SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Emzirme Sütyeni

EMZİRME SÜTYENİ

Hayatınıza yeni bir bireyin katılacak olması, aynı zamanda yeni birçok şeyin alınmasını da gerektirecektir. İhtiyacınız olabilecek ürünleri almak bütçenizi biraz yoracak olsa da bunların çoğu sizin ve bebeğiniz için zaruri ürünlerdir. Hamilelikte vücudunuz değişime uğrayacak ve sevdiğiniz birçok giysiyi geçici olarak rafa kaldırmanız gerekecektir. Bu sizi korkutmasın; çünkü kadınlar hamileyken ayrı bir güzelliğe sahip olurlar. Bu anların tadını çıkarıp vücudunuza uygun kullanışlı ürünler almak sizi mutlu edecek ve de yormayacaktır. Emzirme sütyeni de hem gebelikte büyüyen göğüslerinize uyum sağlayacak hem de bebeğinizi emzirmeye başladığınızda sizi eziyetten kurtaracak kullanışlı ürünlerden bir tanesidir.

Hamile Sütyeni Değişen Vücudunuzun Başlıca İhtiyacı Olacaktır

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren hayatınızda birçok köklü değişiklikler olacaktır. Bu değişiklikler, beslenme alışkanlıklarınızdan giysilere kadar uzanır. Gebelik süreci başlar başlamaz hormonlarınızda da ani değişiklikler olmaktadır. Bu değişiklikler sizde psikolojik etkiler yaratabildiği gibi fiziksel etkiler de yaratacaktır. Karnınız, bebeğiniz günden güne büyüdüğü için elbet şişecek, ancak onun da öncesinde göğüsleriniz büyümeye başlayacaktır. Hatta hamile olduğunuzu anladığınız o ilk dönemlerde muhtemelen göğüslerinizde hassasiyet hissetmişsinizdir. Bunun sebebi, hormonlarınızın memenizi emzirmeye hazırlamasıdır. Zaten hamile kaldığınızda her şeyin ne kadar muntazam bir şekilde gerçekleştiğine tanık olacak ve evrenin bu mucizesine hayran kalacaksınız. Hamile olan anne adaylarının vücutlarındaki değişime kolayca uyum sağlayabilmeleri adına ebebek, anne ve bebek ürünlerindeki her kategoride olduğu gibi hamile sütyeni kategorisinde de size her türlü kolaylığı sağlıyor.

Destekli Emzirme Sütyeni ile Hem Rahat Hem de Şık Olun

Kadınların çoğu günlük hayatta iç çamaşırı olarak sütyen kullanırlar. Sütyen kullanmak, hem giydiğimiz kıyafetleri daha iyi gösterir hem de göğüslerimizin sarkmasını geciktirir. Bu nedenle birçok çeşide sahip sütyenler, dolaplarımızın vazgeçilmez birer parçasıdır.

Hamile kaldığımızda ve bir bebek dünyaya getirdiğimizde de yine sütyen kullanmaya devam ederiz. Hatta genellikle bir çeşidi ile yetinmeyiz. Emzirme sütyen çeşitlerinden biri olan destekli emzirme sütyeni, biçimli duruşuyla özellikle dışarıda giydiğimiz kıyafetlerde daha şık bir görüntü oluşturur. Böylece hem eski alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiş oluruz hem de sütyenin üstte bulunan klipslerini kolayca açarak her an her yerde bebeğimizi rahat bir şekilde emzirebiliriz.

Kaplı Emzirme Sütyeni Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Nihayet kendinize bir iyilik yapıp, destekli ya da süngerli emzirme sütyeni olarak da bilinen kaplı emzirme sütyeni almaya karar verdiniz. Peki bu sütyenleri alırken nelere dikkat edeceğinizi biliyor musunuz? Öncelikle bu dönemde kullanacağınız sütyenlerin altlarında tel olmamasına dikkat edin; çünkü bu şekildeki sütyenler süt keselerine baskı yaparak meme enfeksiyonu (mastit) oluşmasına neden olabilir. Alacağınız kaplı sütyenin pamuklu yapıda olması oldukça önemlidir. Sentetik ürünler sizi terletebilir ve rahatsız hissetmenize yol açabilir. Pamuklu ürünlerde cildiniz rahat bir şekilde nefes alacaktır.

Kaplı sütyenleri seçerken dikkat etmeniz gerek bir diğer nokta ise bedeninize uygun ürünü seçmektir. Sizi sıkan bir emzirme sütyeni ile hem rahat edemezsiniz hem de süt kanallarınız olumsuz etkilenebilir. Göğüslerim nasılsa büyüyecek diye alınan büyük bedenlerde askı ve kopçalar size uymayabilir. Bu nedenle tam üzerinize olabilecek bedeni seçmeniz önemlidir.

Toparlayıcı Emzirme Sütyeni ile Göğsünüzü Bir Beden Küçültün

Eğer göğüslerinizin fazla büyümesinden şikâyetçiyseniz, toparlayıcı emzirme sütyeni imdadınıza yetişecektir. Bu sütyenler genellikle esneyen balenlere sahiptirler. Bu şekilde göğüsleriniz destekli bir şekilde toparlanacak, süt bezleriniz zarar görmeyecek ve üstelik bir beden de küçüleceksiniz. Hem rahat hem de şık olan bu sütyenlerin organik ham maddelerden ve yüksek oranda pamuktan üretilmiş olması da oldukça önemlidir. Genellikle üstten kolayca bir şekilde açılan klipsleri sayesinde her an bebeğinizi rahatlıkla emzirebilirsiniz.

En Uygun Emzirme Sütyeni Fiyatları Ebebek’te! 

Kaliteli markalara ait çeşit çeşit emzirme sütyeni bulunduğundan, aradığınız sütyeni ebebek’te bulacağınıza eminiz. Herkesin sütyen tercihi farklı olabilir. İster bir beden küçültücü toparlayıcı özellikte ister şık görünümlü süngerli olanlardan; ister klasik model ister kruvaze olanlardan; ister önden açılan isterseniz de üstten klipsleri olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerle emzirirken şık görünmeye devam edeceğinizden şüpheniz olmasın. Üstelik beyaz, siyah ve ten rengi gibi seçeneklerden kıyafetlerinize uyumlu olan renkleri alabilirsiniz. Bu ürünlere sürekli ihtiyacınız olacağınızdan birkaç çeşit almanızda fayda vardır. Ebebek’te her bütçeye uygun emzirme sütyeni fiyatları ile aradığınız ürüne rahatlıkla ulaşabilir, üstelik indirim fırsatlarından da faydalanabilirsiniz