SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Tayt

BEBEK TAYT

Bebeğinizin bedensel gelişimini tamamlaması için birçok fiziksel aktiviteye katılması önemlidir. Parklarda oynayacağı oyunlar sayesinde koşacak, zıplayacak, tırmanacak, oturacak ve kalkacaktır. Bu bedensel hareketleri, rahat edemeyeceği kıyafetler ile yapması mümkün müdür? Cevabı hepiniz tahmin edersiniz ki hayır. Minik kuzularınızın rahatça koşturup oynamaları için onlara özgür hareket olanağı sağlayan kıyafetler seçmelisiniz. Tombul bacaklar için vazgeçilmez rahatlıkta bir giysi varsa o da bebek taytıdır. Bebek tayt, ister kız bebeklere isterse erkek bebeklere giydirilebilen bir giysidir.

Bebek Tayt Modellerindeki Çeşitlilik Giderek Artıyor

Tatlı yavrularınızı, arkadaşlarıyla parkta, kreşte veya gezmelerde buluştururken birbirinden güzel bebek tayt modelleri ile rahatlığına önem verdiğiniz kadar şıklığına da özen gösterebilirsiniz. Kızlarınız tayt giydiklerinde bu giysisini tişörtleriyle, kazaklarıyla, gömlekleriyle, kısa elbiselerle, tuniklerle, tütülerle ve hatta kısacık şortlarıyla dahi kombinleyebilirler. Aynı şekilde oğullarınız da gömlek, kazak ve sweatshirtleriyle şıklıklarını tamamlayabilirler. Bileklere kadar uzanan bebek tayt modelleri varken baldırlarda sonlanan kapri denilen taytlar da bulunmaktadır. Hangi renk, desen ve modeli seçerseniz seçin küçük bebeğinize yakışan uygun modeli ebebek’te bulabileceğinizi söyleyebiliriz.

Kız Bebek Taytındaki Detaylar Sevimlilik ve Şıklık Katıyor

Bebek tayt modellerinde çeşitlilik giderek artmaktadır. Kızların tayt modellerinin arka kısımlarına eklenen fırfırlar, bileklerindeki kurdeleler, yanlardaki püsküller, üzerine eklenen parlak taşlar ile sevimlilik hat safhaya ulaşmaktadır. Kız çocukları için kullanılan favori baskı puantiye, çiçek ve leopar desenlerdir. Böyle hareketli şekillerle üretilen tayt modellerini düz renklerde ve desensiz üst kıyafetler ile tamamlarsanız modaya uygun bir görüntü elde edersiniz. Kız bebek taytları ile minik kızınızı dünya tatlısı bir moda ikonuna çevirebilirsiniz.

Oğlunuza Erkek Bebek Taytlarını Gönül Rahatlığıyla Giydirebilirsiniz

Bebek taytı deyince, akla ilk kız bebekler gelir. Aslında günümüzde bu görüş, git gide aşılmaktadır. Tayt, esnek bir yapıya sahip olduğundan hareket kabiliyetini kısıtlamaz. Oldukça fazla enerjiye sahip erkek çocukları, erkek bebek taytları ile modaya uygun bir görünüm yakalayabilirler.

Tasarımcılar, jean görünümüne sahip bebek tayt modelleri de üretmektedir. Bu sayede oğullarınız, görünüşlerindeki şıklıktan ödün vermezken hareketlerini de kısıtlamak zorunda kalmayacaktır. Erkek bebek taytları ile çocuğunuz gün içerisinde sınırlanmayacak, özgürce hareket edebilecektir.

Bebek Taytlarını Hangi Mevsimde Tercih Etmeliyiz?

Bazı kıyafetler için mevsimsiz tanımını kullansak pek de yanlış olmayacaktır. İşte çocuk taytı da bu kategoriye girmektedir. Pamuklu kumaştan yapılmış bir çocuk taytı teri emecek ve nefes alabilecek bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bebek taytının bahar ve yaz aylarında cıvıl cıvıl desenleriyle tercih edilmesinde yarar vardır. Ayrıca kış mevsiminde ince olan taytlar, çocukların bacaklarını sıkıca sarmaladığından külotlu çorap vazifesi görecektir. Aşırı soğuklarda bir başka giysinin altına tayt giydirerek onun üşümesini engelleyebilirsiniz. Kadife kumaştan yapılan taytlar ise kışın başlı başına bir koruyucu olacaktır.

Çocuklar Taytı Severek Giyecekler

Çocuğunuzun hassas tenine uyumlu, anti alerjen ve antibakteriyel kumaş türleriyle üretilen taytlar sayesinde yavrunuzun cildi hiç kızarmayacaktır. Böylece hem evde hem de gezmeye çıktığınızda, her çocuk taytı severek giyecektir. Pamuklu kumaşlarla üretilen çocuk taytları yavrunuzun cildinin nefes almasını sağlayacaktır. Çocukların bedenini saran rahat ve esnek yapıya sahip taytlar, yıkamaya dayanıklı kumaşlar ile üretilmelidir. Bu sayede yıkama ve kurutma işlemlerine maruz kalan taytlar şekil kaybetmeyecektir. Bu şekilde sevgili yavrularınızın çocuk taytlarını, uzun bir süre severek giymelerine olanak sağlayacaksınız.

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Çocuk Spor Taytları

Çağımızın hastalığı obeziteden, yavrularının etkilemesini hiçbir ebeveyn istemeyecektir. O zaman çocukları tablet ve bilgisayarların başından alarak sporla tanıştırmanın tam vakti!  Sağlıklı bir yaşam için çocuğunuzun yönleneceği bedeni ve zihni geliştirecek aktivitelerde çocuk spor taytı, yavrunuzun rahat ve özgürce hareket etmesini sağlayacak bir giysi olacaktır. Çocuk spor taytı, miniğinizin sağlıklı bir şekilde form tutmasını sağlayacak egzersizlerde denge kurma, atlama, yuvarlanma ve gerinme gibi hareketleri zorlanmadan yapmasını sağlayacaktır.

Ebebek’te Uygun Fiyatlı Bebek Tayt Seçenekleri Sizleri Bekliyor

Acil durumlarda dahi kolayca kombinleyebileceğiniz bebek tayt modelleri sayesinde kreşte, sokakta, parkta, misafirlikte küçük meleğinizin şıklığına şıklık katarken rahatlıktan da ödün vermezsiniz. Ebebek’teki türlü desen, renk ve kaliteli kumaş dokusuna sahip kız ve erkek bebek taytlarına hesaplı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.