SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Göğüs Pedi

GÖĞÜS PEDİ

 

Doğuma hazırlık için alışveriş listeleri yapıldı mı? Doğumunuzda ve doğumdan sonraki dönemde ihtiyacınız olacak bir sürü ürün vardır. Bunların bir kısmı bebeğiniz içinken bir kısmı da sizin içindir. Eğer ilk defa anne oluyorsanız, bu ürünlerin neler olduğunu bilmekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle şunu belirtmekte yarar var; eğer alışveriş listenizi henüz yapmadıysanız güzel bir araştırma yapıp doğumdan önce mutlaka yapın, listenizi yaptıysanız da aralarında göğüs pedi olup olmadığını kontrol edin; yoksa mutlaka ekleyin. Bebeğinizi dünyaya getirip de emzirmeye başladığınızda sizin için ne kadar önemli bir ürün olduğunu anlayacaksınızdır.

 

Göğüs Pedleri Ne İşe Yarar?

 

Kadın vücudu, doğadaki diğer canlılarda olduğu gibi annelik sürecinde birtakım değişiklikler geçirir. Bu değişiklerde başrolü oynayan hormonlar, annelerde bazı semptomlara yol açsa da bebeklerini içlerinde büyütebilmeleri, onları beslemeleri ve büyütmeleri için gerekli tüm şeyleri karşılamak için çalışır. Hamilelikte üst seviyelere çıkan hormon düzeyleri, doğum sonrası da yüksek seyirde devam ederek annenin emzirmesine olanak tanır. Ancak emzirme dönemine adapte olmak her kadın için kolay olmayabilir. Göğüslerde biriken sütler, masitit adı verilen ve şişmeye neden olan enfeksiyonlara neden olabilir. Bunun yanı sıra, göğüsten fazla gelen süt ile annelerin giysilerinin ıslanması ve göğsün iç çamaşıra sürtünerek tahriş olması işten değildir. Neyse ki böyle durumlarla karşı karşıya kalmamak için alınabilecek önlemler mevcut. Göğüs pedleri, işte tam da bu durumlar içindir.

 

Göğüs pedleri sayesinde kıyafetleriniz ıslanmaz ve yumuşak dokusuyla göğsünüzün tahriş olmasını engeller. Hiçbir koşulda sızdırma yapmayan kaliteli göğüs pedleri, dışarıdan belli olmadığından her an her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda cildinizin hava almasını engellemediğinden kullanımında herhangi bir sakınca yoktur. Hatta enfeksiyon ve tahrişleri önlemek adına dermatologlar tarafından özellikle önerilmektedir. Bebeğinizden ayrı kalmanızı gerektiren durumlarda, sütünüzün bol olduğu zamanlarda, cinsel birleşme anlarında ya da iş için dışarıda olduğunuzda, nerede olursanız olun göğüs pedleri imdadınıza koşacaktır.

 

Göğüs Pedi Nasıl Kullanılır?

 

Göğüs pedlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Bu pedlerin üzerinde genellikle yapışkanlı bantlar bulunur. Bu bantların üzerindeki kağıtları çıkararak göğsünüze yapıştırın. Hem emzirme sütyenleri hem de normal sütyenlerle uyumlu yapıda olan bu pedleri taktıktan sonra sütyeninizi giyin. Gün içerisinde sık sık kontrol ederek ıslandığında değiştirin. Göğüs ucunuzun uzun süre nemli kalmasına izin vermeyin. Değiştirmek istediğiniz pedi yapışkanlı ise tutup çekerek kolayca çıkarın ve yenisini takın.

 

Güvenilir ve Kaliteli Markaların Göğüs Pedleri Bir Arada

 

Ebebek güvenilir markaların göğüs pedlerini sizler için bir araya getirdi!. Özel polimer yapısı sayesinde yüksek emiciliğe sahip bu pedler, sıvı alıp şişse dahi şeklini koruyarak dışarıdan belli olmaz. Göğsü tam olarak kavrayan bu ürünü her bedene sahip kadın kullanabilir. Üzerinde bulunan 2 adet yapıştırıcı bandı ile kullanımı kolaydır. Üstelik su geçirmeyen dış katmanı sayesinde ekstra kuruluk sağlanır.

 

Göğüs Pedi, süper emici mikrokapsülleri sayesinde sıvıyı içine hapsederek dışarı sızmasını engeller. Yenidoğan kliniklerinde dermatolojik olarak test edilmiş bu göğüs ucu pedi, kendinden yapışan bantlara sahip olmasıyla kolay kullanım sağlar. Göğüs ucunun nefes almasını sağlar ve göğsünüzü tahrişlerden korur. Göğüs pedinin yanı sıra, doğal hidrolipidik dengenizi korumak amacıyla buğday ve süt proteini içeren, kokusuz ve tatsız olan göğüs temizleme mendili de üretiliyor. Bu mendillerle temizlenen göğsünüzü herhangi bir durulama işlemine tabi tutmadan bebeğinizi emzirebilirsiniz.

 

En Uygun Göğüs Pedi Fiyatları En Kaliteli Ürünlerle ebebek’te!

 

Emziren annelerin bir numaralı ihtiyacı olan göğüs pedi çeşitleri, farklı markaların ürünleri ile uygun fiyatlarla ebebek’te tercihinize sunulmaktadır. Sürpriz indirimlerle piyasadaki en uygun göğüs pedi fiyatları ile karşılaşmanız mümkün. Siz de bütçenize ve ihtiyacınıza uygun göğüs pedini seçin, hem kendi sağlığınızı hem de bebeğinizin sağlığını riske atmayın!