SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Alt Açma Örtüsü

BEBEK ALT AÇMA MİNDERİ

Minik bebeğiniz dünyaya geldiği ilk andan itibaren, gün içerisinde sık sık beslenir. Beslenme sıklığı artan bebeğinizin, altını kirletme sıklığı da aynı oranda artış gösterecektir. Çünkü, süt ve mama gibi sıvı formlarla beslenen bebeğinizin boşaltım sistemi oldukça hızlı çalışır. Gece, gündüz, evde, dışarıda, arabada, seyahatte; ne zaman nerede olursanız olun, bebekli ve bez kullanan ailelerin en büyük sıkıntısı yavrunuzun altını değiştirebileceğiniz bir yer bulmaktır. Alt değiştirme durumu, anne-babalar için her zaman rahat ve kolay üstesinden gelinebilecek bir durum olmayabilir. Ufak kazalar yaşanabilir, bebeğiniz üstünü veya çevresini pisletebilir. Bu gibi durumları önleyebilmek ve miniğinize hijyenik bir ortam oluşturabilmek için, bebek alt açma minderi kullanımının çok büyük faydası olacaktır.

Alt Açma Ürünleri ile Ufak Kazaları Önleyebilirsiniz

Bebeğinizin karnını doyurduğunuz her anın ardından bezini kontrol etmeniz ve kirliyse değiştirmeniz gerekecektir. Bez değiştirme işlemini gerçekleştirirken küçük aksilikler yaşanma olasılığı yüksektir. Evde eşyaları temiz tutmak veya yavrunuzun üzerinin kirlenmesini önlemek için alt açma esnasında bez, minder gibi özel ürünler kullanmak size kolaylık sağlayacaktır. Bu ürünler sayesinde hem yavrunuzun kıyafetleri temiz kalır, hem de çevrenizi temiz tutmuş olursunuz. Kendi eviniz dışında başka bir evde veya başka bir yerde olduğunuzda temiz kalmanın önemi daha da artacağından, yanınızda bir alt açma bezi bulundurmak, istenmeyen durumları önlemek için en iyi çözüm yoludur.

Dışarıdayken De Bebeğinize Hijyenik Bir Ortam Oluşturmak Mümkün!

Ebeveyn olarak bebeğinizin sağlığı ve hijyeni konusu, sizin için çok önemlidir. Yavrunuzun temas halinde olduğu her şeyin güvenilir ve hijyenik olmasını istersiniz. Özellikle, minik yavrunuzun bezini dışarıdayken değiştirmek zorunda kaldığınız zamanlarda, onu temiz bir yere yatırma ihtiyacı sizi sıkıntıya düşürebilir. Bebek alt açma ürünleri, ince ve kolay taşınabilir tasarımları ile dilediğiniz her yerde kullanabilmenize olanak sağlar. Kullan-at şeklinde üretilmiş bebek alt bezleri veya takım olarak üretilmiş yastıklı, minderli alt açma ürünleri ile minik bebeğinize hijyenik bir ortam yaratabilir, gönül rahatlığıyla onu yatırabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Alt Açma Bezleri Kullanım Kolaylığı Sağlıyor

Piyasada, alt değiştirme esnasında kullanılabilecek birçok ürün mevcuttur. Kullanım ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak bir model tercihinde bulunarak, dilediğiniz her yerde rahatça bebeğinizin bezini değiştirebilirsiniz. Bebeğinizin alt açma minderi kirlendiğinde, ılık suda yıkayarak temizleyebilirsiniz. Ancak evde değilseniz; dışarıda, seyahatte, kısacası kirli minderinizi muhafaza edebilme imkânınızın olmadığı bir yerde bulunuyorsanız, tek kullanımlık alt açma bezleri sizin için daha kullanışlı olabilir.

60x60 veya 60x90 ebatlarında üretilmiş, pofuduk veya ince tasarımlı alt değiştirme örtüsü ile dışarıdayken yavrunuzun bezini değiştirmeniz artık çok kolay. Kullan-at formu sayesinde, bebeğinizin etrafı temiz kalırken size de kullanım avantajı sağlayacaktır. İnce yapılı ve hızlı emiş gücü sayesinde dilerseniz bu bezleri bebeğinizin çarşafının altına serebilir, yatak koruyucu olarak kullanarak gece yaşanabilecek küçük kazaların önüne geçebilirsiniz.

Alt Açma Takımları ile Bebeğiniz Altı Değiştirilirken Çok Konforlu Olacak

Kirli bezleri değiştirirken size ve bebeğinize yardımcı olacak bir diğer alternatif ise bebek alt açma takımlarıdır. Alt örtüsü, pofuduk yatağı ve yastığı ile bebek alt açma seti, altını değiştirirken minik yavrunuzun rahat etmesini sağlar. Ebebek, alt açma takımlarında size farklı seçenekler sunuyor. Farklı renkleri, fırfırlı kenarları ve sevimli motifleriyle şık bir görünüm sağlayan bu setler, %100 pamuk kumaştan üretilmekte ve herhangi bir kanserojen madde içermemektedir. Yastıklı modeller olması nedeniyle, yavrunuz yatar pozisyondayken rahat eder ve daha konforlu olur.

Her Çeşit Alt Açma Ürününü Rahatlıkla Bulabileceğiniz En Doğru Adres ebebek!

Kaliteli ve bilindik markaların ürettiği alt açma ürünleri birbirinden farklı, renk renk, çeşit çeşit tasarımlarla ebebek’te! Üstelik geniş fiyat aralığıyla dilediğiniz modeli bulabilmeniz mümkün. İster tek kullanımlık alt bezlerini, ister bir tarafı havlu bir tarafı su geçirmez modelleri, isterseniz de şık bir görünüm kazandıracak alt açma setlerinden birini tercih edebileceğiniz bebek alt açma minderi ve çeşitleri, kampanya ve indirimlerle daha uygun fiyatlarla sizlerle! Siz de, ebebek avantajlarından yararlanarak bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun tercihi yapabilirsiniz.