SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Sweatshirt

BEBEK SWEATSHIRT

Bebeğinizin rahatça koşması, zıplaması, oturması ve kalkması sağlıklı bir fiziksel gelişim gösterebilmesi için önemlidir. Tüm bu hareketleri yapabilme özgürlüğünü bebeğinize sağlayan en önemli etken, giysileridir. Bebeğinizin giysileri ne kadar rahat olursa, bebeğiniz de o kadar kolay hareket edip, oynayabilir. Bebeklerde rahatlık deyince bebek sweatshirt akla ilk gelen kıyafetlerden biridir.

Anneler Sweatshirt Tercih Ederler, Çünkü;

Sweatshirtler bebeklere esnek ve rahat hareket kabiliyeti sağlarken, anneler için de kullanım kolaylığı sağlar. Mesela bir bebek sweatshirtünü eşofman altı ile giydirirseniz; bebeğinizin evde, kreşte ya da okulda giyilebileceği spor bir kıyafet elde etmiş olursunuz. Aynı sweatshirtü bebeğinize şık bir şort, tayt ya da pantolonla giyildiğinizde gezmeye giderken giydirebileceğiniz şık bir kombin yapmış olursunuz. Bir kıyafeti birçok farklı ürünle giydirebilmek, anneler için kullanım kolaylığının yanında bütçeden tasarruf da sağlar. Bu ürünlerin, kumaş cinsinden dolayı ütü ihtiyacının olmaması da anneler için başka bir kolaylıktır. Yıkanmış ve kurutulmuş olan ürünü, askıdan ya da kurutma makinesinden çıkarır çıkarmaz güzelce katlarsanız, ütülenmiş gibi muntazam olur.

Her Bebeğin Gardırobunda Olmalı, Dört Mevsim Kullanılmalı

Bazı giysi çeşitleri vardır ki, hiçbir zaman hurçlara konup baza altlarına kalkmaz; çünkü her mevsim ihtiyaç duyarız. İşte sweatshirtler de bebekler için vazgeçilmez bir giysidir. Peki hangi mevsimde, hangi ürünler kullanılmalı?

Yaz Mevsiminde Sweatshirt: Yazın sweatshirt mü giyilirmiş diyenlere cevabımız, “elbette giyilir” olacaktır. Yaz mevsiminde, gündüzleri ne kadar sıcak olsa da akşamları serin olur. Serin yaz akşamlarında bebeğinizi kısa kollu kıyafetle dışarıda gezdirirseniz, miniğinizi hasta edebilirsiniz. Bu nedenle serin geceler için ince pamuklu kumaştan yapılmış bisiklet yaka ya da kısa kollu tişörtünün üzerine giydirebileceğiniz, önü fermuarlı bir sweatshirt, daima yanınızda taşımanız gereken bir giysidir. Önden fermuarlı olan ürünleri isterseniz hırka gibi önü açık şekilde kullanabilirsiniz.

Kış Mevsiminde Sweatshirt: Kış mevsiminin karlı günlerinde polar ve boğazlı sweatshirt en çok tercih edilen ürünlerdendir. Kalın pamuklu kumaştan yapılmış, balıkçı ve bisiklet yaka sweatshirt de bebeğinizi soğuktan korumak için iyi bir seçenektir.

İlkbahar ve Sonbahar Mevsiminde Sweatshirt: Bu mevsimler, ani hava değişikliklerinden dolayı bebeklerin en sık hastalandığı dönemdir. Hava güneşli ve sıcakken, birden güneş bulutun arkasına saklanır ve gölge olunca bebeğiniz üşür. Bazen de hava soğuk diye miniğinizi kat kat giydirip dışarı çıkarırsınız, ancak yarım saat sonra güneş çıkar ve bebeğiniz terler. Bu güvensiz havalarda size tavsiyemiz, bebeğinize ince pamuklu bisiklet ya da V yaka bir sweat giydirip, yanınızda da yağmur ve rüzgar ihtimaline karşı bebek kapüşonlu sweat bulundurmanızdır. Böylece her hava koşuluyla rahatlıkla başa çıkabilirsiniz.

Kız Bebek Sweatshirt Modelleri

Kız bebek annelerinin biraz süslü olduğunu bilen ebebek, kız anneleri için hem süslü hem de bebeğin içinde rahat edebileceği organik ürünleri seçerek, mağazalarında sizin için satışa sundu. Kızlarınız için pullu, simli, fırfırlı, baskılı ve lisanslı bebek sweatshirt modelleri birçok renk seçenekleriyle mağazalarımızda yer almaktadır. Kızlar için yakalı, gömlek görünümü verilmiş ve alttan çıtçıtlı modelli ürünleri, şık ve tüllü eteklerle bile kombinleyebilirsiniz. Alttan çıtçıtlı olması bebeğinizin gün içinde belinin açılmasını, aynı zamanda kıyafetinin dışa çıkıp çirkin görünmesini de engeller.

Erkek Bebek Sweatshirt Modelleri

Erkek anneleri daha çok lisanslı ürünleri tercih eder. Bunun yanında baskılı desenli, kulaklı, aplikeli ürünler de bebeğinizin üzerinde çok cici duracaktır. Anneler, erkek bebek sweatshirt modelleri arasında genelde renk olarak gri, beyaz, mavi, sarı ve yeşil renk ürünleri; yaka olarak da balıkçı ve bisiklet yaka ürünleri tercih eder.

Uygun Bebek Sweatshirt Fiyatları ve Kaliteli Markalar Ebebek’te

Bebeğimiz için daima en iyisini isteriz ve mevzu o olunca hiçbir masraftan kaçınmayız. Ancak her zaman pahalı ürün, kaliteli ürün demek değildir. Doğru adreste aradığınız sürece, her bütçeye uygun kaliteli ürünü bulabilirsiniz. ebebek mağazalarında; Seçkin markalı bebek sweatshirt fiyatları değişen geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Mağazalarımız ve internet adresimizden kampanyalarımızı takip ederek, çok daha uygun fiyata bile bebek sweatshirt bulabilirsiniz.