SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Kangurusu

BEBEK KANGURUSU

Bebekler doğduğu ilk günden itibaren annelerinin bakımına ihtiyaç duyarlar. Bebeklerin dünya üzerinde kendilerini en güvende hissettikleri yer, annelerinin mis kokusunu soluyabildikleri sıcacık kollarıdır. Bu nedenle kucak istemeleri bebeklerin en doğal ihtiyacıdır ve ebeveynler bu ihtiyacı karşıladıkları sürece bebekleri mutlu olacaktır. Ancak bebeğiniz sürekli ağlıyor ve her an kucağa alınmak istiyorsa işte o zaman işler zorlaşır. Bir yardımcınız olsa ne kadar da iyi olurdu değil mi? Merak etmeyin, bebek kangurusu bebeğinizi taşımada size yardımcı olacak harika bir araçtır.

Bebek Kangurusu Gerçekten Bir İhtiyaç mıdır?

Bir bebek sahibiyseniz günlük rutin işerinizi yapmak biraz zordur. Mesela bebeğiniz ağlıyor ve kucak istiyor, ancak sizin ocaktaki çorbayı karıştırmanız ya da evi süpürmeniz gerekiyor. Bu durumda birinden feragat etmeniz gerekebilir. Ya işiniz yapacak ve bebeğinizi ağlatacaksınız ya da bebeğinizi kucaklayıp, sevip, okşayıp işinizi erteleyeceksiniz. Çok karşılaşılan başka bir örnek daha verecek olursak; yemek yapacaksınız ancak yağ bitmiş. Hemen market ya da bakkala gitmeniz gerek, ancak bebeği evde bırakamayacağınıza göre ya kucaklayacak ya da arabasını çıkarıp markete öyle gideceksiniz. Kucaklamak da iki dakikalık yol için araba çıkarmak da oldukça zor. Oysa bebek kangurusu ile tercih yapmanıza gerek yok. Kanguru, bebeğinizi güvenle sararak onu vücudunuzla bir bütün haline getirir. Bebeğiniz size bu kadar yakın ve güvendeyken işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bebek Taşıma Kanguru Kullanmanın Faydaları

Bebek taşıma kanguru kullanmanız hem sizin hem de bebeğinizin sağlığını olumlu yönde etkiler. Bebeklerin sağlığını olumlu etkiler çünkü; miniğinizi doğrudan taşıdığınızda, kucakta yanlış pozisyonda tutup incitebilirsiniz, ancak bebek taşıma kanguru ile incitmeden doğru pozisyonda taşırsınız. Sizin için olumlu çünkü; bebeğinizi doğrudan taşımak kol, bel ve bacaklarınıza orantısız yük dağılımına sebep olup sizi incitebilir, ancak kanguru ile bebeğinizi her geçen dakika ağırlaşmadan daha kolay taşırsınız. Bebeğiniz kanguruyla taşındığında daha mutlu olur ve daha az ağlar. Kanguru kullanan annenin iki kolu da serbest kaldığından, bebeği kucağındayken günlük ev işlerini, market alışverişini ya da bankadaki işlemlerini kolayca halledebilir.

Miniğiniz İçin Kullanışlı Bebe Kanguru Modelleri ve Özellikleri

Ebeveynlerin ihtiyaçları ve bebeklerin gelişim özelliklerine göre farklı bebe kanguru modelleri tasarlanmıştır. Ürün modeline göre taşıma kapasitesi değişen bazı modeller doğumdan itibaren kullanıma uygunken, bazı ürün modelleri 6. aydan itibaren kullanılabilmektedir. Bebe kanguru modelleri tasarlanırken; ürünün kolay giyilip çıkarılabilir ve kullanıcının fiziksel özelliklerine göre ayarlanabilir özellikte olmasına dikkat edilir. Bebek kanguruları genelde; kucakta yüzü anneye dönük, kucakta yüzü dışarı dönük ya da sırtta olmak üzere üç farklı pozisyonda taşımaya olanak sağlamaktadır. Böylece taşıyıcı hem kendisi hem de bebeği için en uygun pozisyonu seçebilir.

Ergonomik tasarımı ile bebek kanguruları bebeklerin omurgasını ve poposunu güvenle destekleyecek şekilde üretilmiştir. Ürünlerde hava akışı sağlayan, bebeği ve anneyi terletmeyecek kumaş çeşitlerinin kullanılmasına özen gösterilmiştir. Bebek kangurusunda kullanılan kumaşın yıkanabilir ya da silinebilir olması da uzman üreticilerin özellikle dikkat ettiği özelliklerden biridir. Bebek kangurularında çoğu modelde taşıyıcı askılar pamuk dolguyla desteklenmiştir. Pamuk dolgu bebeğinizin ağırlığını omuzunuz üzerinde dağıtarak, daha kolay ve canınız acımadan bebeğinizi taşımanıza yardımcı olmaktadır.

En İyi Bebek Kangurusu Fiyatları ve Çeşitleri İçin Doğru Adres ebebek!

Bebeğinizi taşımanın en kolay ve güvenilir yollarından biri bebek kangurusu kullanmaktır. Ancak her ürün sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamayabilir. Bu nedenle kaliteden asla ödün vermeyen ebebek’e güvenip, mağazalarımızdan dünya markası bebek kangurularından birini güvenle seçebilirsiniz. Aradığınız bebek kangurusu fiyatları ve model seçenekleri için en doğru adres ebebek. Kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece; kaliteli ve güvenilir marka ürünleri çok daha ucuza alabileceğinizi sakın aklınızdan çıkarmayın.