiye çıkar. Piyasada satılan birçok doğal içerikli biberon temizleyicisi ile bebeğinizin tüm beslenme gereçlerini ve hatta plastik oyuncaklarını gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.

Doğal Biberon Temizleyici ile Bebeğinizin Tüm Eşyalarının Hijyenini Sağlayın

Farkında bile olmadan evde ya da dışarıda sürekli kimyasal maddelere maruz kalırız. Sadece temizlik ürünlerinde değil, giydiğimiz kıyafetten yediğimiz meyve-sebzeye kadar hayatımızın her anında zararlı ürünlerle temas halinde oluruz. Bizim en değerlilerimiz olan bebeklerimizi ise bu durumdan korumak isteriz. Sadece bebeğiniz için değil kendiniz için de bir değişim yaparak doğal içerikli ürünleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Ebebek’te bulacağınız doğal içerikli likit emzik, biberon ve beslenme gereçleri temizleyicileri ile bebeğinizin sağlığı güvende olacak. Doğal ve bitkisel ham maddeler içeren bu temizleyiciler, boya ve kimyasal maddeler içermeyerek bebeğinizin sağlığını korur. Kolay durulanabilir özelliği ile kalıntı bırakmadan hijyen sağlar. Biberon temizleyicisi ile sadece bebeğinizin emzik ve biberonlarını değil; tabak, çatal, kaşık, mama kapları, süt saklama kapları, suluğu dahil tüm beslenme gereçlerini gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Plastik oyuncaklarını da kolaylıkla temizleyecek bu ürünler sayesinde artık tüm kimyasalları çöpe atabilirsiniz.

En Kaliteli Markalar Her Zaman Olduğu Gibi ebebek’te!

ebebek’te güvenilir markalara ait 500ml’lik şişelerde likit biberon temizleyicileri bulabilirsiniz. Hem sağlığınızı hem de bütçenizi düşünen ebebek, mağaza ve internet sitesinden alabileceğiniz bu temizleyicileri kampanyalarla çok uygun fiyata sunabilir. %100 doğal özlü olan bu temizleyici, içeriğinde hiçbir kimyasal madde içermez. Hindistan cevizi, palmiye ağacı, buğday ve patates nişastası gibi doğal ham maddelerden üretilen bu ürün paraben ve boya içermez. Sadece biberon ve emzik değil, bebeğinizin tüm beslenme gereçleri ve hatta plastik oyuncaklarını temizlemede kullanacağınız bu likit temizleyiciye, bütçenizi sarsmayacak uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Organik sertifikaya sahip ürünler, bebeğinizin hassas vücudu için çok uygundur. Ebebek’te bulacağınız bitkisel kaynaklı organik bileşiklerle üretilen biberon ve beslenme gereçleri temizleyicisi boya, parfüm ve paraben içermez. Konsantre olan bu temizleyiciyi belli bir miktar suyun içine koyarak, bebeğinizin lekeli ve kirli tüm beslenme gereçlerini ve plastik oyuncaklarını rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Fazla köpürmeyen ve kolay durulanan özelliği ile temizlik çok daha kolay olacak.

Bebeğinizin Sağlığı ebebek ile Güvenilir Ellerde!

ebebek, her zaman sizin ve bebeğiniz için en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri seçer. Sizde uygun fiyatlarla bebeğinize daha sağlıklı bir hijyen sağlayabileceğiniz temizleyicilere sahip olabilirsiniz. Biberon ve emzik temizleyici ile bebeğinizin beslenme gereçlerini gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Bebeğiniz sağlıkla size gülümserken, siz de bu anların keyfini çıkarırsınız.