400 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

YardımYardım
SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Hamile Giyim

HAMİLE GİYİM

 

O çift çizgiyi gördüğünüz ilk andan itibaren içiniz pır pır etmeye başlar. Hamilelik, bazı zor semptomları olsa da çoğunlukla kadınların geriye dönüp baktığında özlemle andığı zaman dilimidir. İlk tekme atışını hissetmek, kız ya da erkek olacağını tahmin etmek ve kime benzeyeceğini düşünmek hamileliği güzel kılan şeylerdir. Hamilelikte duygusal olarak değişim geçirdiğinizi muhakkak fark edeceksiniz, peki ya fiziksel değişim? Hamileliğin ilk zamanlarında, gebelik semptomları dışında hamile olduğunuzun fiziksel bir göstergesi bulunmaz; ancak haftalar ilerledikçe aynada bazı değişiklikler fark edeceksiniz. Günden güne o fark iyice belirginleşecek ve dolabınızdaki kıyafetler üzerinize olmamaya başlayacak. O zaman hamile giyim alışverişini neden ileri bir tarihe atalım ki? Haydi anne adayları, üzerinizdeki giysiler dar gelmeye başlamadan kendinize rahat kıyafetler bakmaya ne dersiniz?

 

Hamile Kıyafetlerine Kaçıncı Aydan İtibaren İhtiyaç Duyacağım?

 

Hamilelikte kadınların en çok korktuğu şeylerden biri de kilo almaktır. Hamileyken kilo alan tek kadının bir tek siz olduğunu mu sandınız? Hamilelikte kilo alımının kaçınılmaz olduğunu unutulmamalısınız. Elbette her kadının aynı düzeyde kilo alacağını da söyleyemeyiz. Bu, birçok faktöre göre kadından kadına değişmektedir. Kimi kadınlar daha erken aylarda hamile kıyafetleri ihtiyacı duyarken kimileri de daha ileri aylarda duyar. Ancak ortalama olarak ilk trimesterden sonra hamile kıyafetlerine ihtiyaç duyacaksınız. Genel olarak, vücudunuzun başka bölgelerinden kilo almasanız dahi büyüyen göbeğiniz eski kıyafetlerinizin içine girmenizi engelleyecektir. Yani eninde sonunda hamile kıyafetleri satan mağazaların kapısını çalacaksınız. O zaman, hem birçok model ve desende hem de elbiseden pantolona kadar birçok giyim parçasının bir arada bulunduğu ebebek mağazalarını, ister dışarıda dolaşırken isterseniz de evinizde otururken gezmenizde fayda var.

 

Gebelik Giyimde Öncü Markalar ebebek’te

 

Biz kadınlar kendimize bakmayı severiz. Gerek saçımız makyajımız olsun, gerekse kılık kıyafetimiz olsun günün modasına uyarak modern bir görünüm elde etmek isteriz. Hamile olduğumuzda, özellikle kilo aldığımızda ve karnımız şiştiğinde bu gibi şeyleri artık yapamayacağımızı düşünüp endişeye kapılmamalıyız. Hamileyken de bakımlı ve modern görünebiliriz. Eskiden belki çok fazla seçenek yoktu ve büyük beden normal giyeceklerle hamilelik geçiriliyordu; ancak şimdi öyle mi? Gebelik giyim sektörü zamanla daha da genişliyor. Zamansız parçalar üreterek modadan geri kalmayan birçok marka, birçok çeşit gebelik giyim ürünleriyle ebebek’te yerini almakta.

 

Zamansız Hamile Modelleri

 

Karnı büyüyen anne adayları için modadan geri kalmayan, şık ve rahat hamile giyim çeşitleri olduğundan bahsetmiştik. Herkesin zevki birbirinden farklıdır. Bu fark, giyim sektöründe çok daha fazla açığa çıkmaktadır. Dönem dönem belli giysiler moda olur, sonra da unutulur gider; ancak bazen öyle modeller çıkar ki, yıllar sonra giyseniz dahi modern görünür. Biz de buna zamansız giysiler deriz. Hamile modelleri de genellikle zamansızdır. Bu kıyafetlerle şimdi de bundan 5 yıl sonra bebeğinizin kardeşine hamile kaldığınızda da modern bir görünüme sahip olacaksınız. Dar paça jeanler, bol paça kumaş pantolonlar, süper kahramanlı tişörtler; uzun ya da kısa, çiçekli ya da sade desenli elbiseler, pijamalar, çamaşırlar, sütyenler ve aklınıza gelebilecek her türlü tekstil ürünü hamileler için de üretilmektedir.

 

Daha önceleri hamile giyim ile ilgili pek fazla bilgiye sahip olmamış olabilirsiniz; ancak gebe kalıp da yeni kıyafetler araştırmaya başladığınızda muhakkak ebebek karşınıza çıkacak ve gördüğünüz seçenekler karşısında adeta şaşkına döneceksiniz. Hamileliğiniz ister yaza ister bahara isterse de kışa gelsin, hiç fark etmez. Her mevsime ve her keseye uygun hamile modelleri siz değerleri anne adayları için ebebek’te. Üstelik sık sık takip ederseniz, ünlü markaların kaliteli ürünlerini indirimdeyken yakalayabilir ve piyasadaki en ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

 

Eski Pantolonlara Sıkışmak mı? Yoksa Hamile Pantolonlarını Duymadınız mı?

 

Hamileler illa elbise giyer diye bir kaide elbette ki yok. Karnınız burnunuza gelmiş olsa da pantolon giyebilirsiniz. İster dar ister bol paçalı, ister Jean isterse kumaş olsun her çeşit hamile pantolon modelleri mevcuttur. Hamile pantolonları, karın bölgesinde ekstra esnek kumaş parçası bulundurur. Böylece pantolon vücudunuzda sabit bir şekilde durabilecek, ama sizi sıkmayacaktır. Bebeğinizin rahatlığı sizin için oldukça önemli değil mi? O zaman eski pantolonlarınıza zorla sığmaya çalışmayı bırakın ve kendinize esnek, organik ham maddeler kullanılmış, modern tarzda hamile pantolonları alın. Hamile giyim sektörü git gide sizlere daha geniş seçenekler sunmaktadır. Siz bebeğini ve rahatını düşünen anne adayları, sektörün en kaliteli ürünlerini ebebek’te incelemeye ne dersiniz?