İkiz Bebek Arabası

Sunucuda bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

İKİZ BEBEK ARABASI

Bebek büyütmek çok keyifli ve mutluluk verici bir süreçtir. Ancak bu süreç güzel olduğu kadar da zorlu ve emek isteyen bir zaman dilimidir. Eğer ikiz bebek sahibiyseniz mutluluğunuz iki kat artarken; psikolojik, fiziksel ve maddi anlamda işiniz de iki kat artmaktadır. İki bebeği aynı anda uyutmaya çalışmak, karnını doyurmak, ikisinin birden altını değiştirmek gibi evde yapılan işler bile bu kadar zorken, ikiz bebekle birlikte dışarı çıkmaya kalkmak kulağa çılgınlık gibi gelebilir. Ancak ikiz bebek arabası sayesinde iki bebekle aynı anda dışarıya çıkmak artık bir çılgınlık değil. Aksine evde yapacağınız işlerden çok daha pratik bir olay.

İkiz Bebek Arabası Sadece İkizler için Değil, Az Yaş Farkıyla Büyüyen Kardeş Bebekler için de Bir İhtiyaç

Adının ikiz bebek arabası olması, sadece ikiz bebeklerin kullanabileceği anlamına gelmiyor. Bazı ebeveynler iki kardeş arasında çok yaş farkı olmasını istemiyor ve kısa süre sonra yeniden bebek sahibi oluyorlar. Bu durumda farklı yaşlarda olmalarına rağmen iki bebek de çok küçük olduğundan; sanki ikiz bebek sahibiymiş gibi bebek bakımı iki kat zorlaşıyor ve çarşı, pazar, gezme işi olduğunda iki minikle dışarı çıkmaksa ürkütücü bir hal alıyor. Tabii bu durum ikiz bebek arabası üretiminden çok önceydi. Gelişen teknoloji ve üretimde ihtiyaçların ön plana çıkmasıyla tasarlanan ikiz bebek arabaları hem sizin hem de bebeklerinizin özgürce dışarı çıkabilmesinin en kolay ve en güvenilir yoludur.

İkili Bebek Arabası Modellerinin Özellikleri

İkiz bebek arabası, iki bebeği birden taşıma özelliğine sahip bebek arabalarıdır. İki bebeği taşımasından ötürü sanki ikili bebek arabası, bir bebek arabasının iki katı ağırlıkta olmalıymış gibi düşünülüyor. Ancak düşünülenin aksine ağırlıkları, tekli bebek arabalarından çok da farklı değildir. İkili araba üretilirken parçaların dayanıklı, hafif, özel alaşımlı alüminyum gibi malzemelerden üretilmesine dikkat edilmiştir. İkili bebek arabası alan bir kişinin iki bebek sahibi olup, aynı anda iki bebekle birlikte ürünü kullanılacağı hesap edilerek; tek elle kolayca kapanabilen, kolay taşınabilen ve kolayca tek elle açılabilen ürün modelleri tasarlanmıştır. Doğumdan itibaren kullanılabilen ürünlerin emniyet kemer sistemlerinin de oldukça güvenli ve kolay açılıp kapanabilen özellikte olmasına dikkat edilmiştir.

İki bebekle birlikte seyahat ederken miniklerin yaramazlık yapması kaçınılmazdır. Bu nedenle ürünler kolay yıkanabilen, leke tutmaz kumaşlarla kaplanmıştır. Farklı oturma ve yatış pozisyonları ile bebeklerin konforlu seyahat etmesine olanak sağlayan ürün modellerinde; güneşli, yağmurlu ve karlı günlerde hem sizin hem de bebeğinizin konforu düşünülmüş ve su geçirmez, UV ışınlarına karşı koruma etkili, takılıp çıkarılabilen tenteli ürün modelleri tasarlanmıştır. İkili bebek arabaları bebekleri yan yana veya arka arkaya oturtma seçenekleriyle iki farklı tipte tasarlanarak, ihtiyaçlara maksimum düzeyde cevap verilmesi sağlanmıştır.

İkiz Arabası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İki bebekle birlikte gezeceğinizi unutmayarak; kasası sağlam, ancak oldukça hafif bir ikiz arabası almaya özen göstermelisiniz. Yine aynı sebeple ürün tek elle kolayca açılıp kapanabilmeli, parçaları tek elle ve kolayca takılıp çıkarılabilmelidir. İki bebeği aynı anda iteceğinizden dolayı alacağınız ürünün manevra kabiliyeti oldukça yüksek olmalı, tekerler 360 derece dönebilmeli ve fren sistemi tek ayak hareketi ile güvenle devreye girebilmelidir. Sadece annenin konforu değil, bebeklerin konforu da dikkate alınmalıdır. Bu nedenle ikiz arabası seçerken oturma ve sırt yerinin konforlu olmasına, kemerlerin bebeklerin yaşına ve boyuna uygun olarak ayarlanabilir özellikte olmasına dikkat edilmelidir. Açılır, kapanır özellikte bir tentesinin olmasına ve bu tentenin yağmur ve güneş ışığına karşı korunaklı olmasına dikkat edilmelidir.

Her Bütçeye Uygun İkiz Bebek Arabası Fiyatları ebebek’te!

Her üründe bebeklerin sağlığını ve ebeveynlerin konforunu düşünen ebebek, ikiz bebek arabası kategorisinde de aynı hassasiyeti göstermektedir. Bu sebepledir ki; dünyaca ünlü kaliteli markalara ait ikili bebek arabası model seçenekleri ve her bütçeye uygun ikiz bebek arabası fiyatları ebebek’te. Farklı taksit seçenekleriyle kolay alışveriş imkânı sunan ebebek’te, kampanyaları takip ettiğiniz sürece kaliteli ürünleri çok daha ucuz fiyata alabilmeniz mümkün.