SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Alt Üst Takım

BEBEK ALT ÜST TAKIMLAR

Annelik, o minicik yavruya sahip olmak duygusu müthiştir. Ancak bebek bakmak her zaman öyle toz pembe değildir. Çünkü bebeğinizi büyütürken aynı anda bezi, sütü, yemeği, oyun zamanı, kitap saati, banyosu, kıyafetleri gibi birçok şeyi düşünür ve bunları en iyi şekilde yapabilmek için sürekli olarak organize çalışırsınız. Kolay olmadığının biz de farkındayız. Ama bazı konularda biraz pratik olmak, işinizi daima kolaylaştırır. Özellikle bebeğinizi giydirirken pratik olmanız önemli. Bebek ve çocukların sık sık kıyafet değiştirme ihtiyacı duyduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak, bebek alt üst takım seçenekleri size giyim konusunda hem zamandan hem parasal olarak ciddi bir tasarruf sağlayacaktır.

Annelerin, Bebek Takımları Tercih Etme Sebepleri

İster evde ister dışarıda olun, miniğiniz yemek yediğinde, altını kirlettiğinde ve oyun oynadığında sürekli üzerini kirletir. Üstü kirlenen bebeğin sık sık kıyafet değiştirmesi gerekecektir ve siz anneler çoğu zaman bebeğinizin dolabını açıp “Bu alt, şu üste uyar mı; bu renk pantolon şu renk sweatshirte uymadı” diye kara kara düşünürsünüz. Size tavsiyemiz, evde bolca alt üst bebek takımları bulundurmanızdır. Aldığınız kıyafetler takım olduğunda; yıkanıp kuruduktan sonra ve ütü yaptığınız esnada takımları birlikte iç içe katlayıp hazırlarsanız, ihtiyaç duyduğunuzda hemen elinizin altında kombin kıyafetiniz olur. Dışarı mı çıkacaksınız, çekmeceden hemen bebek takımını kapıp, uydu mu uymadı mı derdi olmadan çantaya atın. İsterseniz diğer bebek takımları ile farklı kombinler yaparak daha çok kıyafet seçeneğine sahip olabilirsiniz. Bebek alt üst takım, şıklık ve kullanım kolaylığı dışında rahatlığı bakımından da tercih edilen bir ürün seçeneğidir.

Bebek Alt Üst Takım Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Bebek takımları ilk etapta, birbirleriyle uyumlu parçaların bir araya gelmesinden dolayı şıklıklarıyla dikkat çeker. Ancak biz tecrübeli anneler ve ebebek olarak biliyoruz ki, bebeğimize kıyafet seçerken şıklıktan önce aramamız gereken başka özellikler de vardır. Öncelikle ürünün yapımında kullanılan kumaş kanserojen içermemeli ve %100 pamuk ya da pamukla birlikte bambu, keten, ipek gibi doğal malzemeler kullanılmalıdır. Üründe nikel içermeyen çıtçıt, düğme ve fermuar gibi malzemeler, bebeklerin yutmasına imkân vermeyecek şekilde sağlam yerleştirilmiş olmalıdır. Sıkıştırmayan elastik bel bandı, genişleyebilir omuzlar, makinede yıkanabilir olma özelliği bebek takımlarında dikkat edilmesi gereken özelliklerdir.

Farklı Model Seçenekleri ile Erkek Bebek Takımlar

Erkek bebeklere özel marina temalı koleksiyonlar; fil, aslan ve köpek gibi hayvan temalı tasarımlar sık tercih edilen ürünlerdir. Bu temalar yelekli takımlarda; yelek üzerine kullanılırken, 3’lü ya da 2 ‘li bebek sweatshirt takımlarında ise; üst parçanın ön yüzüne ya da alt parçanın diz, popo kısmına baskı ve nakış seçenekleri ile yerleştirilerek çok cici tasarlanmışlardır. Genelde bu cicili bicili tasarımlarda sarı, yeşil, mavi, kırmızı gibi canlı renkler kullanılır. Gömlek-ceket-pantolon ve hırka-gömlek-pantolon gibi 3’lü erkek bebek takımlar ise şıklık ve sadelik arayanlar için iyi bir tercihtir. Bu takımlarda lacivert, bordo, gri, siyah gibi daha koyu ve erkek bebeğinize karizma ve şıklık katacak renkler kullanılır. Takımların her bir parçası ayrı ayrı, kolaylıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. 

Kız Bebek Takımları Modelleri

Elbise-çorap, etek-sweatshirt, tayt-body, şort-tshirt gibi 2’li ve bunlara ek olarak üste ceket, yelek, hırka, içeren 3’lü kız bebek takımları anneler tarafından sık tercih edilen modellerdir.  Tabii ki bu takımların en dikkat çeken özelliği süslü kızlarımız için kurdele, fiyonk, kruvaze tütü, fırfır ve kürk gibi aksesuar kullanılarak tasarlanmış modeller olmasıdır.  Çiçek, hayvan, marina temalı koleksiyonlar için çoğunluk olarak pembe, beyaz, lila ve kırmızı renkler kız bebek annelerinin tercihleri arasındadır.

Seçkin Markalarda, Her Bütçeye Uygun Bebek Alt Üst Takım Fiyatları ebebek Mağazalarında

Marka olarak kaliteden asla ödün vermeyen ebebek hem sağlıklı malzemelerden üretilmiş hem de şıklığı ile dikkat çeken bebek alt üst takım seçeneklerini bir araya getirdi. Farklı renk ve model seçeneklerini yaş gruplarına göre kategorize ederek, ebebek mağazalarında siz annelere sunuyor.