SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Baston Puset

BASTON PUSET

Minik bebeğiniz dünyaya geldikten sonra, dışarı çıkmak eskisi kadar kolay olmamaya başlar. Önceden, hazırlanıp süslenip sadece çantanızı alıp çıkabiliyorken, şimdi bebeğinizi de hazırlayıp, onun eşyalarını koyduğunuz çantasını düzenleyip, bebeğinizin arabasını da yanınıza almanız gerekecektir. Tüm gün bebeğinizi kucağınızda gezdirebilmeniz mümkün olmayacağından dolayı, muhakkak bir bebek arabasına ihtiyaç duyacaksınız. Hatta çoğu ebeveyn, hamilelik döneminde yapılan alışverişin içerisinde bebek arabalarına ilk sıralarda yer verir. Çünkü bebek arabası, uzun bir dönem boyunca kullanılacak bir ihtiyaçtır. Ancak, çok fonksiyonlu ve birçok özelliği bir arada barındıran bu arabalar bazı zamanlarda size çok karmaşık gelebilir. Daha pratik ve rahat kullanabileceğiniz bir model arayışına girebilirsiniz. İşte bu aşamada imdadınıza, baston puset arabalar yetişecektir.

Baston Puset ile Yorulmadan Gezebilirsiniz

Minikleri gezdirirken; parkta, alışverişte ya da sokakta hem bebeğinizin hem de sizin rahat edebilmeniz için seçtiğiniz çocuk arabasının önemi çok büyüktür. Küçük yavrunuzun arabasının içerisinde rahat olması ve uykusu gediğinde uyuyabilmesi size de kolaylık sağlayacaktır. Ancak anne-baba olarak sizi en rahat ettirecek şey, arabanızın kullanışlı olması ve kolay hareket edebiliyor oluşunuzdur.

Bebeğiniz büyüyüp ağırlaştıkça, arabasını iterken ve taşırken zorlanmaya başlarsınız. Bu sebeple daha hafif bir araba ihtiyacı duyarsınız. Bastonlu bebek arabaları, tek elle açıp kapayabileceğiniz tasarımları ile hafif malzemeden üretilmiş modellerdir ve kısa gezintilerde, yürüyüşlerde, acil bir işiniz olduğunda size kullanım kolaylığı sağlar. Hafif oldukları için kolay taşıyabilirsiniz ve tek başınıza olduğunuzda, yanınızda yardım edecek biri olmadığı anlarda kurtarıcınızdır. Yardım almadan açıp kapayabilir, elinizde veya askılı çantası sayesinde omuzunuzda yorulmadan dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Yavrunuzun ağırlığına bir de arabanın ağırlığı binmemiş olur. Böylelikle, bebeğinizle gezmek veya dışarıya çıkmak yorucu bir kâbus olmaktan çıkacaktır.

Bebek Arabanızı Taşıma ve Saklama Derdine Son!

Ebeveynlerin normal bebek arabalarından ziyade baston bebek arabaları modellerine yönelmesinin bir diğer sebebi de saklama ve muhafaza edilmesinin daha kolay oluşudur. Baston pusetleri katladığınızda kapalı bir şemsiye görünümünü alarak tek elinizle dahi zorlanmadan kaldırmanıza olanak sağlar. Bir bastonlu araba edindiğinizde, evinizin içerisinde kocaman bir bebek arabasını nasıl ve nereye koyacağınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Baston pusetleri kolayca katlayarak, bir baston veya şemsiyeymiş gibi bir kenarda yer kaplamadan muhafaza edebilirsiniz. Arabanızla bir yere giderken bebeğinizin baston pusetini ister bagajınıza, isterseniz arka koltuğunuza rahatlıkla koyabilirsiniz. Çok fazla yer kaplamayacağı için sığdı, sığmadı sorunu yaşamazsınız.

Üstelik, bastonlu çocuk arabalarının bazı modellerinde özel çantaları da bulunmaktadır ve bu çanta sayesinde, çocuk arabanızı sırtınızda veya omuzunuzda taşıyabilirsiniz. Baston gibi tutarak elinizde de taşımanız mümkün olacaktır.

Bastonlu Bebek Arabası Modelleri

Piyasada bir çok markanın ihtiyaca yönelik özel olarak tasarlanmış bastonlu arabalarını bulmak mümkün. Üç tekerlekli, puset görünümlü, küçük bebeklere göre üretilmiş modeller bulabileceğiniz gibi; 15-20 kg taşıma kapasiteli, daha büyük çocukların da kullanabileceği modeller bulabilirsiniz. Bazı markalar su geçirmez ve terletmez kumaştan arabalar sunarken, bazı markalar ise daha korunaklı, büyük tenteli ve emniyet kilitleri çok işlevli modeller üretmektedir. Farklı şekillerde katlanabilen ürünleri bulmak da mümkün. Ebebek mağazalarında bu modellerden dilediğinizi inceleyebilme fırsatını kaçırmayın!

Baston Puset Çeşitleri Uygun Fiyatlar Ve Farklı Modellerle ebebek’te!

Ebebek, minik bebeğinize en uygun bebek arabası modelini bulabileceğiniz en doğru adres! Pratik kullanım, rahat taşıma ve kolay saklama özellikleri ile her ailenin bebeği için ihtiyaç duyabileceği baston puset çeşitleri, ebebek’te sizlerle buluşuyor. Sektörün öncü markalarına ait bastonlu pusetlerini, ebebek kalitesi ve güvencesi ile temin edebilirsiniz. Üstelik farklı renklerde ve kullanışlı tasarımlarıyla birçok bastonlu puset seçeneğiniz var. Ebebek’te geniş fiyat aralığı ile her ailenin bütçesine uygun ve cebinizi zorlamayacak bir model bulabilmeniz mümkün. Ayrıca ebebek’in uyguladığı kampanyalı ve indirimli avantajlar sayesinde, çok uygun fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siz de ebebek’i ziyaret ederek fırsatlardan yararlanmayı sakın unutmayın!