SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Otomobil Aksesuarları

BEBEK OTOMOBİL AKSESUARLARI

Bebeğiniz dünyaya gelmeden önce belki fazlasıyla gezdiniz, önünüze çıkan her tatili her boş günü değerlendirmek için yolculuk planları yaptınız. Bebeğiniz doğduktan sonra gezmeyi ihmal edenlerden olmanızı tavsiye etmeyiz. Evde zor zapt ediliyor, dışarıda mümkün değil gibi gözükse de zamanla dışarıda vakit geçirmeyi ve yolculuk yapmayı da keyifli hale getirebildiğinizi göreceksiniz. Bebeğiniz ve siz bunları deneyimleyerek öğreneceksiniz. İster uzun yol olsun ister yakın mesafe fark etmez, yola çıkmadan önce ve seyir halindeyken nelere ihtiyacınız olduğunu biliyor olmanız size kolaylık sağlayacaktır. Bebek otomobil aksesuarları bu süreçte sizin işinizi kolaylaştıracak ve size yardımcı olacak etkiye sahip olabilir.

Arabada Bebek Var Yazısıyla Sürücülerde Farkındalık Yaratın

Yolculuk esnasında arabanın içinde bulunan bebeğin güvenliğinden ebeveynler sorumludur. Bazen her ne kadar dikkatli olsak ta bazı şeyler bizim elimizde değildir. Diğer araçlar kimi zaman güvenliğinizi tehlikeye atacak davranışlarda bulunabilir. Siz her koşulda bebeğinizin güvenliği için tedbir alabilirsiniz. Aracınızda korunmaya ihtiyaç duyan bir bebeğinizin olduğunu bildiren, camınıza asabileceğiniz “arabada bebek var” uyarı yazısı ile insanların daha dikkatli olmasında etki yaratabilirsiniz. Uyarı yazılarının arabada prens veya prenses var gibi çeşitlerinin olması da ayrı güzellikte. Bu uyarı levhası sayesinde, sürücüler trafik halindeyken aracınızda minik bir prens veya prensesin olduğunu anlayacaklar ve ona uygun davranabilecekler. Ebebek’ten alacağınız “arabada bebek var” uyarı levhasını çok uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Otomobi̇l İçi̇nde Bebeği̇ni̇ze Ve Kendinize Rahatlık Sağlayın

Araba içerisinde bir şeylerimizi kaybettiğimiz ve bulmak için arabayı kenara çektiğimiz zamanlar oluyor. Özellikle bebekle dışarı çıktığımızda, bebeğimizin ihtiyacı olan tüm eşyaları yanımıza aldığımızdan bu dağınıklık artabilir. Özellikle de uzun yolculuklarda yanımıza aldığımız kıyafetler, ek gıdalar, çeşitli oyuncaklar ve hijyeni sağlamamız acısından yanımızda bulunan eşyalar nedeniyle bu kargaşa artar. Koltuk arkası organizer bu zamanlarda çok işimize yarayacak bir ürün olacaktır. Kolayca kullanabileceğiniz bir ürün olması ve kirlendiği zaman kolayca yıkayıp temizleyebileceğiniz özelliğe sahip olması açısından sizi yormaz. Üstüne üstlük size veya bebeğinize ait, elinizin altında olmasını istediğiniz eşyaları düzenli bir şekilde tutabilmenizi ve istediğinizde nerede olduğunu bilebilmenizi sağlar.

Bebeğiniz için aracınızda bulunduracağınız araç içi faaliyet tepsisi de araç içinde rahat etmenize kolaylık sağlayacaktır. Keskin olmayan kenarlara sahip araç içi faaliyet tepsisi bebeğinize herhangi bir zarar gelmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Yolculuk sırasında bebekler sıkılabilir ve bir şeylerle ilgilenmek isteyebilir. Araç içi faaliyet tepsisi bebeğinizin oyuncaklarıyla oynayabilmesi ve bir şeylerle oyalanabilmesi açısından size yardımcı olan aksesuarlardandır. Aynı zamanda acıkan bebeğinizin kolayca bir şeyler yiyebilmesi için de önemlidir. Araç içi faaliyet tepsisi de sizin ve bebeğinizin eşyalarınızı organize etmenize yardımcı olur. Her iki yanında bulunan geniş cepleri sayesinde eşyalarınızın dağınıklık oluşturmasını engeller ve onlara istediğiniz zaman ulaşabilmenizi sağlar.

Oto Koltuğu Koruyucu İle İçi̇ni̇z Rahat

Bebeklerin her zaman etrafı dağıtma, pisletme olasılıkları yüksektir. Aracınızın koltuğu için  alacağınız oto koltuğu koruyucu ile koltuklarınızın kirlenmesine ve aşınmasına engel olabilirsiniz. Kullanımının pratik olması yönüyle sizi yormayacaktır. Filesinin bulunması, bebeğinizin ve sizin eşyalarınızı organize etmenizde yardımcı olacak bir özelliktir. Araç içinde biberon, bez, ıslak mendil, oyuncaklar ve atıştırmalık yiyecekler gibi bebeğimizin her an ihtiyacı olabilecek eşyaları gözümüzün önünde tutmak, bizi ihtiyacımız olduğunda bulamayıp telaşlanmaktan kurtarır.

Ebebek ailesi olarak biz de bebeğiniz ve sizin için pratiklik sağlayan eşyaların öneminin farkındayız. İstediğiniz özelliğe uygun ürünü almanız bizim için önemli. Pek çok güvenilir markaya ait bebek otomobil aksesuarları ebebek mağazalarında ve sitemizde sizleri bekliyor. Alacağınız ürünün çeşidine göre fiyatları da değişiyor.