SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Telsizi

BEBEK TELSİZİ

Bebekler ebeveyn ya da bakıcılarını gün içinde hep yanlarında isterler. Onlar, uyuduklarında veya oyuna daldıklarında siz de işlerinizi yapmak istersiniz. Eviniz ister büyük ister küçük olsun, bazen işe daldığınızda ya da uyuduğunuzda bebeğinizin sesini duymayabilirsiniz. Gün içinde bebeğiniz uyurken daha huzurlu vakit geçirebilmek için bebek telsizi kullanabilirsiniz.

Alışveriş Listenizin Bir Numarası Bebek Telsizi Olacak

Ebeveyn olmak, hamile kaldığınız andan itibaren her an onu koruma içgüdüsüyle yaşamak demek. Minik bebeğiniz sürekli size ihtiyaç duyar. Kendi kendine bakmayı öğrenmesi yıllar alır ve bu süreçte siz, her türlü gereksinimlerini canı gönülden giderirsiniz. Gündüz ya da akşamları bebeğiniz uyuduğu zaman kendinize vakit ayırarak ya dinlenmek istersiniz ya da yarım kalan işlerinizi tamamlarsınız. Günün tüm yorgunluğu üstünüzde dinlenirken ya da işe dalmışken uyanan bebeğinizin sesini duymayabilirsiniz. Bunun stresini, bebeğiniz her uyuduğunda yaşamak istemiyorsanız bir tane bebefon edinmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede bebeğinizle ayrı odalardayken rahat bir şekilde onu kontrol edebilirsiniz. Ses aktarım özelliği olan dijital bebek telsizlerinin yanında, kameralı seçeneklerini de gözden geçirmenizde yarar var. Bazı bebeklerin özellikle gündüz uykusu çok hafif olur. Acaba uyandı mı, üstünü açtı mı, beşikten mi sarkıyor gibi endişelerinizi, bebeğinizin odasına girmeden giderebilirsiniz.

Bebek Telsizi Alırken Bunlara Dikkat Edin

Telsiz alırken kendi ihtiyaçlarınıza göre bir model seçmenizde fayda vardır. Bunun yanı sıra bazı temel özelliklerine de dikkat etmeniz gerekir. Dijital DECT teknolojisi ile başka telsizlerin frekanslarına karışması ve evdeki elektronik aletlerin sizin telsizinizi etkilemesi engellenir. Çekim mesafesi ne kadar yüksek olursa bebeğinizi o kadar büyük alanda kontrol edebilirsiniz. Pil ömrünün uzun olması, şarjlı ya da şarj edilebilir piller ile çalışması her zaman yararınıza olacaktır. Ayrıca bataryası azaldığında size uyarı vermesi, hem kullanmadan önce zor durumda kalmamamızı sağlar hem de batarya bittiğinde bebeğinizi duymama riskine girmezsiniz. Bazı bebek telsizlerinde sese duyarlı ışık ya da titreşim özelliği bulunur. Bu sayede telsizin sesini kıssanız dahi bebeğiniz ağladığında size uyarı gelir. Çift taraflı kullanım özelliği olan telsizlerde bebeğin sesi size iletilirken, siz de bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bu sayede yanına gidene kadar bebeğinizi sakinleştirmek için telsizle konuşabilirsiniz. Ne kadar küçük boyutlu bir bebefon alırsanız taşımasında da o kadar rahat edersiniz.

Kaliteli Markaların Dijital Bebek Telsizleri ebebek’te!

Güvenilir markaların her bütçeye uygun bebek telsizleri ile tüm gününüz daha huzurlu geçecek. Her ihtiyaca uygun modelleri ve fiyatlarıyla bebek telsizleri, sizlere en iyi hizmeti verir. Kolay taşınabilir ebeveyn ünitesi ve bebeğinizin odasında herhangi bir yerde kullanacağınız bebek ünitesi ile sizlere kaliteli iletişim sağlar. En son teknoloji ile üretilmiş bu telsizlerin led ekranlı olanları sayesinde bebeğinizin odasının ısısını izleyebilir, gece lambası özelliği olanları sayesinde bebeğinizin odasında loş ışık sağlayarak daha rahat uyumasına yardımcı olabilirsiniz. Sakinleştirici ninniler içermesi, uzun menzil, dayanıklı batarya, düşük pil uyarısı özelliklerinin yanında şık ve pratik tasarımları ile en kaliteli markalara sahip olmak için internet sitemize göz atmayı unutmayın. En değerli varlığınız olan bebeğinizin ihtiyaçlarını her an karşılayabilmek için bebek telsizi vazgeçilmeziniz olacak.


 

Duymak Yetmez Görmek de İsterim Derseniz Kameralı Bebek Telsizi Tam Size Göre

Bebeğinizin sadece sesini duymak yetmez, aynı zamanda görerek kontrol etmek isterseniz kameralı bebek telsizleri sizin için ebebek’te. Evde siz olmadığınızda istediğiniz an bebeğinizi izleme konforuna erişebileceksiniz. Sadece bebeğinizin odası için değil, evinizin her yerine kuracağınız kameralı telsizler ile Wifi bağlantısı kurarak bilgisayar, telefon ve tablet üzerinden bebeğinizi izleyebilirsiniz. Uzaktan, kamera açısını değiştirerek tüm odaya hâkim olacağınız modelleri ile bebeğinizin ne yaptığını anlık görüntü ve video kayıtları sayesinde izleyebileceksiniz. Gece görüşüne sahip kameralı telsizler ile bebeğinizi gece uykusunda rahatsız etmeden kontrol edebilir ve siz de huzurla dinlenebilirsiniz.

Kaliteli ürünlerin yanında en uygun bebek telsizi fiyatları için kampanyalı fiyatları kaçırmadan ebebek mağazalarımıza gelmeyi, sitemizi incelemeyi unutmayın. Ebebek’in her bütçeye uygun fiyatları ile bebek telsizi sahibi olmak artık çok kolay. Aynı gün ve 150 TL üzeri ücretsiz kargo imkânı ile alışverişin keyfine varabilirsiniz.